PDA

View Full Version : С коя програма?



SurfSky
11-17-2011, 05:46
Искам да направя клипче на декстопа ми,та въпроса ми е с коя програма?Знам че с фрапс се прави за игри,но за декстоп не знам...

naksdy
11-17-2011, 06:04
Camtasia, FSCapture...има адски много. Аз лично ползвам втората, защото прави много яки клипчета :)

torVPN
11-17-2011, 06:09
Camtasia, FSCapture...има адски много. Аз лично ползвам втората, защото прави много яки клипчета :)

Камтазия е боклук, който товари сякаш строиш къща с компа си.FS е добра, но не и за снимане на десктопа, защото също товари повечко и се ползва най-много за снимане на клипове в нета например, когато не знаеш как да ги сваляш.
BBFlashBack ползвай, а е може би най-добрата точно за снимане на десктопа, за работа с програма и т.н.

WooDy
11-17-2011, 06:51
Най-масово уроците са снимани с Camtasia Studio :)

torVPN
11-17-2011, 07:14
Снимат с Камтазията, защото нямат достатъчно акъл да мислят самостоятелно и правят първото, което им кажат.

SurfSky
11-17-2011, 14:42
Camtasia, FSCapture...има адски много. Аз лично ползвам втората, защото прави много яки клипчета :)

Камтазия е боклук, който товари сякаш строиш къща с компа си.FS е добра, но не и за снимане на десктопа, защото също товари повечко и се ползва най-много за снимане на клипове в нета например, когато не знаеш как да ги сваляш.
BBFlashBack ползвай, а е може би най-добрата точно за снимане на десктопа, за работа с програма и т.н. BBFlashBack. ММм хареса ми,само че като правя клипче,после незнам как да го направя да е със звука....Като правя клипчето съм пуснал песен(от вбокс),но после на видиото няма никакав звук...

torVPN
11-17-2011, 15:07
Влизаш в настройките и задаваш да ти записва, но не виждам никакъв смисъл да го правиш, защото тя е направена точно за запис на екрана, а ти музиката сигурно ще минава от колоните, след това ще влиза в микрофона, а накрая звука ще е кофти.Какво ти пречи след това да добавиш аудиото към готовият клип.

SurfSky
11-17-2011, 15:31
Не знам как :D

torVPN
11-17-2011, 15:55
Не знаеш как какво?
Музика към видео се добавя най-лесно и бързо с ФорматФактори.

ZloboMiR
11-18-2011, 06:01
Почнете да задавате правилни въпроси. За да запишеш клип от сайт не е задължително да си снимаш десктопа. Най-лесно е с плъгин за браузъра, сваля едно flv или квото е там.