PDA

View Full Version : Биографична тема: кой е psychopath?



psychopath
11-17-2011, 22:54
Ако случайно сте си задавали въпроса "какъв ли е този?", сега можете да получите отговор.

Психопат е роден преди двадесет и няколко лета в София.
Първите години от детството си прекарва в родния си дом, след '89 год. обаче заминава, заедно със семейството си във Виена.
Връща се в България, София и завършва средно образование в елитна (по онова време) гимназия в София, след което завършва висше в СУ.

Според педагозите, които се занимавали с него - той притежава много голям потенциалн, но неблагоприятните въздействия му повлияват негативно и той се среща с наркотиците и други криминални прояви с подобна степен на сериозност.
След много срещи с педагози и психолози (при голяма част от тях педагогическите лица са излизали от стаята крайно изнервени и изричащи неприлични думи)
В крайна сметка оставя тези неща на страна и причината е много клиширана - любов!

Въпреки многобройните краткотрайни "връзки" и отношения с представителките на нежния пол, той така и не изпитва щастието...
Но в един прекрасен или ужасен ден, той се среща с Момичето...
влюбва се в нея още от пръв поглед, макар да е скептично настроен към подобно нещо и да "не вярва в подобни простотии".
Всичко се развиваше прекрасно...минаха години, той беше по-щастлив от всякога, ожениха се...
Щастието обаче не продължи много дълго и прекрасната му жена го напусна, съвсем основателно между другото и това го го съсипва, освен "футболната трагедия", за която сте чували и преди от него, това е втория значим белег в живота му, който ще остане завинаги...

Той е всестранно развита личност - занимавал се е освен с футбол, също и с:
музика, изкуства (рисуване), екстремни спортове, неправителствени организация (една от тях, на която той е основател съществува и до днес), търговия и др. (вкл. някои незаконни дейности)

Учи във военно училище, разпределен като снайперист, но бива отстранен дисциплинарно, заради политически прояви (нещо, което е забранено)

През живота си се е срещал с най-различни култури и всяка една от тях е оставила следа в него.
Има една започната, но незавършена книга...

Уволнен е от фирмата на негов добър по онова време приятел, защото нанася тежка телесна повреда над клиент на фирмата в работно време с хладно оръжие (тръба увита във вестник).
Поставена му е диагноза - шизофрения, това го измъква от затвора и след кратък период от време, при контролен преглед докторът установява, че "шизофренията е изчезнала..."

Психопат намира утеха в интернетсайт за тийнейджъри и прекарва цялото си свободно време в него...
Много често е подозиран за педофилски прояви именно в този сайт.
При една от проверките е открит архив озаглавен "teenproblem" със съдържание на еротични снимки на малолетни момиченца и момченца.

Предстои да бъде изпратен в клиника за хора с тежки зависимости и психични отклонения...

WarBlaze51
11-17-2011, 22:55
Брато, намери си психиатър...

shadow4e
11-17-2011, 22:58
Казах ти 2, това е 7 предвид другите неща, които си писал. :D

psychopath
11-17-2011, 23:01
Психиатър ли? Защо? :-o Просто споделям житейската си история...

WarBlaze51
11-17-2011, 23:02
Психиатър ли? Защо? :-o Просто споделям житейската си история... Защото очеизваждащо имаш някакви проблеми, които аз лично не мога да идентифицирам.

psychopath
11-17-2011, 23:05
Психиатър ли? Защо? :-o Просто споделям житейската си история... Защото очеизваждащо имаш някакви проблеми, които аз лично не мога да идентифицирам.Досега никой не е успял, а не е като да не са се опитвали...именно заради това ще се подложа на терапевтично лечение.
НЕ СЕ ЧУВСТВАМ ДОБРЕ! :x

puding
11-17-2011, 23:11
Брато, намери си психиатър...

чу ли са, психопате... :-D

Oldschool
11-18-2011, 05:36
Лежали сме заедно - винаги е бил леко дистанциран и отвеян. Все пак вътре всички изпитваха респект към него и не са си позволявали да го закачат. Говори се, че при едно от събеседванията с психиатър в затвора се е опитал да отхапе носа на интервюиращия го, когато са му задали въпроса дали му липсва тийнпроблем. Мейла му в затвора беше ludata.pila@jail.bg

NomNomNom
11-18-2011, 07:08
8-)

Mi6inka
11-18-2011, 07:12
Ожени се за мен

psychopath
11-18-2011, 11:29
Лежали сме заедно - винаги е бил леко дистанциран и отвеян. Все пак вътре всички изпитваха респект към него и не са си позволявали да го закачат. Говори се, че при едно от събеседванията с психиатър в затвора се е опитал да отхапе носа на интервюиращия го, когато са му задали въпроса дали му липсва тийнпроблем. Мейла му в затвора беше ludata.pila@jail.bgИ аз съм чувал тази история...
Самия психиатър по-късно търси помощ при бившите си колеги. :-o

RagioL
11-18-2011, 12:18
Браво!!! Сега напиши един сценарий на сапунка и да се свършва.

Wax
11-18-2011, 12:19
И като какъв се самоопределяш?
Опиши се с 5 думи.

psychopath
11-18-2011, 12:26
И като какъв се самоопределяш?
Опиши се с 5 думи.Аз съм си нормален човек съм си :-o

shadow4e
11-18-2011, 12:26
корав метросексуален младеж :D

xxxbrokenhearthxxx
11-18-2011, 12:34
Божее... :razz:

psychopath
11-18-2011, 17:12
схадов4е, обясни ми как в 3 думи успя да напишеш 3 глупости :lol:

WarBlaze51
11-18-2011, 17:18
Божке, проредния ненормалник...

psychopath
11-18-2011, 17:20
Хахахахахахахаха
благодаря :-P

psychopath
11-18-2011, 18:48
Ожени се за менЗащо? :-o

ReallyStrange
11-18-2011, 19:19
лол,какъв наркотик употребяваш?
..хероин вероятно;/

psychopath
11-18-2011, 19:27
лол,какъв наркотик употребяваш?
..хероин вероятно;/Що за глупост?
Каква е връзката с наркотиците, първо?
Второ...изобщо знаеш ли ефектите на хероина какви са? 8-)

Иначе използвам teenproblemin, това вещество се среща като синтетичен наркотик, съдържа концентрирани дози метамфетамини, ацетон, шизофрения в течна форма и се използва масово от потребителите на тийнпроблем, като ефектите са му:
-еуфория
-чувсто за безтегловност
-разлага се на ендрофин и хормонът на абсолютното щастие (хероинхитлерсмъртщрудел88)
-заличава спомените от тежкото детство (което потребителите на тийнпроблем са имали и търсят утехата в него)

странични ефекти:
-сексуален афинитет към малолетни момиченца и момченца
-параноя
-кошмари
-страх от себеподобни, отркити пространства, социални контакти

ReallyStrange
11-18-2011, 19:28
^8-)
не се засягай де/

psychopath
11-18-2011, 19:30
^8-)
не се засягай де/Имам ли вид на засегнат? :D

Ewok
11-18-2011, 19:32
Иначе използвам teenproblemin, това вещество се среща като синтетичен наркотик, съдържа концентрирани дози метамфетамини, ацетон, шизофрения в течна форма и се използва масово от потребителите на тийнпроблем, като ефектите са му:
-еуфория
-чувсто за безтегловност
-разлага се на ендрофин и хормонът на абсолютното щастие (хероинхитлерсмъртщрудел88)
-заличава спомените от тежкото детство (което потребителите на тийнпроблем са имали и търсят утехата в него)

странични ефекти:
-сексуален афинитет към малолетни момиченца и момченца
-параноя
-кошмари
-страх от себеподобни, отркити пространства, социални контакти :lol:

Miichelle
11-18-2011, 19:39
аха

DarkKiller16jp
11-18-2011, 20:02
Живота е гаден, но затова пък ти радваш, по някаъв странен начин. :д

psychopath
11-18-2011, 20:26
Кое му е гадното на живота?
Всъщност да...живота е гаден, а накрая всички ще умрем. :-P

SummerWave
11-19-2011, 18:55
..хероин вероятно;/ :lol:

CraZyTyY
11-19-2011, 19:00
хаах евала

psychopath
11-19-2011, 19:42
Има потенциал в теб, може да стане човек от теб, но не разбрах защо си пребил онзи с тЪрбатаБеше гаден крайнодесенкрайнокафевкра йнолявкрайноаполитичноана рхоантифа :-x