PDA

View Full Version : Леки жени?



ReallyStrange
11-17-2011, 19:45
Значи... вървя си аз бодро, с мен се изравнява кола със загорял германец, кара известно време успоредно с настойчив поглед и при липса на реакция от моя страна отпрашва.
Това щеше да е една нормална сценка за всеки курорт, ако не се развиваше в центъра на малко градче,а аз бях облечена определено без връзка със сексуалното предлагане, скромно, да не кажа смотано. Значи какво става? Чужденците ли са заблудени, че тук сексуална труженичка могат да си забършат отвсякъде? Или мислят, че за пари всяка, дори случайно минаваща българка ще се качи в колата? Имаме ли слава на леки жени? От къде се появи тази слава? Особено ме интересува мнението на хората в чужбина - какво име имаме там? Дали България привлича чужденци, обичащи евтиния алкохол и достъпните каки? Май, май така се очертава.....

WarBlaze51
11-17-2011, 19:49
Като гледам как повечето от жените карат по-хубави и скъпи автомобили от повечето мъже, мога да кажа че леките жени, са доста и са навсякаде.

LambOfGod
11-17-2011, 19:50
Много интересно за толкова хубава ли се имаш, че смяташ, че единственият отговор на това защо те е погледнал някой е, че е искал не само да те ебе, че и да ти даде пари за това...
Намали малко това самочувствие, че не ти отива.

StringTheoryPracticist
11-17-2011, 19:51
Ако това си ти на аватара, по-скоро очаквай азиатци да те заговарят.

torVPN
11-17-2011, 19:53
Ако имаш познати в Сливен, Плевен, Сандански, Благоевград, Варна или Бургас можеш да ги попиташ, а те ще ти отговорят с
'А освен леки има ли други"

NqkfaNikakva21
11-17-2011, 19:54
Ако имаш познати в Сливен, Плевен, Сандански, Благоевград, Варна или Бургас можеш да ги попиташ, а те ще ти отговорят с
'А освен леки има ли други"


:lol: :lol:

shadow4e
11-17-2011, 19:54
Тъжното е, че явно за първи път някой ти спира така, че даже и не те е поканил. :D

ReallyStrange
11-17-2011, 19:55
Много интересно за толкова хубава ли се имаш, че смяташ, че единственият отговор на това защо те е погледнал някой е, че е искал не само да те е**, че и да ти даде пари за това...
Намали малко това самочувствие, че не ти отива.
Грешно си ме разбрала,но както и да е..

LambOfGod
11-17-2011, 20:05
Много интересно за толкова хубава ли се имаш, че смяташ, че единственият отговор на това защо те е погледнал някой е, че е искал не само да те е**, че и да ти даде пари за това...
Намали малко това самочувствие, че не ти отива.
Грешно си ме разбрала,но както и да е..

Ами, някакъв чужденец (че даже знаеш и, че е немец) е гледал наоколо (според мен обаче няма как да впери поглед в теб и да кара едновременно) и ти вместо да се зачудиш дали не е искал да те попита нещо или не си имала лайна по лицето/нещо шокиращо във външния вид си решила, че е искал ебе и да ти дава пари. Поправи ме, ако не съм разбрала нещо отново? :lol:

torVPN
11-17-2011, 20:06
Много интересно за толкова хубава ли се имаш, че смяташ, че единственият отговор на това защо те е погледнал някой е, че е искал не само да те е**, че и да ти даде пари за това...
Намали малко това самочувствие, че не ти отива.
Грешно си ме разбрала,но както и да е..

Ами, някакъв чужденец (че даже знаеш и, че е немец) е гледал наоколо (според мен обаче няма как да впери поглед в теб и да кара едновременно) и ти вместо да се зачудиш дали не е искал да те попита нещо или не си имала лайна по лицето/нещо шокиращо във външния вид си решила, че е искал е** и да ти дава пари. Поправи ме, ако не съм разбрала нещо отново? :lol:

Какво те мъчи, за да си толкова груба?

NomNomNom
11-17-2011, 20:12
Тъжното е, че явно за първи път някой ти спира така, че даже и не те е поканил. :D
И аз това си мислех 8-)

ReallyStrange
11-17-2011, 20:16
дам
аз съм грозна,дебела,с мазна коса
комплексирана от живота,която се радва на подобни моменти от моя живот. :smt089

torVPN
11-17-2011, 20:16
Тъжното е, че явно за първи път някой ти спира така, че даже и не те е поканил. :D
И аз това си мислех 8-)

Смени работата, за да не се сещаш толкова бързо.

LambOfGod
11-17-2011, 20:16
Много интересно за толкова хубава ли се имаш, че смяташ, че единственият отговор на това защо те е погледнал някой е, че е искал не само да те е**, че и да ти даде пари за това...
Намали малко това самочувствие, че не ти отива.
Грешно си ме разбрала,но както и да е..

Ами, някакъв чужденец (че даже знаеш и, че е немец) е гледал наоколо (според мен обаче няма как да впери поглед в теб и да кара едновременно) и ти вместо да се зачудиш дали не е искал да те попита нещо или не си имала лайна по лицето/нещо шокиращо във външния вид си решила, че е искал е** и да ти дава пари. Поправи ме, ако не съм разбрала нещо отново? :lol:

Какво те мъчи, за да си толкова груба?

Имах тежко детство и баща алкохолик. 8-)

torVPN
11-17-2011, 20:20
Сигурна ли си, че ти е бил истинският баща?

NaOH
11-17-2011, 20:25
По-добре лека, отколкото тежка жена.
До 48 килограмааааа до 21 годинииии гладко избръснатииииии кормя ги кат рибиииии поря ги кат агнитааааааааааа джакузита макузита отзад отпреееееед :oops:

PainMonopoly
11-17-2011, 20:28
По принцип не е като да правят разлика между България, Румъния, Чехия, Унгария, Украйна и т.н. За тях всичко на изток от бившата ГДР се нарича Източна Европа и се асоциира с пиене до насиране, евтиния и жени, които са по-красиви, а и по-лесни от техните. Факт.

yakuza_
11-17-2011, 20:30
ДАЙТЕ МИ АДРЕСИТЕ НА ТИЯ ЖЕНИ

shadow4e
11-17-2011, 20:30
Ама то човекът дори нищо не е направил. Все едно българите не спират, не канят, не подвикват и тн.