PDA

View Full Version : Като се напиеш?



TerryStiffler
11-17-2011, 03:46
Вярно ли е, че като се напиеш ако те боли глава трябва да шмъркаш аналгин? :D :D :D

Anarchya2
11-17-2011, 05:01
Зимаш един буркан със сока от кислеи краставички и лочиш

BrokenKnight
11-17-2011, 05:28
вярно е

Oldschool
11-17-2011, 05:49
можеш и с чук да се удряш по топките.

BladeDancer
11-17-2011, 06:15
Може и да продължиш да пиеш докато спре да те боли.

Mi6inka
11-17-2011, 06:40
Може и да продължиш да пиеш докато спре да те боли.


А тъй. За да не те боли глава от махмурлук - просто не изтрезнявай!

BladeDancer
11-17-2011, 06:42
Може и да продължиш да пиеш докато спре да те боли.


А тъй. За да не те боли глава от махмурлук - просто не изтрезнявай!
Той каза като се напиеш не като изтрезнееш. Обикновенно като ме заболи глава от пиене значи не съм пил достатъчно за това продължавам да пия.

LadyDi
11-17-2011, 06:43
Мъчно ми е.

Mi6inka
11-17-2011, 06:45
Може и да продължиш да пиеш докато спре да те боли.


А тъй. За да не те боли глава от махмурлук - просто не изтрезнявай!
Той каза като се напиеш не като изтрезнееш. Обикновенно като ме заболи глава от пиене значи не съм пил достатъчно за това продължавам да пия.

Ами мен пък като ме заболи глава по време на пиене, значи нещо съм се отплеснала и съм започнала да изтрезнявам.. така, че.. още една чашка и всички си идва на мястото.

Mi6inka
11-17-2011, 06:46
Мъчно ми е.

Искаш ли да те гушна? И да ми разкажеш? Или само да помълчим? Искаш ли :smt056

Oldschool
11-17-2011, 06:56
мощно пияници, майна

BladeDancer
11-17-2011, 07:02
мощно пияници, майна
ха .. не думай 8-)

sToyAncHo
11-17-2011, 07:04
Мъчно ми е.

за мело тв мания, аре да пуснеме някоя песен у Испания :-({|=

Oldschool
11-17-2011, 07:04
Мдам.

Трябва да пиете много вода, а не да си доливате алкохол. Не мислите ли, че болката в главата е сигнал за нещо различно от сипи още умъртвител на мозъчни клетки? :-o

LadyDi
11-17-2011, 07:06
Мъчно ми е.

Искаш ли да те гушна? И да ми разкажеш? Или само да помълчим? Искаш ли :smt056
Гушни ме. Ама на мен ми е мъчно да чета такива теми :)

BladeDancer
11-17-2011, 07:08
Мдам.

Трябва да пиете много вода, а не да си доливате алкохол. Не мислите ли, че болката в главата е сигнал за нещо различно от сипи още умъртвител на мозъчни клетки? :-o
Когато пия според теб мисля ли кво правя. Пия и се забавлявам, отпускам се и ми става весело. Мисленето идва на другата сутрин, което не е хубаво ама кво да се прави.

Oldschool
11-17-2011, 07:10
По тази логика можеш и да пиеш, а после да се качваш в колата. Пък ако се сплескаш някъде - не е хубаво, ама какво да се прави.

Лошото е, че нямате култура на пиене и наподобявате руснаците, които се отрязват с ексове и припадат. Жалка история...



ПП. А да, забравих, че е голямо геройство да пиеш и то по много.

Mi6inka
11-17-2011, 07:13
Мъчно ми е.

Искаш ли да те гушна? И да ми разкажеш? Или само да помълчим? Искаш ли :smt056
Гушни ме. Ама на мен ми е мъчно да чета такива теми :)

Алкохола и висшето образование не прощават на никой.

Mi6inka
11-17-2011, 07:15
По тази логика можеш и да пиеш, а после да се качваш в колата. Пък ако се сплескаш някъде - не е хубаво, ама какво да се прави.

Лошото е, че нямате култура на пиене и наподобявате руснаците, които се отрязват с ексове и припадат. Жалка история...



ПП. А да, забравих, че е голямо геройство да пиеш и то по много.

Ти кога точно беше с мен на маса и ми броя чашките и глътките, че знаеш кой каква култура на пиене има :) Много на сериозно приемаш нещо тоя форум, пате.

BladeDancer
11-17-2011, 07:16
По тази логика можеш и да пиеш, а после да се качваш в колата. Пък ако се сплескаш някъде - не е хубаво, ама какво да се прави.

Лошото е, че нямате култура на пиене и наподобявате руснаците, които се отрязват с ексове и припадат. Жалка история...



ПП. А да, забравих, че е голямо геройство да пиеш и то по много.
Не не не .. чакай. Ти преувеличаваш вече бе човек..

fear4o
11-17-2011, 07:23
По тази логика можеш и да пиеш, а после да се качваш в колата. Пък ако се сплескаш някъде - не е хубаво, ама какво да се прави.

Лошото е, че нямате култура на пиене и наподобявате руснаците, които се отрязват с ексове и припадат. Жалка история...



ПП. А да, забравих, че е голямо геройство да пиеш и то по много.
Ей да си имаме уважението. Руснаците са wannabe пияници в сравнение с нас. Аз на 1 бутилка водка мога да ходя на въже държейки втората бутилка

Oldschool
11-17-2011, 07:24
Патета, това е форум и тук комуникираме посредством писанията си. Аз чета какво пишете и не, не съм пил с вас, не ви познавам и честно казано - нямам и намерение да се случва. Съдя и коментирам на базата на това, което сте написали.

Започва да ви боли глава - и двамата казвате, че ще пиете още, като момчето казва, че не мисли много какво прави и мисленето го оставя на сутринта. Истината е, че болката в главата е признак, че вече сте пили много и започвате да се обезводнявате. Вкарването на още алкохол може и да притъпява болката, но това е равносилно на това да си сложите лепенка на някой индикатор в колата, за да не ви дразни (ако сте шофьори ще разберете).

И накрая сте обидени, че това е само форум и някой си вади изводи от писанията ви. Или нямате култура на пиене, или просто се правите на интересни и коравеете в нета.

Greennight
11-17-2011, 07:25
В тоя форум всички сте закоравяли алкохолици :lol:

fear4o
11-17-2011, 07:26
2 posts left for MT :lol:

LadyDi
11-17-2011, 07:29
Аз пък не пия.

BladeDancer
11-17-2011, 07:30
Нямам кво да кажа. Ти просто си непоправим. Остави замалко опитите да се правиш на много голям и спри да преувеличаваш. Тук е форум пълен със пубертети ( включително и аз) и ако очакваш някой да се отнесе сериозно към твоите писаници няма да стане. Аз чета и разбрах какво искаш да кажеш още от 1-2 поста в тая тема, но нямам и годините и опита в такива разговори да се обоснова добре и да се изкажа с подходящите думи и изречения, за да ме разбереш.

Е ся опитай се да разбереш какво искам да кажа и ще разбереш всичките ми писания спрямо теб до сега.
Айде че е сутрин и с такива неща не ми се занимава.

fear4o
11-17-2011, 07:31
Нямам кво да кажа. Ти просто си непоправим. Остави замалко опитите да се правиш на много голям и спри да преувеличаваш. Тук е форум пълен със пубертети ( включително и аз) и ако очакваш някой да се отнесе сериозно към твоите писаници няма да стане. Аз чета и разбрах какво искаш да кажеш още от 1-2 поста в тая тема, но нямам и годините и опита в такива разговори да се обоснова добре и да се изкажа с подходящите думи и изречения, за да ме разбереш.

Е ся опитай се да разбереш какво искам да кажа и ще разбереш всичките ми писания спрямо теб до сега.
Айде че е сутрин и с такива неща не ми се занимава.
Всичко което написа можеше да се изрази с една картинка..
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110802185916/beyblade/images/f/f9/Maximum_trolling.jpg

Oldschool
11-17-2011, 07:32
ехххххх...

Не могат да се изразяват, ама могат да пият.

fear4o
11-17-2011, 07:33
ехххххх...

Не могат да се изразяват, ама могат да пият.

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Виж картинката горе...

Oldschool
11-17-2011, 07:35
Деца, имате много интернет левъли да качвате, за да стигнете до това да сте успешни тролове. То не става само с гледане на картинки от 9gag или memebase. :(

BladeDancer
11-17-2011, 07:36
ехххххх...

Не могат да се изразяват, ама могат да пият.
нещо против ?

fear4o
11-17-2011, 07:36
Деца, имате много интернет левъли да качвате, за да стигнете до това да сте успешни тролове. То не става само с гледане на картинки от 9gag или memebase. :(
Нда, но в случая тролването беше успешно.

Oldschool
11-17-2011, 07:37
Явно толкова ти е ясна и идеята какво е тролване.
Все пак в момента е модерно и да казваш, че си тролил, когато си фейлнал зловещо, така че... всеки ще си прави изводите спрямо нивото.

Oldschool
11-17-2011, 07:38
ехххххх...

Не могат да се изразяват, ама могат да пият.
нещо против ?

Мне, изразявам мнение и гражданска позиция.

fear4o
11-17-2011, 07:38
Явно толкова ти е ясна и идеята какво е тролване.
Все пак в момента е модерно и да казваш, че си тролил, когато си фейлнал зловещо, така че... всеки ще си прави изводите спрямо нивото.
Фейлнал съм за това, че ти повярва, че някой нормален тийн ще започне да се хвали колко пие във форум особено този.
Я пак помисли кой фейлна..

Oldschool
11-17-2011, 07:44
Явно толкова ти е ясна и идеята какво е тролване.
Все пак в момента е модерно и да казваш, че си тролил, когато си фейлнал зловещо, така че... всеки ще си прави изводите спрямо нивото.
Фейлнал съм за това, че ти повярва, че някой нормален тийн ще започне да се хвали колко пие във форум особено този.
Я пак помисли кой фейлна..

Пич,
в този форум съм се нагледал на хора, които са се хвалили какво и колко пият, друсат, пушат, ебат, бият и карат. И толкова пъти е имало яки преувеличения, та чак до откровени лъжи, че винаги съм подхождал с ирония и/или директно обвинение, че преувеличават. Може проблема да е с понятието нормален тийн или в това, че не четеш внимателно.

Mi6inka
11-17-2011, 07:44
мм да, все повече се убеждавам, че този потребител взима прекалено на сериозно форума 8-)

fear4o
11-17-2011, 07:46
Явно толкова ти е ясна и идеята какво е тролване.
Все пак в момента е модерно и да казваш, че си тролил, когато си фейлнал зловещо, така че... всеки ще си прави изводите спрямо нивото.
Фейлнал съм за това, че ти повярва, че някой нормален тийн ще започне да се хвали колко пие във форум особено този.
Я пак помисли кой фейлна..

Пич,
в този форум съм се нагледал на хора, които са се хвалили какво и колко пият, друсат, пушат, ебат, бият и карат. И толкова пъти е имало яки преувеличения, та чак до откровени лъжи, че винаги съм подхождал с ирония и/или директно обвинение, че преувеличават. Може проблема да е с понятието нормален тийн или в това, че не четеш внимателно.

Под нормален тийн имам в предвид средностатистически човек на тези години със средно ниво на интелигентност и култура за възрастта.
Всеки такъв е наясно, че с една бутилка водка не само, че не можеш да ходиш ами си в кома..

Oldschool
11-17-2011, 07:48
Всъщност все повече се убеждавам, че ако не си безмозъчен лигльо явно всичко е прекалено насериозно, а аз идвам само да си почеша езика/пръстите.
Толкова ли ви е трудно, че всеки който не пише с втръснали oneliner-и да е прекалено сериозен. :(


Аз не мога да съм като щрудела или някой друг от гномо ( :lol: ) готините.

Oldschool
11-17-2011, 07:49
Под нормален тийн имам в предвид средностатистически човек на тези години със средно ниво на интелигентност и култура за възрастта.
Всеки такъв е наясно, че с една бутилка водка не само, че не можеш да ходиш ами си в кома..

Да, но ние разискваме тема и постове във форум.

ПП. Изпивал съм повече от литър флирт, заедно с бири и коз. Не бях в кома...

fear4o
11-17-2011, 07:50
Всъщност все повече се убеждавам, че ако не си безмозъчен лигльо явно всичко е прекалено насериозно, а аз идвам само да си почеша езика/пръстите.
Толкова ли ви е трудно, че всеки който не пише с втръснали oneliner-и да е прекалено сериозен. :(


Аз не мога да съм като щрудела или някой друг от гномо ( :lol: ) готините.
Не.. Просто темата е хубава за спор, ти си по-интелигентен от масата тук, аз обичам да споря и ми доставя удоволствие.

Mi6inka
11-17-2011, 07:51
Под нормален тийн имам в предвид средностатистически човек на тези години със средно ниво на интелигентност и култура за възрастта.
Всеки такъв е наясно, че с една бутилка водка не само, че не можеш да ходиш ами си в кома..

Да, но ние разискваме тема и постове във форум.

ПП. Изпивал съм повече от литър флирт, заедно с бири и коз. Не бях в кома...

:-o


Не беше ли ти тоя дето беше против "хваленето" кой колко е изпил/изпушил/издрусал ?

Greennight
11-17-2011, 07:53
OldSchool,стига си се хвалил колко си изпил и си се правил на много опитен и вещ,земи слез на земята...

Oldschool
11-17-2011, 07:54
Интелигентния човек се настройва спрямо аудиторията. В началото исках да ви споделя нещо, което би ви спестило проблеми след време, но вие решихте, че сте бътхъртнати.

Затова мога да споделям лични истории, постижения и падения (най-вече това). А и този форум е ставал свидетел на няколко от тях и без това.

Oldschool
11-17-2011, 07:55
OldSchool,стига си се хвалил колко си изпил и си се правил на много опитен и вещ,земи слез на земята...

Няма как, бачкам на доста височко. Но след 5 часа - слизам на земята, но тогава не влизам във форума. :(

fear4o
11-17-2011, 07:55
Под нормален тийн имам в предвид средностатистически човек на тези години със средно ниво на интелигентност и култура за възрастта.
Всеки такъв е наясно, че с една бутилка водка не само, че не можеш да ходиш ами си в кома..

Да, но ние разискваме тема и постове във форум.

ПП. Изпивал съм повече от литър флирт, заедно с бири и коз. Не бях в кома...
Има си изключения има си и странични фактори.
От химична гледна точка един напълно нормален, средностатистически човек с моето тегло(приблизително 80 кила) с 1 литър водка(40%) стига до 4-5 промила алкохол в кръвта, което е пагубно.

BladeDancer
11-17-2011, 07:56
Разкажи за брат си който е метъл и е много тъп и лош :С

Mi6inka
11-17-2011, 07:57
Интелигентния човек се настройва спрямо аудиторията. В началото исках да ви споделя нещо, което би ви спестило проблеми след време, но вие решихте, че сте бътхъртнати.

Затова мога да споделям лични истории, постижения и падения (най-вече това). А и този форум е ставал свидетел на няколко от тях и без това.

Защо смяташ, че си единствения човек в този форум, който е изминал тези пътеки и трябва да ни 'поучава' ?

WarBlaze51
11-17-2011, 07:57
Изпуши един слим и да видиш как моментално ще ти мине :)

Oldschool
11-17-2011, 07:58
Страничният фактор е, че ти разглеждаш пиенето на 1 литър водка като единична консумация. Ако го сложим за цяла нощ (от 12 до 6 сутринта) - литъра водка и бирите се разпределят за 6 часа. Другото важно нещо е с какво пиеш - дали имаш мезета, дали пиеш вода и т.н. ;)

Oldschool
11-17-2011, 08:00
Интелигентния човек се настройва спрямо аудиторията. В началото исках да ви споделя нещо, което би ви спестило проблеми след време, но вие решихте, че сте бътхъртнати.

Затова мога да споделям лични истории, постижения и падения (най-вече това). А и този форум е ставал свидетел на няколко от тях и без това.

Защо смяташ, че си единствения човек в този форум, който е изминал тези пътеки и трябва да ни 'поучава' ?

Много интересен въпрос. :)

Не смятам, че съм единствения човек, който е минал по тези пътеки, но не видях друг такъв до момента, когато се включих в темата. А на мен ми харесва да поучавам хората - добряк съм и им желая доброто. Аз съм ангел!

Oldschool
11-17-2011, 08:00
Разкажи за брат си който е метъл и е много тъп и лош :С

Пълен пропадняк и отрепка. Много просто момче излезе :(

BladeDancer
11-17-2011, 08:01
а така намери си интелигентен човек с който да си пишеш. Остави ме намира :D

fear4o
11-17-2011, 08:01
Страничният фактор е, че ти разглеждаш пиенето на 1 литър водка като единична консумация. Ако го сложим за цяла нощ (от 12 до 6 сутринта) - литъра водка и бирите се разпределят за 6 часа. Другото важно нещо е с какво пиеш - дали имаш мезета, дали пиеш вода и т.н. ;)
Да това са другите фактори. Говорех от химична гледна точка и количеството изпито за г/д 1 час.
За 1 час(изключваме всички странични фактори) при мъжете се обработват 0.15 промила алкохол. Разбира си при консумация на различни храни, напитки и т.н. това количество се увеличава. С други думи ти можеш да изпиеш 1 литър водка за 6 часа и да не стигнеш и 1 промил алкохол в кръвта

Oldschool
11-17-2011, 08:06
И това не е абсолютна стойност. Имам приятел, чийто организъм не произвежда ензимите, които преобразуват алкохола и той например и при една глътка отива към натравяне.

При алкохолиците и хората, които системно злоупотребяват с алкохол пък се произвежда повече от този ензим в черния дроб, което води до различни здравословни проблеми.

PainMonopoly
11-17-2011, 08:06
Трябва да пиете много водаThis.

fear4o
11-17-2011, 08:07
И това не е абсолютна стойност. Имам приятел, чийто организъм не произвежда ензимите, които преобразуват алкохола и той например и при една глътка отива към натравяне.

При алкохолиците и хората, които системно злоупотребяват с алкохол пък се произвежда повече от този ензим в черния дроб, което води до различни здравословни проблеми.
Все още говорим за нормален средностатистически човек изключвайки всички други фактори освен химичните.

Mi6inka
11-17-2011, 08:08
Трябва да пестим водата !
http://www.barewalls.com/i/c/620086_Save-Water-and-Drink-Vodka.jpg

Oldschool
11-17-2011, 08:10
Нормалният средностатистически човек има определен мардж в тази област, но и ти говориш за идеална ситуация.

Mi6inka
11-17-2011, 08:11
Тоси ваш 'спор' започна яко да изсъхва... и на всичкото отгоре ми се допива от него.. Променете нещо.

Oldschool
11-17-2011, 08:12
Грозна гледка ли са пияните жени?

Mi6inka
11-17-2011, 08:14
Грозна гледка ли са пияните жени?


Ако имат като моето пиянство - не.

Oldschool
11-17-2011, 08:15
Разкажи повече - какво ти е пиянството?

LadyDi
11-17-2011, 08:18
Грозна гледка ли са пияните жени?
Никой не е красив като е пиян.

Oldschool
11-17-2011, 08:20
Това е истина, макар да има хора на които не им личи почти - поведение и всичко.

Mi6inka
11-17-2011, 08:21
Ставам весела, искрена, обичлива ( не лигава ),просто си изливам чувствата, което по принцип не правя.Не залитам, не падам, не се влача, не повръщам, не правя глупости, не се лигавя. Пия бавно и продължително, а не малко и за кратък период от време и да ми стане зле. Усещам се кога да намаля темпото, кога мога да си налея пак и така... Почвам да пея 8-)

Oldschool
11-17-2011, 08:22
Ставаш ли по-общителна и да съкращаваш пространството между теб и събеседниците си?

LadyDi
11-17-2011, 08:22
Почвам да пея 8-)
Малеее, навремето (когато още пиех) и мен ме избиваше на песни...
Резил...

Mi6inka
11-17-2011, 08:24
Ставаш ли по-общителна и да съкращаваш пространството между теб и събеседниците си?

Мм..аз съм прекалено общителна по принцип. А обикновено, такива ситуации ( пиянски ) се случват в кръг от приятеля ми и много близки наши приятели, с които...така да кажем си знаем маймунджълъците.

Oldschool
11-17-2011, 08:26
и пак е адски дразнещо. :lol:

Когато много се съкрати дистанцията между хората, особено при консумация на алкохол...

Mi6inka
11-17-2011, 08:31
и пак е адски дразнещо. :lol:

Когато много се съкрати дистанцията между хората, особено при консумация на алкохол...


Не знам какво разбираш под "Съкращаване на дистанцията".
Аз като се забавлявам, дали на дискотека, или на домашно обикновено дори не обичам някой да ми виси на врата и да ме занимава 8-)

LovEsIckk
11-17-2011, 08:31
Аз не пия.

BladeDancer
11-17-2011, 08:33
и пак е адски дразнещо. :lol:

Когато много се съкрати дистанцията между хората, особено при консумация на алкохол...
Зависи. Попринцип ако не си пиян пияния човек може да те изкара от нерви ама ако сте на един акъл и двамата нямате ниаккви проблеми>

Мен алкохола ме прави доста по-общителен отколкото съм. Аз попринцип не говоря толкова много понякога дори не обелвам дума. Алкохола помага доста при мен. Да уточня не говоря за напиване, а просто малко алкохол.

Oldschool
11-17-2011, 08:43
Мен ме дразни, когато се присламчва към мен. А пияните я имат тази "дарба" и идва да ти говори на 3 сантиметра от лицето. Веднъж едно момиче буквално ме беше свряло в една стена... говори, говори и се приближава и говори, и се приближава... нямаше накъде да ходя. :(

horacio
11-17-2011, 08:47
^ :lol: :lol:

BladeDancer
11-17-2011, 08:47
Мен ме дразни, когато се присламчва към мен. А пияните я имат тази "дарба" и идва да ти говори на 3 сантиметра от лицето. Веднъж едно момиче буквално ме беше свряло в една стена... говори, говори и се приближава и говори, и се приближава... нямаше накъде да ходя. :(
Признавам досадно е. И аз имам такива случки, но докато на теб ти е само неприятно аз направо умирам, защото както казах не съм общителен и в такива ситуации не приказвам, а кога още не съм пил а другите са пияни все ще дойде някой да приказва така с мен на една педя разстояние от мен и да ме притеснява.

Oldschool
11-17-2011, 08:49
Аз съм общителен винаги, ама като пия понякога ставам агресивен и просто искам да стане някаква мизерия. :(

BladeDancer
11-17-2011, 08:50
Ха тва е лошо. :С

Oldschool
11-17-2011, 08:53
Затова не пия вече... макс две малки.

BladeDancer
11-17-2011, 08:54
Абе ако има кой да стои трезвен и да контролира не е лошо ама иначе би било много неприятно..