PDA

View Full Version : торта-въпрос



nikoleta93
11-18-2011, 15:38
На диета съм,но днес много ми се ядеше торта и ядох 1 парче за обяд.Не съм яла нищо друго.Сега се чудя дали да вечерям или ще станат прекалено много калории.Какво мислите?

titinkaa
11-18-2011, 15:43
На диета си,а нищо не си яла цял ден!!!К'ва е тая диета-глад ли???

:booooomb: :D

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 15:43
Не ядеш нищо по цял ден???
И мислиш,че така ще отслабнеш и ще си задържиш фигурата...но грешиш.
Така е много вредно.Като гладуваш,после,ако хапнеш нещо дори и малко по-калорично веднага ти се лепи.И така,като гладуваш,ако почнеш да се храниш пак нормлно,ще ти се лепи много по-бързо.Така,че яж разделно и повече плодове,зеленчуци,сега зимата и месо ,но истинско,a не ония измислени боклуци като кайма и салами.
Яж разделно.
Сутрин преди закуска,дори преди кафе пий чаша преварена вода с лимон,колкото се може по-гореща.

nikoleta93
11-18-2011, 15:58
Ами обикновено не закусвам нищо.След като се прибера от училище обядвам нещо,като например:риба и салата от варени картофи ,пържола,яйца със сирене и нискомаслено мляко,леща,боб,кисело зеле с месо..общо взето каквото има като гледам да не прекалявам и не ям хляб.За вечеря пак подобно като обяда.Включвам и плодове,но по-малко,защото знам,че не бива да се прекалява съдържат плодова захар

Dagichka
11-18-2011, 19:02
Мислиш, че не можеш да чдеш плодове заради плодовата захар, ама нападаш торта? Грешна логика имаш и няма да има ефект диетата.. когато ти се прияде сладко, яж плод :)

MissChocolate
11-18-2011, 19:07
Късно си се сетила за вечеря. Препоръчително е тя да е преди 20,00. :)
Иначе естествено,че трябва да вечеряш. Както и да закусваш. Парченцето торта няма какво да те притеснява. Особено ако не спазваш само някакъв хранителен режим, а комбинираш с упражнения. Винаги има начин да "изгориш" калории.

under_black_sky
11-18-2011, 19:41
абееееее я се спрете с тия диети :Д какво се измъчвате аз много обичам да ям и съм опитвала да правя някави диети ама не мога ,прияжда ми се точно тогава какво ли не и ми няма нищо,а пък за сладкоооооо нямам спиране :Д:Д:Д