PDA

View Full Version : Дайхман въпросче



whitediamond
11-17-2011, 18:01
Преди около 2 седмици си купих от там обувки.
45 лева са,което за обувки не от най-евтините.
Значи на едната обувка се скъса на едно место кожата,а на другата кожата почна да се пука и вече е на път да стане като другата обувка.
Би трябвало да ми ги сменят,нали ? Да ми върнат парите има ли такъв вариант. Бележката я пазя.
Магазинът същия от който съм купувала ли трябва да е ?
И последно,ако ги сменя на други и пак се скъсат ?
Ако някой знае някое моделче,дето не се къса...

tomboy
11-17-2011, 18:09
По принцип би трябвало или да ти дадат други обувки , или да ти върнат парите.Ако пък не го направят като нищо можеш да им направиш една рекламация!...:);) :D

shadow4e
11-17-2011, 18:13
По принцип в магазините за обувки при рекламация не връщат директно парите. Ако може да се поправи, го поправят, което може да отнеме време. Точно в Дайхман не знам как процедират.

whitediamond
11-17-2011, 20:05
Някой,дето си е сменил обувките там?
Anybody :oops:

LoveHurT
11-17-2011, 20:16
на мен сега така с едни боти от паоло ботичели, но не ми се занимава да се разправям, не съм и очаквала друго, просто ми хареса моделчето

NambyPamby
11-17-2011, 21:11
Обувките от тоя магазин са върха на нескопосаността, един чифт няма без дефект, така че, дори и да ти ги сменят(а би трябвало), надали резултатът ще е по-различен. Не ти ли дадоха гаранционна карта, когато си ги купуваше, и в най-залухавите магазини за обувки по принцип дават. :-o

whitediamond
11-17-2011, 22:01
Обувките от тоя магазин са върха на нескопосаността, един чифт няма без дефект, така че, дори и да ти ги сменят(а би трябвало), надали резултатът ще е по-различен. Не ти ли дадоха гаранционна карта, когато си ги купуваше, и в най-залухавите магазини за обувки по принцип дават. :-o
Казаха ми,че бележката е гаранцията.
Да си я пазя и така.
Значи варианта за връщане на парите отпада,така ли да го разбирам ?

millmii
11-17-2011, 22:25
Обувките от тоя магазин са върха на нескопосаността, един чифт няма без дефект, така че, дори и да ти ги сменят(а би трябвало), надали резултатът ще е по-различен. Не ти ли дадоха гаранционна карта, когато си ги купуваше, и в най-залухавите магазини за обувки по принцип дават. :-o
Казаха ми,че бележката е гаранцията.
Да си я пазя и така.
Значи варианта за връщане на парите отпада,така ли да го разбирам ?

Едва ли ще ти върнат парите. Ще се опитат да ти ги поправят, ако не могат ще ти дадат друг чифт (в най- добрия случай).

anonymous708973
11-18-2011, 06:17
Ии ето защо не си купувам обувки оттам, различни от евтини кецове и маратонки за физическо.

teddybearMV
11-18-2011, 08:12
Обувките от тоя магазин са върха на нескопосаността, един чифт няма без дефект, така че, дори и да ти ги сменят(а би трябвало), надали резултатът ще е по-различен. Не ти ли дадоха гаранционна карта, когато си ги купуваше, и в най-залухавите магазини за обувки по принцип дават. :-o
Казаха ми,че бележката е гаранцията.
Да си я пазя и така.
Значи варианта за връщане на парите отпада,така ли да го разбирам ?
Излъгали са те. Гаранцията е гаранционна карта, която при проблем се дава обратно в магазина. Касовата бележка нищо не означава в този случай, т.е. обувките ти нямат обявен гаранционен срок.

weezyfuckinbaby
11-18-2011, 09:32
Аз пък съм страшно доволна от този магазин. Иначе ми се е случвало в друг магазин отидох и им показах повредата и ми оправиха ботите и не мръднаха повече, но бях с гаранционна карта. :)

imaginemoi
11-18-2011, 09:58
Обувките от тоя магазин са върха на нескопосаността, един чифт няма без дефект, така че, дори и да ти ги сменят(а би трябвало), надали резултатът ще е по-различен. Не ти ли дадоха гаранционна карта, когато си ги купуваше, и в най-залухавите магазини за обувки по принцип дават. :-o


Не съм съвсем съгласна с мнението, от личен опит ли говориш???
Миналата есен си взех супер яки боти на ток оттам и все още си ги нося без никакъв дефект! Единствено велура малко избеля, ама тва е нормално за велурените обувки.

whitediamond
11-18-2011, 15:06
Обувките от тоя магазин са върха на нескопосаността, един чифт няма без дефект, така че, дори и да ти ги сменят(а би трябвало), надали резултатът ще е по-различен. Не ти ли дадоха гаранционна карта, когато си ги купуваше, и в най-залухавите магазини за обувки по принцип дават. :-o
Казаха ми,че бележката е гаранцията.
Да си я пазя и така.
Значи варианта за връщане на парите отпада,така ли да го разбирам ?
Излъгали са те. Гаранцията е гаранционна карта, която при проблем се дава обратно в магазина. Касовата бележка нищо не означава в този случай, т.е. обувките ти нямат обявен гаранционен срок.
Днеска питах в дск по въпроса и едно момиче от другата паралелка вика,че си ги е сменила само с бележката в мола на цариградско.
Иии нещо не загрях. Излъгали са ме или в различни магазини е различно ?!!

cAnDyYy
11-18-2011, 15:19
Можеш да ги смениш с касовата бележка 100%,от личен опит знам.Поне така е в Дайхмана в моя град.За парите не съм сигурна дали ще ти ги върнат-питай! :?

whitediamond
11-19-2011, 16:29
Хораа днес ходих за обувките.
Предложиха ми или да ми ги сменят или да ми върнат парите.
И за мое учудване ми върнаха цялата сума.
Да поясня,че ползвах касовата бележка, подписвах някакви неща за рекламацията. Не знам защо някои в темата споменаха гаранционната карта ?!

nepowtorima
11-19-2011, 16:44
Хораа днес ходих за обувките.
Предложиха ми или да ми ги сменят или да ми върнат парите.
И за мое учудване ми върнаха цялата сума.
Да поясня,че ползвах касовата бележка, подписвах някакви неща за рекламацията. Не знам защо някои в темата споменаха гаранционната карта ?!

Ее честито!! :)