PDA

View Full Version : сърбеж там долу



eqinox
11-18-2011, 15:38
такаам стигнах и дотук.. гледах в интернет ама не намерих точно каквото ми трябва. Вчера се къпехме с приятелката ми и аз незнам с кой акъл си насапунисах леко пръста и й го мушнах там долу ии я задоволявах доста..
и сегаа ми казва че цял ден я било боляло ии много я сърбяло ии ви питам какво да се прави и дали може да се получи някаква инфекция ии да дадете ако може някаква полезна информация по тая тема. Благодаря :)

Преместена.
kalpazanka

kalpazanka
11-18-2011, 16:01
Информация за инфекциите в интернет бол. Най-добре я води на гинеколог, че... с тоя сапун не се знае какви поразии си направил.

Rebirthing
11-18-2011, 16:01
Инфекцията е възможна.
Сапун в тази област не се ползва, защото нарушава тамошната флора.

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 16:04
Е..нормално,ако си и бръкнал рязко много на дълбоко естествено,че ще я боли..но да я боли от сапуна...не вярвам.

Shturrrche88
11-18-2011, 16:17
Е..нормално,ако си и бръкнал рязко много на дълбоко естествено,че ще я боли..но да я боли от сапуна...не вярвам.
Кое не вярваш? От един сапун знаеш ли какви инфекции могат да се получат във влагалището?

Rebirthing
11-18-2011, 16:22
Е..нормално,ако си и бръкнал рязко много на дълбоко естествено,че ще я боли..но да я боли от сапуна...не вярвам.

Ако сапуна наруши баланса на вагиналната флора, то средата става уязвима и склонна към развиване на инфекции. За това са създадени интимните сапуни с ниско pH, но те също за предназначение за външно измиване.

kalpazanka
11-18-2011, 16:24
Е..нормално,ако си и бръкнал рязко много на дълбоко естествено,че ще я боли..но да я боли от сапуна...не вярвам.
Нали се сещаш, че да си миеш ръцете със сапун не е като да си бръкнеш отдолу с насапунисан пръст.

Mi6inka
11-18-2011, 16:33
Е..нормално,ако си и бръкнал рязко много на дълбоко естествено,че ще я боли..но да я боли от сапуна...не вярвам.
Нали се сещаш, че да си миеш ръцете със сапун не е като да си бръкнеш отдолу с насапунисан пръст.
+ Калпазанката много добре обясни. Явно със сигурност има някаква инфекция, щом има болка и сърбеж. Отивайте не гинеколог да изпише необходимите лекарства.

eqinox
11-18-2011, 16:37
еми всъщност само сърбеж, болката отмина вече.

Mi6inka
11-18-2011, 16:38
еми всъщност само сърбеж, болката отмина вече.
Това не означава, че проблема е отминал. Има ли течение?

eqinox
11-18-2011, 16:43
еми всъщност само сърбеж, болката отмина вече.
Това не означава, че проблема е отминал. Има ли течение?
ее да знам че не е отминал ии има течение да

Rebirthing
11-18-2011, 16:47
Какво течение ? Бяло ли ?

eqinox
11-18-2011, 16:48
ами аз мисля че за бяло ме попита mi6inka

mon4eto
11-18-2011, 17:30
Никога не трябва да се изполва сапун там , само интимни гелове. Затова сега я сърби , нека отиде на гинеколог да не е станала някоя инфекция. И повече такива експерименти не си правете.

imamkrasivouho
11-18-2011, 19:19
Ъ да, то и на ръката да ти засъхне сапун, пак ще ти се възпали кожата. Все пак това е препарат, всякакви химии са наблъскани в него. За това, когато си миеш ръцете примерно, се отмива веднага с вода, а не го оставяш да си стои така едно денонощие. И си заведи осакатената девойка на лекар, вместо да се мотаеш тука, молейки се, да не е от сапуна и да не си ти виновен!

Rebirthing
11-18-2011, 19:29
Абе не е само той виновен. На нея къде и е бил акъла, че е позволила това ?

Решението е гинеколог, особено щом има бяло течение, трябва да се вземе проба.

Mi6inka
11-19-2011, 09:55
ами аз мисля че за бяло ме попита mi6inka

Всъщност имах предвид, някакво което не е забелязвала да има преди. Защото тя бяло течение може да си има постоянно,но след инфекцията може да се появи различен цвят, мирис...
Абе отидете на гинеколог ! Наистина не е нищо страшно, а и ще и олекне след като я прегледа специалист и и каже какво точно се случва там долу. Дори и да и минат тези симптоми не е зле пак да се отиде. Ако ще и само профилактично да е.

anonymous708973
11-19-2011, 10:21
Ооф, насапунисал си пръста и й бъркал. Оф, оф, оф. Акъл нямаш.
Ама и тя къде е бляла...

Mi6inka
11-19-2011, 10:41
Ооф, насапунисал си пръста и й бъркал. Оф, оф, оф. Акъл нямаш.
Ама и тя къде е бляла...


От къде да знаят милите..Пак като не си е сапунисал шланга и така да е проникнал в нея... Или може и да е, ама да го е срам да си каже?