PDA

View Full Version : Нямам желание



RoCkSpOt
11-17-2011, 22:01
Всичко опира до тва, че нямам желание към момичетата.Всмисъл, забивам се с тях а-у и до там после ми омръзват преди да е станало нещо :? Просто сякаш не са достойни както бившата ми приятелка... случвало ли ви се е ?

ForzaFelipe
11-17-2011, 22:20
Според мен все още не си срещнал момичето което ще ти помогне да преодолееш бившата си ;)

xinfamous
11-17-2011, 22:36
понякога след като приключиш една връзка ти трябва доста време преди отново да се появи интереса към противоположния пол.

ScarletBite
11-17-2011, 23:50
мдааа случва ми се най-редовно даже :) решавам че искам един и всичко останало остава на второ място, ако ще и Джони Деп да е. ама и бързо ми минава. 8)

Sh@d0w
11-18-2011, 01:49
Не си преодолял още бившата ти. Ще мине след време и отоново ще можеш да изпитваш чувства към друго момиче ;)

Seattle
11-18-2011, 03:32
Кат почнете с тес преудолявания че чак...
Не си попаднал на мома която да те впечатли, тва е.

ПС. Абе и друго ми идва на акъла ама ще се здържа 8-)

SisiStrange
11-18-2011, 05:12
И според мен не е се е появило точното момиче. Спокойно, ще дойде. :)

Hilary_
11-18-2011, 07:08
хах не сравнявай сегашните с бившата ..
Не се е появило момичето, което ще ти завърти главата! ;)

Mi6inka
11-18-2011, 07:14
Ще ти мине. Просто трябва време, за да се отърсиш от бившата :)

horacio
11-18-2011, 07:15
Не можеш да очакваш всяко момиче да може да те накара да се зарибиш по нея.... просто не са били за теб.

sasha_90
11-18-2011, 07:25
Да,случвало ми се е,както и на всеки друг,неуспял да забрави бившата/бившият си.Недей да нараняваш невинните момичета,стой си сам,докато не се убедиш,че искаш нова любов.

SmilezZz
11-18-2011, 07:51
Ако престанеш да ги сравняваш с бившата си. И ако се вземеш в ръце и я преодолееш - тогава проблема ще се оправи. Друго няма какво да правиш. Пък и не насилвай нещата , всичко с времето си.

DarkKiller16jp
11-18-2011, 09:01
И при мен е същото, твърде бързо ми омръзват, флирт, закачки .. всичко окей, трябва ли да стане по - сериозно, аз изчезвам.. Мисля, че това се дължи на това, че не съм срещнала правилния, т.е., този който ще ми е интересен и ще е различен.

ivcheto0o
11-18-2011, 11:29
Изчакай да мине още време и да преживееш бившата.

gabsit000
11-18-2011, 11:37
ами докато не е преодолееш така ще се чувстваш,просто трябва да се отърсиш,а това ще стане с времето... :)

fenasf
11-18-2011, 14:28
Според мен си гей.

ledenakrasota
11-18-2011, 14:50
Не е гей! Просто търси образа на бившата във всяка следваща. :)

BrokenKnight
11-18-2011, 18:42
и аз съм в такова състояние :D

спря да ми дреме и се държа с безразличие, но не защото не съм преодолял бивша, а защото всички са някакси супер несериозни .. и не виждам как отново ще се доверя на която и да е, просто като ги гледам всички ми се струват че са една и съща .. мохабет , кафета , зарибявки, секс само не и сериозни връзки

и така си ми е екстра :lol:

DarkKiller16jp
11-18-2011, 19:50
и аз съм в такова състояние :D

спря да ми дреме и се държа с безразличие, но не защото не съм преодолял бивша, а защото всички са някакси супер несериозни .. и не виждам как отново ще се доверя на която и да е, просто като ги гледам всички ми се струват че са една и съща .. мохабет , кафета , зарибявки, секс само не и сериозни връзки

и така си ми е екстра :lol:

Не всички се интересуват от кафета, секс и т.н, просто не си срещнал, тези другите. Но рано или късно, човек толкова се е нагледал на тъпотии, че спира изобщо за се надява, че може да срещне стойностен човек. Но е по - добре сам, от колкото с някой неприятен индивид. :ДД

BrokenKnight
11-19-2011, 08:07
Не всички се интересуват от кафета, секс

недей така, един голям процент са такива

смисъл излизам постоянно с разни момичета, само че няма такива за сериозни отношения, а на мен даже не ми е и минавало през главата за това .. сметни

и през периода в който нямам приятелка ми предлагаха 3, но като ми е дошло до гуша от всичко и просто не мога да приема факта, че ще се хвана с някоя, която ще ми вдига нервите постоянно (както става винаги) и накрая само ядове. не казвам, че няма такава, просто до момента не съм попаднал на толкова точна, че да се задържа с нея повече от 3 месеца :Д

извод: живей си живота на МАКС до като можеш, възползвай се от путките колкото се може повече както те го правят най - редовно и да не ти пука въобще ;)

cigarettekisses
11-19-2011, 08:12
Спри да ги сравняваш с нея. Просто не си я преживял и още я идеализираш.

VaMpiRKaTaaa
11-19-2011, 08:17
Остани известно време сам.

2miss4sixty8
11-19-2011, 16:59
еми ако се занимаваш с някакви тъпи кифли много ясно.. те са всички еднакви.. като намериш някоя свястна.. няма да имаш никакъв проблем и пак ще я има тръпката и всичко останало

RoCkSpOt
11-19-2011, 20:41
Точно тва за мене свястна няма ... случвало ми се е да целувам някоя и да си представам, че целувам НЕЯ :?

ledenakrasota
11-19-2011, 20:46
Точно тва за мене свястна няма ... случвало ми се е да целувам някоя и да си представам, че целувам НЕЯ :?


Искаш ли да те цепна по главата с тиган?

И аз съм била така 2 гадини. Не ти го препоръчвам! :lol: :lol: :lol: :) Не се оставяй така. Ще мине някога, но през това време не се "залупвай".

error92
11-19-2011, 22:59
Всичко опира до тва, че нямам желание към момичетата.Всмисъл, забивам се с тях а-у и до там после ми омръзват преди да е станало нещо :? Просто сякаш не са достойни както бившата ми приятелка... случвало ли ви се е ?

И при мен е така до някаква степен, като изключим "както бившата ми приятелка" ... просто търся някоя, която наистина да ми хареса :smt007
съчувствам ти :grin: