PDA

View Full Version : верно ли



DoubleDMG1
11-17-2011, 20:33
90% от тинейджарите незнаят какво е МИЛФ? Срамота..

WarBlaze51
11-17-2011, 20:35
90% от тинейджарите незнаят какво е МИЛФ? Срамота.. Ти сериозно ли написа тинейджАрите? Аз си мислех че беше тийнейджър :smt012

JuStIc3
11-17-2011, 20:35
тцок тцок тцок

DoubleDMG1
11-17-2011, 20:36
90% от тинейджарите незнаят какво е МИЛФ? Срамота.. Ти сериозно ли написа тинейджАрите? Аз си мислех че беше тийнейджър :smt012и мен ко? Ето го на миленКо :smt097

fear4o
11-17-2011, 20:36
а?

Hercule
11-17-2011, 20:37
95% не знаят как да пишат, но това май не те интересува

DoubleDMG1
11-17-2011, 20:38
95% не знаят как да пишат, но това май не те интересуващом пиша у форум , шо да мЪ интересува?

fear4o
11-17-2011, 20:40
95% не знаят как да пишат, но това май не те интересуващом пиша у форум , шо да мЪ интересува?
Щот така или иначе си неграмотен

DoubleDMG1
11-17-2011, 20:41
95% не знаят как да пишат, но това май не те интересуващом пиша у форум , шо да мЪ интересува?
Щот така или иначе си неграмотентака е, поне не съм умрял фен на ТЪпак

psychopath
11-17-2011, 20:42
90% от тинейджарите незнаят какво е МИЛФ? Срамота.. Ти сериозно ли написа тинейджАрите? Аз си мислех че беше тийнейджър :smt012Постой още малко тук и ще си вдигнеш самочувствието по отношение на грамотност и в същото време ще се ужасиш от малчуганите. :D


По темата: далеч съм от мислъта, че това твърдение е вярно.

по-скоро бих казал: 90% от тийнейджърите знаят какво е МИЛФ, но не знаят кой е Далчев... :)

WarBlaze51
11-17-2011, 20:43
Спокс има време да станеш грамотен
http://www.shortsshortsshorts.com/wp-content/uploads/2009/12/homer-simpson-failure.jpg

fear4o
11-17-2011, 20:43
95% не знаят как да пишат, но това май не те интересуващом пиша у форум , шо да мЪ интересува?
Щот така или иначе си неграмотентака е, поне не съм умрял фен на ТЪпак
Ама съм жив=> логиката ти е смотана => всичко което кажеш е невалидно => ти си тъп=> YOU FAIL!

psychopath
11-17-2011, 20:43
95% не знаят как да пишат, но това май не те интересуващом пиша у форум , шо да мЪ интересува?
Щот така или иначе си неграмотентака е, поне не съм умрял фен на ТЪпакАз пък хем не съм му фен на Тупак, хем не съм неграмотна п'утчица.
Добре ли е? :lol:

DoubleDMG1
11-17-2011, 20:44
95% не знаят как да пишат, но това май не те интересуващом пиша у форум , шо да мЪ интересува?
Щот така или иначе си неграмотентака е, поне не съм умрял фен на ТЪпак
Ама съм жив=> логиката ти е смотана => всичко което кажеш е невалидно => ти си тъп=> YOU FAIL!за жалост не си оргинален кат авера си, стрингмайдикхед, в същото време си мега-прост и хипер тъп. :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: чак паднах от стола от смях докато ти писах това > YOU FAIL BITCH 8)

NightGuardian
11-17-2011, 20:44
така е, поне не съм умрял фен на ТЪпак

мноооо си лууууд ,бряят.

DoubleDMG1
11-17-2011, 20:45
така е, поне не съм умрял фен на ТЪпак

мноооо си лууууд ,бряят.mn qsno

fear4o
11-17-2011, 20:47
[за жалост не си оргинален кат авера си, стрингмайдикхед, в същото време си мега-прост и хипер тъп. :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: чак паднах от стола от смях докато ти писах това > YOU FAIL BITCH 8)
So sad to see a failer..
Първо ти си прост и тъп => няма как да определяш някой друг като такъв=> You fail
Второ падаш от стола от смях докато пишеш=> осъзнаваш, че си неграмотен и тъп=> You fail
Трето=> Псуваш=> You fail
Четвърто=> копираш моите думи=> You fail
извод=> You fail at life

DoubleDMG1
11-17-2011, 20:49
[за жалост не си оргинален кат авера си, стрингмайдикхед, в същото време си мега-прост и хипер тъп. :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: чак паднах от стола от смях докато ти писах това > YOU FAIL BITCH 8)
So sad to see a failer..
Първо ти си прост и тъп => няма как да определяш някой друг като такъв=> You fail
Второ падаш от стола от смях докато пишеш=> осъзнаваш, че си неграмотен и тъп=> You fail
Трето=> Псуваш=> You fail
Четвърто=> копираш моите думи=> You fail
извод=> You fail at lifeah не ме карай специялно да пиша за това кой е фейлнал в РЖ че чак се пропикавам от смях до каква степен си преебан и прост :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: дай за РЖ да не говорим че ако тръгна да те тропам за там може и да засегна аверите ти без да искам и тогава, когато кажа че си педи , те ще си помислят че и те са педита но не искам те да знаят, че ти си моята обменна монета в затвора :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

fear4o
11-17-2011, 20:52
Я сега се опитай сам да разбереш какво написа. Не става нали?
Не е лесно да си прост...
щом се пРопикаваш май простата ти алармира.. вземи медикаменти
обменна монета в затвор.. колко.. НЕоригинално.. съжалявам, че ще ти го кажа, но с лафовете от времето когато другаря Живков е бил мечта в топките на дядо му няма да стигнеш до никъде

WarBlaze51
11-17-2011, 20:54
http://www.city-data.com/forum/members/alxtronics-346102-albums-sam-pic22923-dead-thread.jpg

DoubleDMG1
11-17-2011, 20:55
Я сега се опитай сам да разбереш какво написа. Не става нали?
Не е лесно да си прост...
щом се пРопикаваш май простата ти алармира.. вземи медикаменти
обменна монета в затвор.. колко.. НЕоригинално.. съжалявам, че ще ти го кажа, но с лафовете от времето когато другаря Живков е бил мечта в топките на дядо му няма да стигнеш до никъдече аз да не съм се запътил за да стигам до някаде бре пбитч? Доста си спрял за да се правиш на такъв какъвто не си, я мълчи по добре и продължавай да са правиш на ТЪпак и не ми лафи бе, слонски гъз

fear4o
11-17-2011, 20:56
Я сега се опитай сам да разбереш какво написа. Не става нали?
Не е лесно да си прост...
щом се пРопикаваш май простата ти алармира.. вземи медикаменти
обменна монета в затвор.. колко.. НЕоригинално.. съжалявам, че ще ти го кажа, но с лафовете от времето когато другаря Живков е бил мечта в топките на дядо му няма да стигнеш до никъдече аз да не съм се запътил за да стигам до някаде бре пбитч? Доста си спрял за да се правиш на такъв какъвто не си, я мълчи по добре и продължавай да са правиш на ТЪпак и не ми лафи бе, слонски "задни части"
Да не би да ти свърши запаса от весели лафчета?
Да не би да видя, че с простотия и себе си не можеш да затапиш?

WarBlaze51
11-17-2011, 20:57
Тоя DoubleFail никога ли не млъква? Колко повече може да се изложи :shock:

fear4o
11-17-2011, 20:57
Тоя DoubleFail никога ли не млъква? Колко повече може да се изложи :shock:
Винаги може още!

DoubleDMG1
11-17-2011, 21:00
Тоя DoubleFail никога ли не млъква? Колко повече може да се изложи :shock:ако бях тропал мод и го беше написал, можеше да си спечелиш и ти една титла ама шанс :lol: фиърчо, не пбитч, просто си ми жалък, аз няма к'во да доказвам и не се стремя да 'покажа' на другите колко съм голям и колко ми е богат речника, колко съм грамотен и колко съм "НИГГА" , така че ако си в очите на някой нещо, то в моите ти си 1 лайно, не ми трябва да затапвам някой който не познавам и не искам да познавам, докато ти си умираш по т'ва.И Ти, И Майка ти, И света сте ми през кура, за това мълчи.

WarBlaze51
11-17-2011, 21:02
Като не желаеш да го затапваш, защо продължаваш да спамиш?

fear4o
11-17-2011, 21:03
Тоя DoubleFail никога ли не млъква? Колко повече може да се изложи :shock:ако бях тропал мод и го беше написал, можеше да си спечелиш и ти една титла ама шанс :lol: фиърчо, не пбитч, просто си ми жалък, аз няма к'во да доказвам и не се стремя да 'покажа' на другите колко съм голям и колко ми е богат речника, колко съм грамотен и колко съм "НИГГА" , така че ако си в очите на някой нещо, то в моите ти си 1 лайно, не ми трябва да затапвам някой който не познавам и не искам да познавам, докато ти си умираш по т'ва.И Ти, И Майка ти, И света сте ми през "мъжкия полов орган", за това мълчи.
Dude srsly?

Я карай по-спокойно, че току виж си се изпърдял от усилие да напишеш нещо смислено.
Ти и да искаш няма как да покажеш нещо което ОЧЕИЗВАДНО не е така(говоря за речника ти и за грамотността ти).
И да искаш не можеш да затапиш даже и StoyanchyYyY, който ти е конкурент по тъпи лафове и идиотизъм.

pi4 qde6 li laina?

DoubleDMG1
11-17-2011, 21:05
Тоя DoubleFail никога ли не млъква? Колко повече може да се изложи :shock:ако бях тропал мод и го беше написал, можеше да си спечелиш и ти една титла ама шанс :lol: фиърчо, не пбитч, просто си ми жалък, аз няма к'во да доказвам и не се стремя да 'покажа' на другите колко съм голям и колко ми е богат речника, колко съм грамотен и колко съм "НИГГА" , така че ако си в очите на някой нещо, то в моите ти си 1 лайно, не ми трябва да затапвам някой който не познавам и не искам да познавам, докато ти си умираш по т'ва.И Ти, И Майка ти, И света сте ми през "мъжкия полов орган", за това мълчи.
Dude srsly?

Я карай по-спокойно, че току виж си се изпърдял от усилие да напишеш нещо смислено.
Ти и да искаш няма как да покажеш нещо което ОЧЕИЗВАДНО не е така(говоря за речника ти и за грамотността ти).
И да искаш не можеш да затапиш даже и StoyanchyYyY, който ти е конкурент по тъпи лафове и идиотизъм.

pi4 qde6 li laina?лафа е Ядеш ли лайна пич и е от доста време преди ти да стъпиш в кофата, циркаджия 8) И ако ти изобщо прочете нещо малък лайнарио , разбра че си ми през оназ ралта :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

DoubleDMG1
11-17-2011, 21:05
Като не желаеш да го затапваш, защо продължаваш да спамиш?трупам мнения (труп труп)

fear4o
11-17-2011, 21:07
Затова ли се нервираш, псуваш и продължаваш да се опитваш да ме накараш да млъкна?
Знам как е лафа доста по-добре от теб..
Все пак за едно нещо трябва да те похваля-успял си да научиш как е лафа(нищо, че последните няколко месеца във всяка втора тема присъства)

WarBlaze51
11-17-2011, 21:07
Като не желаеш да го затапваш, защо продължаваш да спамиш?трупам мнения (труп труп) Ако си мислиш, че с 10к мнения можеш да впечатлиш дори 12 годишно момиченце си в голяма заблуда.

NightGuardian
11-17-2011, 21:08
аз до колкото знам този лаф не идва от кофата. :)

fear4o
11-17-2011, 21:08
аз до колкото знам този лаф , не идва от кофата. :)
Остави го да си вярва, че знае нещо повече :lol:

Ermic
11-17-2011, 21:09
ae аз предлагам да му сложат перма бан за дебилизъм на тоя тард

DoubleDMG1
11-17-2011, 21:09
Затова ли се нервираш, псуваш и продължаваш да се опитваш да ме накараш да млъкна?
Знам как е лафа доста по-добре от теб..
Все пак за едно нещо трябва да те похваля-успял си да научиш как е лафа(нищо, че последните няколко месеца във всяка втора тема присъства)пич лафа е по стар от тебе и не съм бил тука тея няколко месеца явно, и брой ако не са всяка 2-ра тема , напусни кофата 8) + Това псувам щото така ми харесва, не мисля че си някой който ще ми казва к'во да правя и как да се държа

Уар, ти пък, аз си помислих че ще зарибя някоя 14-15-16 годишна като види че имам мнения (сад) ся трябва да търся някоя по малка, защо ми го казаааааа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: чшш аве момче ти се радваш на разер я изчезни бе :lol: :lol: :lol: :lol:

DoubleDMG1
11-17-2011, 21:10
ae аз предлагам да му сложат перма бан за дебилизъм на тоя тардда ве що няма бан ве ааааа тряя му напраят тема и да кажат на админите :shock:

Ermic
11-17-2011, 21:11
ae аз предлагам да му сложат перма бан за дебилизъм на тоя тард
srsly кво не му е наред на тоя :shock:

fear4o
11-17-2011, 21:12
пич лафа е по стар от тебе и не съм бил тука тея няколко месеца явно, и брой ако не са всяка 2-ра тема , напусни кофата 8) + Това псувам щото така ми харесва, не мисля че си някой който ще ми казва к'во да правя и как да се държа

Уар, ти пък, аз си помислих че ще зарибя някоя 14-15-16 годишна като види че имам мнения (сад) ся трябва да търся някоя по малка, защо ми го казаааааа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: чшш аве момче ти се радваш на разер я изчезни бе :lol: :lol: :lol: :lol:
"Пич" те твойте лафове са от първите от рода Маклауд ама тва е друга тема.
Няма да ти развивам теории за псуването защото няма да разбереш нищо от тях прекалено тъп си.

Wax
11-17-2011, 21:16
Да си видя ава 8)

machoka
11-17-2011, 21:17
DoubleDMG1

Status: banned