PDA

View Full Version : Дайте мнение?



divein
11-17-2011, 00:51
Жените откога станахте такива егоисти?

Сега ще кажете,че говоря ей така... ама последно време съм забелязал,че си мислите че едва ли не винаги трябва да се съобразяват с вашите желания.Не ви ебе мн мн за нищо освен за вас си.

И най-интересното е че когато ви нараняват писката обаче когато се държат добре с вас се качвате на главата на човек. ТА ПИТАМ КАКВО ИСКАТЕ ? СРЕДНО ПОЛОЖЕНИЕ НЯМА

Seattle
11-17-2011, 03:08
Ти може да си питаш цял ден кво искат обаче те пак няма да ти го кажат така че да ти стане пределно ясно, такива са. Иначе за съжаление правилно си забелязал. Аз си мисля че просто се имат за някви звезди и са мноУ готини, и тва им дава право да се държат така.

Всичко обаче зависи от маЦката.

Sh@d0w
11-17-2011, 05:21
Ако имаш конкретна ситуация, която те мъчи - сподели.

Не слагай жените под общ знаменател. Всъщност всяко човешко същество (дори и ти), е малко или много егоист. Това че при някои се провява в по - големи количества или пък че ти си афектиран от дадени емоции/чувства, които не ти позволяват да се поставиш на мястото на другия, че да го разбереш е друг въпрос.

torVPN
11-17-2011, 05:22
Намираш си дебела тояга и няма да ти се налага да се съобразяваш с тях.

anonymous708973
11-17-2011, 05:52
Всичко обаче зависи от маЦката.

Точно.

На такава си случил и си й позволил.
Аз не съм егоист.

IseeDEADbodies
11-17-2011, 06:10
Бате те ако знаеха... :lol: Но все пак има много заблудени, други са по-малко. Ама то т'ва е и за мъжете... xD То като си безхарактерно безгръбначно няма значение путка ли имаш, или патка. Но съм съгласен, че май преобладават заблудените момиченца, които, мислят че света се върти около тях.

anonymous708973
11-17-2011, 06:29
То като си безхарактерно безгръбначно няма значение п***а ли имаш, или патка.

Така е.
Компромис му е майката, не командорене.

Mi6inka
11-17-2011, 06:31
Щом си го позволил..какво очакваш? Като не искаш хората ( не само жените ) да се държат с теб по еди си какъв начин, просто правиш така, че да го разберат. И на който не му харесва..да си търси друга компания.

Hilary_
11-17-2011, 07:21
Жените откога станахте такива егоисти?
до тук и спрях да чета ..

.. когато момчетата (като теб) СЕ НАУЧАТ да не слагат всички под общ знаменател, тогава лично аз ще ги отразявам (в недоволствата им) .. ;)

LeprikonA
11-17-2011, 07:34
Щом си го позволил..какво очакваш? Като не искаш хората ( не само жените ) да се държат с теб по еди си какъв начин, просто правиш така, че да го разберат. И на който не му харесва..да си търси друга компания.

аз съм съгласна.

bitchwolf
11-17-2011, 08:17
Аз като женско искам от тези, които ме интересуват уважение и честност. Получа ли ги всичко е наред. За всички останали съм точно това, което си описал и мога смело да твърдя, че не ми пука.

kyon
11-17-2011, 09:26
Щом си го позволил..какво очакваш? Като не искаш хората ( не само жените ) да се държат с теб по еди си какъв начин, просто правиш така, че да го разберат. И на който не му харесва..да си търси друга компания.

Напълно съгласна!
Ако не позволяваш да ти се качват на главата, няма//