PDA

View Full Version : На мен ми е



DeLaSoul
11-18-2011, 07:33
тъпо. Тъпо ми е по три пъти на ден. Ставам към девет и ми тъпо. Взимам душ, което само по себе си не е тъпо, ама не променя особено нещата. Закусвам някакви неща, които нито виждам какви са, нито бих погълнал в нормално състояние. И ми е тъпо. Пускам компютъра, пиша някое домашно, тъпо ми е. Баба ми ме занимава с глупости. Тя е затъпяла. Или просто винаги си е била тъпа. Уотевър, тъпо е да говоря за роднините си така. Обядвам, тъпо ми е, излизам за даскало – в даскало не е скучно, ама ми е тъпо. Ако бях голям щях да ходя на работа, ама пак щеше да ми е тъпо. Отивам на час – голяма тъпотия. Говоря си с някви хора в междучасията и ми е тъпо. Не, че на повечето им пука – тъпо. Заедно с голямото междучасие идва и голямата тъпотия. Виждам много хора – много от тях са тъпи. К’во пък, и аз съм тъп. Няк’ви хора си пушат около даскало. Абе, тъпо е да пушиш, ама на мен така и така ми тъпо... се тая, ня’а пуша. Влизам пак в час. Тъпотия. Свършвам даскало, намирам някакви хора, с които да си ходя, защото иначе ще ми много тъпо. Прибирам се в нас да хапна набързо. Ям някакви тъпи неща. Ножът ми – и той е тъп. Ножът поне се остри лесно. Отивам да танцувам. Там не е толкова тъпо, ама някои фигури ме карат да се чувствам умствено изостанал. С други думи – тъп. Поне се разсейвам, де. Нищо, че после ще изляза от тренировката и сто про ще ми стане тъпо. Е, свършвам тренировка и – о! изненада – тъпо ми е. Влача се към вкъщи с кака Вили. Тя е пич, ама на мен пак ми е тъпо. Прибирам се в нас, просвам се на леглото, тъпа история. Гърча се в леглото час-два. От тъпотия, да не си помисли някой, че ми има нещо, или че съм болен. Заспивам, сънувам някви неща. Те и те са тъпички. Сутринта се будя и повтарям. Доста тъпо, а?

Sh@d0w
11-18-2011, 07:53
Не виждам какво общо има темата с любовта. Местя я в правилния раздел.

DeLaSoul
11-18-2011, 08:03
на мен пък проблемът може да ми е свързан с любовта, нищо, че не е толкоз очеизвадно. от кога стана калайджия, откога ти почерня дупето

Mi6inka
11-18-2011, 08:08
И сега какво се очаква от нас? Да те забавляваме ли?
В пубертета е така, споко ще ти мине.

umri
11-18-2011, 08:34
Цъкай WoW.

Сериозно.. и аз съм имал такива моменти. Щом проблемът, казваш, ти е свързан с любовта, намери си тръпка. Момиче демек. Не знам на кви години си, но давай. Ся ше питаш как... бая се е изписало по тая тема.

Hayashi
11-18-2011, 09:16
Щом абсолютно всичко ти е тъпо, познай ние какви изводи си вадим за теб от тази тема...

Говори си сам, за да водиш интелигентни разговори. :)

Razor93
11-18-2011, 09:38
То не може постоянно да ти е остро. Затова е добре човек да оценява хубавите моменти. :)

sasha_90
11-18-2011, 11:33
Тъпо ти е,добре,но направи нещо по въпроса,вместо и тъпи теми да правиш.

Lucho
11-18-2011, 11:45
Няма и да се изостри, така да знаеш!

ivelinaivanova93
11-18-2011, 12:01
абе пич ти ме разби :D евала :D :D

fenasf
11-18-2011, 14:23
Невероятен разказ!!! Кака Вили ми е любимият герой 8-)


След време няма да ти е тъпо, спокойно.

CoNviCt
11-18-2011, 14:49
На мен ми е тъпо по три...ста пъти на ден.Ама не пиша,че другите са тъпи.Не пиша тъпи теми.Тъпо,а?В математиката ми е тъпо на квадрат по логаритъм на функция,в българския ни е тъпо заедно с Христо Ботев,във физическото тъпеем като...Тъпо,тъпо.Не ви ли стана тъпо и на вас?

Fiction7577
11-18-2011, 15:11
Общо взето, "бла бла бла -тъпо...."

IlovEmyPuffYToY
11-18-2011, 15:33
Тъпей си със здраве 8-)

Wwwooow
11-18-2011, 16:05
На мен ми е тъпо по три...ста пъти на ден.Ама не пиша,че другите са тъпи.Не пиша тъпи теми.Тъпо,а?В математиката ми е тъпо на квадрат по логаритъм на функция,в българския ни е тъпо заедно с Христо Ботев,във физическото тъпеем като...Тъпо,тъпо.Не ви ли стана тъпо и на вас?
+ 8-)

Намери си нещо, което да не е тъпо, може би ще се измъкнеш скоро от ,тъпотията' ;)

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 16:11
Бий си една злобарка и няма да ти е толко тъпо,копеле. 8-)

iiordanova
11-18-2011, 16:14
Ами,като ти е тъпо си го направи право! 8-)

IlovEmyPuffYToY
11-18-2011, 16:45
Ами,като ти е тъпо си го направи право! 8-)
Право???

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 17:06
Ами,като ти е тъпо си го направи право! 8-)
Право???
Изправи го иска да каже. :D

mon4eto
11-18-2011, 17:32
Ти не си за тоя свят :D

iiordanova
11-18-2011, 17:37
Ами,като ти е тъпо си го направи право! 8-)
Право???

Ох,метафорично казано! 8-)
Под "право" имам предвид интересно,забавно.. блах,блах.

againstyou
11-18-2011, 17:48
Човеек,пишеш същите неща като един мой познат.Не си сам,спокойно. : ) Както споменаха по- горе ще отмине тоя период.Недей да мислиш за тва.

ThroughStruggle
11-18-2011, 18:19
Аман от оплакващи се.
Вземете живота си в ръце и няма да ви е "тъпо".

DeLaSoul
11-18-2011, 19:22
^ що бе, аз съм си го взел в ръце. занимавам си се с какви ли не нещица.

На мен ми е тъпо по три...ста пъти на ден.Ама не пиша,че другите са тъпи.Не пиша тъпи теми.Тъпо,а?В математиката ми е тъпо на квадрат по логаритъм на функция,в българския ни е тъпо заедно с Христо Ботев,във физическото тъпеем като...Тъпо,тъпо.Не ви ли стана тъпо и на вас?
ама на мен не са ми скучни предметите. просто ми е малоумно депресирано понякога в тия часове. А Ботев е готин, само че темичките по него са малко еднообразни. Та все се чудя как да си ги разнообразя.

Няма и да се изостри, така да знаеш! що е, в момента е една идея по-остро

Просто си описвам дъ аверидж дей, когато съм сдухи. half-trolling, half-complaining.

общо-взето умри ми даде най-полезния съвет, по тоя параграф си действам постоянно

абе не е готино да ти боцнат егото

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 19:42
''Тъпо ни е заедно с Ботев''??
:lol: :lol: :lol:
Това ме разби :lol:

Addy96
11-18-2011, 20:20
Е, ти нямаш ли си приятели, които да ти правят НЕтъп деня? 8-) Ако и приятели си нямаш си намери гадже и няма да ти е тъпо? :D

ThroughStruggle
11-18-2011, 20:23
Звучиш ми точно като в някаква преходна пубертетска фаза. Може би между 15 и 16 години. Може и да си малко отгоре.
Ще премине. Ежедневието скоро ще те погълне и просто няма да имаш време да си мислиш колко ти е "тъпо". Знам, защото неколкократно съм преживявала същото, включително с полуанглийските изказвания и безкрайната скука в училище.

CoNviCt
11-18-2011, 20:34
Звучиш ми точно като в някаква преходна пубертетска фаза. Може би между 15 и 16 години. Може и да си малко отгоре.
Ще премине. Ежедневието скоро ще те погълне и просто няма да имаш време да си мислиш колко ти е "тъпо". Знам, защото неколкократно съм преживявала същото, включително с полуанглийските изказвания и безкрайната скука в училище.
Скоро ще премине.Остава ти малко,само целият живот.
Човек,знаеш ли какво се сетих?Да не си в нещо като цикъл целият месец?Цяло проклятие е това..винаги сприхав,винаги ще ти е тъпо и никога няма да ти стигат парите

VaMpiRKaTaaa
11-19-2011, 08:54
А тъпо ли ви е заедно с Менделеев и Вазов? :lol:

Pamaa
11-19-2011, 09:47
^^ Даа !! :( :(

CoNviCt
11-19-2011, 11:10
А тъпо ли ви е заедно с Менделеев и Вазов? :lol:
Менделеев не е от нашия клас

antifashionshit
11-19-2011, 14:57
Е, ти нямаш ли си приятели, които да ти правят НЕтъп деня? 8-) Ако и приятели си нямаш си намери гадже и няма да ти е тъпо? :D
всъшност се чувствам сам като куче на моменти. имам с кой да излизам, говоря си с хора и т.н., просто... бе де да го знам точно.

Slashy
11-23-2011, 09:15
Ееее, каква кефска тема! Имаш готин изказ, почни да пишеш разказчета (може и да си почнал вече, де).
Някак е хубаво, когато другите преживяват същите лошави чувства като мен, поне не съм сама в самотата си.

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 14:38
А тъпо ли ви е заедно с Менделеев и Вазов? :lol:
Менделеев не е от нашия клас
Деца.
Менделеев е с всички вас от 7 до 10клас. 8-)

CoNviCt
11-23-2011, 15:30
А тъпо ли ви е заедно с Менделеев и Вазов? :lol:
Менделеев не е от нашия клас
Деца.
Менделеев е с всички вас от 7 до 10клас. 8-)
Права си!Сега повтаря десети...

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 15:43
Права си!Сега повтаря десети...
:lol: