PDA

View Full Version : От днес......



Wwwooow
11-18-2011, 16:32
нататък обещавам да не бъда добра с хората, не го заслужават..
Направи добро, изяж лайно !!! важи с пълна сила
Просто се обеждавам, че когато съм добра с хората те са гадни с мен :Оо май трябваше по-рано да го повярвам,че е така, ама аз НЕ та НЕ тцтцт
:booooomb:

BrokenKnight
11-18-2011, 16:34
ще се сетиш

LambOfGod
11-18-2011, 16:35
Добра, така ли? Дари органи на нуждаещите се от трансплантации, чете от Библията на слепите християнски деца и отиде да храниш сираците, а те после са се наговорили и са те пребили?

WarBlaze51
11-18-2011, 16:35
Сети се ти... Кога ще разберете, че хората са нищо повече от боклуци?

Wwwooow
11-18-2011, 16:41
Добра, така ли? Дари органи на нуждаещите се от трансплантации, чете от Библията на слепите християнски деца и отиде да храниш сираците, а те после са се наговорили и са те пребили?
не точно . . ама горе-долу да

Wwwooow
11-18-2011, 16:43
Сети се ти... Кога ще разберете, че хората са нищо повече от боклуци?
разбрах го вече, късно, но го разбрах :?


Пълна измет !

machoka
11-18-2011, 17:05
И кво искаш да станеш, боклук като останалите? Нацупена мрънкаща пенсионерка по рейсовете, злобна кучка или ако видиш баба, която няма сили да пресече улицата ще я подминеш с ехидна усмивка?

Доброто не се изрязава с възрвъщаемост. Бъди добър човек спрямо околните, за да натриеш носа на всички боклуци и съвременни непукисти и напук ако щеш. Това ще ти дава винаги вътрешно удовлетворение, че ТИ се различаваш от целия тоя насран свят, в който живеем за съжаление.

Claymore
11-18-2011, 17:08
Ще получиш толкова, колкото си дал. Ако не ти го върнат някой ще гледа отгоре.

WarBlaze51
11-18-2011, 17:09
Ще получиш толкова, колкото си дал. Ако не ти го върнат някой ще гледа отгоре. Тоя дето гледа отгоре е кьорав!

ledenakrasota
11-18-2011, 17:12
Щом допускаш да те е*ават, ще бъде така. :)
Научи се да казваш "не" и да помагаш на онзи, които и на теб ще ти отвърне със същото, а не на използвачите. :)

WarBlaze51
11-18-2011, 17:13
Много, да не казвам изключително малко са тези дето ще ти отвърнат ;)

Wwwooow
11-18-2011, 17:16
Не съм искала някой да ми връща ,доброто' просто искам да го оцени и да не ми прави мръсно след това, както се случва за не знам кой път вече.. и всеки път си казвам, ами може би защото този човек е еди какъв си и го оправдавам, но май всичките са такива (говоря за моите набори, не за възрастните хора по улиците )
НЕ мисля повече,да си хабя нервите и добротата за хората, който не заслужават дори да ги погледна !

ledenakrasota
11-18-2011, 17:17
Не съм искала някой да ми връща ,доброто' просто искам да го оцени и да не ми прави мръсно след това, както се случва за не знам кой път вече.. и всеки път си казвам, ами може би защото този човек е еди какъв си и го оправдавам, но май всичките са такива (говоря за моите набори, не за възрастните хора по улиците )
НЕ мисля повече,да си хабя нервите и добротата за хората, който не заслужават дори да ги погледна !


Добро утро! Един урок се повтаря, докато не се научи. :)

WarBlaze51
11-18-2011, 17:20
Не съм искала някой да ми връща ,доброто' просто искам да го оцени и да не ми прави мръсно след това, както се случва за не знам кой път вече.. и всеки път си казвам, ами може би защото този човек е еди какъв си и го оправдавам, но май всичките са такива (говоря за моите набори, не за възрастните хора по улиците )
НЕ мисля повече,да си хабя нервите и добротата за хората, който не заслужават дори да ги погледна !


Добро утро! Един урок се повтаря, докато не се научи. :)
Или просто го прескачаш и след това ти излиза през носЪ :)

Nithael
11-18-2011, 17:20
/фацепалм за цялата тема и коментари в нея.

psychopath
11-18-2011, 17:21
и мен Оспя да Обедиш, че не си струва :)

ledenakrasota
11-18-2011, 17:22
Не съм искала някой да ми връща ,доброто' просто искам да го оцени и да не ми прави мръсно след това, както се случва за не знам кой път вече.. и всеки път си казвам, ами може би защото този човек е еди какъв си и го оправдавам, но май всичките са такива (говоря за моите набори, не за възрастните хора по улиците )
НЕ мисля повече,да си хабя нервите и добротата за хората, който не заслужават дори да ги погледна !


Добро утро! Един урок се повтаря, докато не се научи. :)
Или просто го прескачаш и след това ти излиза през носЪ :)


Както в дадения случай. :)

DaNGeRousLy
11-18-2011, 17:22
от утре ...
не пуша - пуша
от утре ..
не пия - пия
жена си ще слушам,
но днес ще се разбияяяяяяяя

ForzaFelipe
11-18-2011, 17:25
Оптимистка си моето момиче 8-) Ти си добра по душа,не може да се обърнеш,ще го докараш да си "лоша" ама ще стане така ,че ще нараниш тези който не искаш и ще съжаляваш.Вместо да си мислиш че си лоша и като наредиш някой мундек той ще му запука...внимавай с кого си лоша,да не си останеш сама лоша ;)

ledenakrasota
11-18-2011, 17:26
от утре ...
не пуша - пуша
от утре ..
не пия - пия
жена си ще слушам,
но днес ще се разбияяяяяяяя


От утре ще ставам по-рано, но няма да си лягам преди един.
От утре ще се усмихвам като идиотка на идиотите. :-o
Май е само това! :shock: :lol:

Claymore
11-18-2011, 17:31
Не искаш да ти връщат доброто, ясно. Обаче не мислиш ли, че в днешно време едното уважение ти е еквивалент на доброто. Щом те уважават - ти го връщат, щом не...казах, "някой гледа отгоре".

Wwwooow
11-18-2011, 17:34
Не искаш да ти връщат доброто, ясно. Обаче не мислиш ли, че в днешно време едното уважение ти е еквивалент на доброто. Щом те уважават - ти го връщат, щом не...казах, "някой гледа отгоре".
Така е ! :)

Wwwooow
11-18-2011, 17:37
Оптимистка си моето момиче 8-) Ти си добра по душа,не може да се обърнеш,ще го докараш да си "лоша" ама ще стане така ,че ще нараниш тези който не искаш и ще съжаляваш.Вместо да си мислиш че си лоша и като наредиш някой мундек той ще му запука...внимавай с кого си лоша,да не си останеш сама лоша ;)
да и аз това казах днес на една приятелка, че накрая толкова много ще ме озлобят, че ще бъда гадна и с тези, които не заслужават, ако има такива де.. НО, няма да си го позвлоля това да стане !

ForzaFelipe
11-18-2011, 17:39
Оптимистка си моето момиче 8-) Ти си добра по душа,не може да се обърнеш,ще го докараш да си "лоша" ама ще стане така ,че ще нараниш тези който не искаш и ще съжаляваш.Вместо да си мислиш че си лоша и като наредиш някой мундек той ще му запука...внимавай с кого си лоша,да не си останеш сама лоша ;)
да и аз това казах днес на една приятелка, че накрая толкова много ще ме озлобят, че ще бъда гадна и с тези, които не заслужават, ако има такива де.. НО, няма да си го позвлоля това да стане !

Е...да ти кажа едва ли някой е смятал да си го позволи и той повтарял че няма няма...

ledenakrasota
11-18-2011, 17:39
да и аз това казах днес на една приятелка, че накрая толкова много ще ме озлобят, че ще бъда гадна и с тези, които не заслужават, ако има такива де.. НО, няма да си го позвлоля това да стане !


Не трябва да бъдеш зла с другите, а да не допускаш да те правят на клоун. :)

Wwwooow
11-18-2011, 17:47
да и аз това казах днес на една приятелка, че накрая толкова много ще ме озлобят, че ще бъда гадна и с тези, които не заслужават, ако има такива де.. НО, няма да си го позвлоля това да стане !


Не трябва да бъдеш зла с другите, а да не допускаш да те правят на клоун. :)
Ако бъда зла с другите, никога няма да си позволят да ме правят на клоун !Ако не см зла с другите, след като са ме ,,напавили на клоун'' (или в случая простоо случайно са забравили, какво съм направила за тях ) в последствие трябва да им покажа, че и аз мога като тях, но просто не искам. Така,че дали още в началото ще бъда гадна или след като съм си изпатила ще показвам,че и аз мога ... мисля,че не е от голямо значение и предпочитам първото ...



Ох голями разсъждения ударих ..
8-)

ledenakrasota
11-18-2011, 17:50
Ти си знаеш най-добре! :)

HapkoMaH
11-18-2011, 18:33
нататък обещавам да не бъда добра с хората, не го заслужават..
Направи добро, изяж лайно !!! важи с пълна сила
Просто се обеждавам, че когато съм добра с хората те са гадни с мен :Оо май трябваше по-рано да го повярвам,че е така, ама аз НЕ та НЕ тцтцт
:booooomb: +1