PDA

View Full Version : Мотивирайте ме.



burpp
11-17-2011, 17:37
Мотивирайте ме да оставя компютъра и да ходя да уча!

fear4o
11-17-2011, 17:39
Ако не седнеш да учиш, няма да знаеш, утре ще те изпитат, ще ти пишат слаба оценка, ваще ще ти се карат, ще ти забранят да сядаш на компа, за да учиш и няма да можеш да седиш на компа.

YoungBloodZ
11-17-2011, 17:39
Ако не седнеш да учиш, няма да знаеш, утре ще те изпитат, ще ти пишат слаба оценка, ваще ще ти се карат, ще ти забранят да сядаш на компа, за да учиш и няма да можеш да седиш на компа.

:lol:

fUcKsMiLe
11-17-2011, 17:40
А ти от каква мотивация се нуждаеш? :oops:

fear4o
11-17-2011, 17:40
А ти от каква мотивация се нуждаеш? :oops:
Секса няма да свърши работа

fen7asy
11-17-2011, 17:41
Ставай от компютъра и отивай да учиш. Веднага.
Не искам да си глупав. :-)

psychopath
11-17-2011, 17:42
ако не станеш от компютъра и не седнеш да учиш...ще умреш тъп :D

fUcKsMiLe
11-17-2011, 17:42
А ти от каква мотивация се нуждаеш? :oops:
Секса няма да свърши работа Тва пък кво беше? :-o

Wwwooow
11-17-2011, 17:42
Ако не седнеш да учиш, няма да знаеш, утре ще те изпитат, ще ти пишат слаба оценка, ваще ще ти се карат, ще ти забранят да сядаш на компа, за да учиш и няма да можеш да седиш на компа. + и утре ще съжаляваш и ще си блъскаш главата,ама няма да има връщане наззад... така,че ОТИВАЙ !!

WaterLilly
11-17-2011, 17:42
Няма смисъл. И да учиш, може пак да имаш гадна оценка. И да имаш добра оценка, може пак да не влезеш където искаш. И да влезеш където искаш, пак няма да имаш работа, хора с по 3 висши седят безработни. И да имаш работа, ще я мразиш.
За какво да се тормозиш тогава?

8-)

Hayashi
11-17-2011, 17:44
Някой да ме мотивира да си затворя лаптопа и да прочета остатъка от "Чичовци", защото е крайно време да я върна в библиотеката. >w>

HapkoMaH
11-17-2011, 17:45
Ако не седнеш да учиш, няма да знаеш, утре ще те изпитат, ще ти пишат слаба оценка, ваще ще ти се карат, ще ти забранят да сядаш на компа, за да учиш и няма да можеш да седиш на компа. :lol: :lol: :lol:

fear4o
11-17-2011, 17:45
Някой да ме мотивира да си затворя лаптопа и да прочета остатъка от "Чичовци", защото е крайно време да я върна в библиотеката. >w>
Изчезвай бе мамка ти не можем да те траем :-x

thegreenzombie
11-17-2011, 17:49
недей да учиш!!... вредно е... откакто спрях да уча имам много по-добри оценки 8) .... седи' си на компа! ..... не си и помисляй да си отваряш учебниците :lol: и аз утре имам тест по химия, амм не ми пука особено, защото знам, че ще имам 6- ... и друго не ми трябва да знам :lol: ... офф, абе аз казах ли ти да не си отваряш учебника?? 8-)

EinGutesKind
11-17-2011, 18:14
И да учиш и да не, накрая все ще минеш годината :lol:

Neon
11-17-2011, 18:17
No School
No homework
No Job
No Money
NO PROBLEM !

Concussion
11-17-2011, 18:18
недей да учиш!!... вредно е... откакто спрях да уча имам много по-добри оценки 8) .... седи' си на компа! ..... не си и помисляй да си отваряш учебниците :lol: и аз утре имам тест по химия, амм не ми пука особено, защото знам, че ще имам 6- ... и друго не ми трябва да знам :lol: ... офф, абе аз казах ли ти да не си отваряш учебника?? 8-)

То зависи и в кое училище учиш, ако си такова, в което не е нужно да се стараеш много и ви пишат ей така оценките... При нас няма такива работи...

thegreenzombie
11-17-2011, 18:20
недей да учиш!!... вредно е... откакто спрях да уча имам много по-добри оценки 8) .... седи' си на компа! ..... не си и помисляй да си отваряш учебниците :lol: и аз утре имам тест по химия, амм не ми пука особено, защото знам, че ще имам 6- ... и друго не ми трябва да знам :lol: ... офф, абе аз казах ли ти да не си отваряш учебника?? 8-)

То зависи и в кое училище учиш, ако си такова, в което не е нужно да се стараеш много и ви пишат ей така оценките... При нас няма такива работи...

хах... де да беше така.... просто аз съм от хората, които внимават в повечето часове и не ми е нужно да уча... 8-) ... лол, като ебати нърда се описах :lol: