PDA

View Full Version : Има ли някой, който е роден с брат си/сестра си в един месец



ShtrudeL
11-17-2011, 15:08
Независимо колко им е разликата?
(любопитство)

ThEKiNgG
11-17-2011, 15:10
Първите ми братовчеди са така.

ShtrudeL
11-17-2011, 15:13
Питам, защото ми разказваха за разни поверия/обичаи и т.н, та едно от нещата гласеше, че ако две деца са родени в един и същ месец ще боледуват и имат проблеми и т.н., при което трябва да си намерят за всяко от отделно други две деца, които да са им брат/сетра и сестра/брат... ох сложно е и може би за много хора ще се глупости, просто ми е интересно.

IseeDEADbodies
11-17-2011, 15:15
Бабини деветини, глупости на търкалета... още да изреждам ли ? :lol:
Който вярва на такива глупости е много зле !

albi951
11-17-2011, 15:16
ъмм..аз и брат ми, ама той е мъничък де

NightGuardian
11-17-2011, 15:17
me agains't the world 8)

ShtrudeL
11-17-2011, 15:19
Бабини деветини, глупости на търкалета... още да изреждам ли ? :lol:
Който вярва на такива глупости е много зле !

:smt012

Thrombocyte
11-17-2011, 15:19
Не, ама с брата имаме само 2 различни цифри в ЕГН-тата.

torVPN
11-17-2011, 15:19
Радвай се, че не влизат много баби тук, защото щеше да получиш доста клетви.

IseeDEADbodies
11-17-2011, 15:24
Заплаши атеиста с Господ... или Дявола :lol: :lol: :lol:

Баницо - да не се почувства лично обидена ? Извинявай ако е така. :D

Georgie
11-17-2011, 15:24
http://www.studgrad.com/blog_pictures/parodiq_181.jpg

ThEKiNgG
11-17-2011, 15:29
Питам, защото ми разказваха за разни поверия/обичаи и т.н, та едно от нещата гласеше, че ако две деца са родени в един и същ месец ще боледуват и имат проблеми и т.н., при което трябва да си намерят за всяко от отделно други две деца, които да са им брат/сетра и сестра/брат... ох сложно е и може би за много хора ще се глупости, просто ми е интересно. Леле малки са и ако им го кажа няма да могат да заспът затова ще си замълча ама ми стана интересно кво ще правят другите две деца не разбрах. 8-)

IseeDEADbodies
11-17-2011, 15:33
Питам, защото ми разказваха за разни поверия/обичаи и т.н, та едно от нещата гласеше, че ако две деца са родени в един и същ месец ще боледуват и имат проблеми и т.н., при което трябва да си намерят за всяко от отделно други две деца, които да са им брат/сетра и сестра/брат... ох сложно е и може би за много хора ще се глупости, просто ми е интересно. Леле малки са и ако им го кажа няма да могат да заспът затова ще си замълча ама ми стана интересно кво ще правят другите две деца не разбрах. 8-)

Ще боледуват вовеки и те :lol: :lol:

yakuza_
11-17-2011, 15:45
Аз, брат ми е април, а аз септември.

ShtrudeL
11-17-2011, 15:52
Баницо - да не се почувства лично обидена ? Извинявай ако е така. :D

Не бе, душа. Просто са ми глупашки тея изказвания. Получаваш ми минусче в очичките, разбираш ли? И аз не вярвам, т.е. не съм тръгнала да си сипя сол зад рамото, или да се въртя в нам си ква посока, а ми е интересно, защото обичам да чета такива глупости, суеверия, окултни работи, ритуали и приказни нещица. Все едно аз както не вярвам в бог да тръгна да казвам "тея които вярват в бог са зле".


ThEKiNgG, давам пример:

Ти и брат ти сте родени в един месец. За да ви 'разделят' трябва на теб да ти намерят 'сестра', която е второ дете (ако ти си по-голям от брат си), а на него първородно дете (като е по-малкия) от различни семейства. И така се събират и го приемат това нещо... някак.. имало и някакви други работи, които не запомних...

IseeDEADbodies
11-17-2011, 16:14
Ако трябва да съм откровен... боли ме за минусчето ти, но нека спазваме добрия тон :)
Колкото до интересното.. Не знам, как едно нещо в което не вярваш, може да ти бъде интересно. За мен неща, в които не вярвам са чиста загуба на време да се занимавам с тях. За това и мнението ми е такова. Иии да и в Господ не вярвам, и спокойно мога да кажа, че и тия които вярват в Него също са много зле/заблудени и к'вото още искаш. Нищо лично към никого... В крайна сметка всеки е свободен да има каквито иска убеждения. Просто изказвам мнение, вече който иска да се засяга.

CupcakeKitty
11-17-2011, 16:16
Мне ама с моя брат сме си разменили датите
казали са че аз ще се родя на 23 май но съм се родила на 5 юни ;д
за брат ми са казали че би трябвало да се роди на 5 юни но се е родил на 23 май
:shock:

ParadOx
11-17-2011, 16:19
С брат ми сме родени също в един месец и не виждам нищо странно 8-)
Боледувам по два пъти в годината най-много и той не боледува особено много :D
Тва е няква пълна простотия..

Seattle
11-17-2011, 16:46
Няма такива работи, здрави сме кат бикове. :grin:

ShtrudeL
11-17-2011, 16:48
Ако трябва да съм откровен... боли ме за минусчето ти, но нека спазваме добрия тон :)
Колкото до интересното.. Не знам, как едно нещо в което не вярваш, може да ти бъде интересно. За мен неща, в които не вярвам са чиста загуба на време да се занимавам с тях. За това и мнението ми е такова. Иии да и в Господ не вярвам, и спокойно мога да кажа, че и тия които вярват в Него също са много зле/заблудени и к'вото още искаш. Нищо лично към никого... В крайна сметка всеки е свободен да има каквито иска убеждения. Просто изказвам мнение, вече който иска да се засяга.

Представи си, че обичаш да цъкаш ЦС.
Аз не обичам.
Но казвам:
Тея, дето цъкат ЦС са ебати злетата.

soo... какъв е извода?