PDA

View Full Version : Тегава случка днес...



machoka
11-18-2011, 17:12
На пешеходната пътека на Ситняково, където са спирките от двете страни на трамвай Но. 20 до магазин 345 и дънкин донътс. Аз пия кафе и пуша цигара в близост до спирката, на самата пешеходна пътека, но на тротоара. Тъмно е, има хора навсякъде. В един момент баба и момиче на видима възраст около 12 години (не се познават) тръгват на пресичат на ПЕШЕХОДНАТА пътека. В тоя момент в далечината се чува свистене на гуми. Някакъв идиот с Espace (малко бусче) от Универсиада в посока надолу към Румънското се засилил по трамвайните релси и не може да спре.. при което 30 м спирачен път, колата се завъртя настрана и се размина на метър от бабата и детето. Ако те не бяха реагирали и не се бяха отместили малко, колата ги подмина в тяхната траектория - т.е. щеше да ги помете и двете. Когато колата спря, беше настрани, детето беше успяло да реагира и да изтича настрани, а бабата в трудноподвижното си състояние първо се стресна и успя да се помести само метър-два, колкото да избегне удара. Колата спря, двете потенциални жертви застанаха като вкаменени, а аз от близката спирка изтичах до средата на булеварда на помогна на възрастната жена, че едвам се държеше от уплаха. Бях решил да наритам колата, но тоя идиот се изнесе много бързо, а не успях в тъмницата да му видя номера и да го докладвам на когото трябва да го намерят по-надолу и да му вземат книжката. Жената се разплака, стана ми много жал щото беше много възрастна и такава запъхтяна и разплакана успя да промълви само 'бях на пешеходна пътека'.. и трепереш после 10 минути..

направо ви казвам иде ми да изкъртя зъбите на такива неандерталци пълни малоумници....

WarBlaze51
11-18-2011, 17:31
Welcome to Bulgaria :(

ledenakrasota
11-18-2011, 17:37
Ужас!


Така един идиот като блъснал едно малко момченце, му пъхнал някакви пари и отпрашил. :(




Преди месец някъде, като пътувах в 72 с моя приятелка, точно на светофара преди да пресече на Орлов автобусът, на нея й стана зле. Беше пълно с хора, нямаше отворени прозорци. Милата се свлече на пода пред шофьора, а онзи идиот отказа да отвори вратите, защото щели да го глобят с 50 лв. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Като нададе вой целият автобус, ги отвори и всички се изнесохме. Добре, че се оправи и не загуби съзнание. Едва виждаше. :(

Greennight
11-18-2011, 17:39
Тва е точно до нас.Там около Ситняково и гара Подуяне колко пъти са щяли да ме газят не е истина :lol:

ledenakrasota
11-18-2011, 17:40
Тва е точно до нас.Там около Ситняково и гара Подуяне колко пъти са щяли да ме газят не е истина :lol:


И аз съм там, но горе на черешата. 8-) Всеки път треперя като минава някой мой близък под моста за Герена. :( Мама там я обраха. :x

fen7asy
11-18-2011, 17:43
Тва е точно до нас.Там около Ситняково и гара Подуяне колко пъти са щяли да ме газят не е истина :lol:

ми ти пък се пази :(

ForzaFelipe
11-18-2011, 17:44
Такива...да ги хванеш и бой,бой,бой...докато се научат...пак нали не е слязъл да ги пита "къде пресичате уе алоуу" щото аз и на такова съм бил свидетел...мухльото не стига че щеше да блъсне една майка с дете на пешеходна ами и им се отваря къде пресичали и да са оглеждали...както беше един сухляк смешен,беше с гажето в колата ли кво....много отворен...че бях с един познат и като тръгнахме към него не може да свари да дава газ на хондичката да са прай на мъж...

nirvana13
11-18-2011, 17:49
аэ днеска там пресичах и 1 идиот как беше надул скоростта
там винаги на спринт пресичам

Concussion
11-18-2011, 17:50
Ужас! :( Аз пък един път като се прибирах от училище, имаше една възрастна жена, която говореше по телефона, и си беше на тротоара (който беше много тесен). И някакъв с много бърза скорост мина и й изкрещя "Бягай, ма офцоо" :shock: :shock:

Wwwooow
11-18-2011, 17:52
Такива...да ги хванеш и бой,бой,бой...докато се научат...пак нали не е слязъл да ги пита "къде пресичате уе алоуу" щото аз и на такова съм бил свидетел...мухльото не стига че щеше да блъсне една майка с дете на пешеходна ами и им се отваря къде пресичали и да са оглеждали...както беше един сухляк смешен,беше с гажето в колата ли кво....много отворен...че бях с един познат и като тръгнахме към него не може да свари да дава газ на хондичката да са прай на мъж...
++ Пълни изроди !!
тези пешеходни пътеки за нищо ги нямат.


Иначе добре си направил !

horacio
11-18-2011, 17:55
леле не знам как не се е намерило някой да го разглоби тоя от бой :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

NightGuardian
11-18-2011, 18:00
при мен пък стана катастрофа , но за голяма утеха , не толкова жестока.

Някакъв се засилил и се опитва да хване в последния момент зеленото(то вече жълто) и пред него изкача момиче с мини-мотор. Няма и 10 метра от мен става всичко. Помете я от задната страна на мотор и падна момичето , в тоя момент ми се обърна всичко на мен.Тръгнах да дигна мотор - едно, друго и да видя какво става , но момичето се изправи , беше само охлузено и си премести мотора. Мотора задната ос , беше счупена и не можеше да се кара. :(

machoka
11-18-2011, 18:16
Ми обади се бе, идиот, то си има камери!

има то, никой нищо няма да направи. Аз, бидейки на пътя по цял ден, имам други доста по-директни телефони за тая цел, но в случая на тоя идиот не му видях номера, а и бях зает да подкрепям женицата, която се разплака и трепереше.. беше застанала на средата на булеварда и не можеше да мръдне. Деееба. .. .

DaNGeRousLy
11-18-2011, 18:18
Ми обади се бе, идиот, то си има камери!

На теб ли да се обади ? хах
Дали не се е сетил и преди да му кажеш ?

NightGuardian
11-18-2011, 18:24
Аз лично нямам доверие на полицаите за нищо.

Can't find peace on the streets fuck police - tupac

HapkoMaH
11-18-2011, 18:24
:shock: :shock:

IWannaBeSedated
11-18-2011, 18:43
Да те е страх да пресичаш на пешеходна пътека в днешно време. :?

icebulllet14
11-18-2011, 18:47
то днес дали ще пресечеш ей така, където ти е удобно или на пешеходна пътека няма особено значение май...

ShtrudeL
11-18-2011, 19:17
лол... да стане нещо такова и да не идеш да видиш дали са живи хората, които си щял да убиеш... къв е бил този...

DaNGeRousLy
11-18-2011, 19:20
лол... да стане нещо такова и да не идеш да видиш дали са живи хората, които си щял да убиеш... къв е бил този...

софиянец

ShtrudeL
11-18-2011, 19:22
И какво като е софиянец?
Какви сте софиянците?

Хората трябва да са преди всичко човеци.
Ти ако си на косъм да отнемеш човешки живот, няма ли да се поинтересуваш все пак?

ForzaFelipe
11-18-2011, 19:27
Даамм...и у Варна ги имаме тези индивиди

yakuza_
11-18-2011, 19:29
БОЛИ ТЕ ЧЕПА, НАЛИ НЯМА ДА БЛЪСКАТ ТЕБ

ShtrudeL
11-18-2011, 19:32
БОЛИ ТЕ ЧЕПА, НАЛИ НЯМА ДА БЛЪСКАТ ТЕБ

А ако т'ва беше твой близък?

Иначе....

"Не изпитвам чувство за вина или състрадание. Немога да чувствам болката ви заедно с вас нито ще ме боли ако утре деветгодишно дете умре блъснато от кола. Няма да усещам дори частица от страданието на майка му, няма да изпитам нищо. Абсолютно нищо. Но ако можех щях да се хвърля пред колата, за да сгази мен вместо сина и. Не изпитвам евтините ви емоции, които смятате, че ви правят по-добри от мен и съвсем не ме е срам, че няма да страдам ако утре ослеепете, няма даже за миг да наруша щастливото си ежедневие заради вас. Най-много да се пошегувам пред себе си със слепотата ви. Но ако можех щях да ви дам едното си око. Не искам да ме харесвате. Дори не искам да ме помните..."

Greennight
11-18-2011, 19:33
лол... да стане нещо такова и да не идеш да видиш дали са живи хората, които си щял да убиеш... къв е бил този... :lol: Ех Щруди...Преди месец и нещо пред мен блъскат жена пред Народното събрание на жълтите павета,пред Радисън,оная мастия тръгна да дава на задна,искаше да избяга,но застанах пред колата :lol: Има всякви изроди...

ShtrudeL
11-18-2011, 19:41
ами тъжничка е тая апатия... все едно си в ЦС в петък вечер и убиваш съседчето, с което играеш онлайн в играта и му се присмиваш, че си го ''убил''... ъъм...