PDA

View Full Version : Мога ли да ви помоля за съвет?



mimika98
11-18-2011, 17:34
Лятото почти излизах с едно момче. Обаче като започна учебната година аз спрях да излизам. Той постоянно ме канеше обаче точно тогава се намираха най - много неща за вършене от мен. Най накрая се скарахме за това, че аз не мога да излизам. Той ме е блокирал в скайп и т.н., аз нямам смелост да му се обадя. Какво да правя?
P.S.
Една съученичка много искаше да се съберем...

SisiStrange
11-18-2011, 17:39
1. Съученичката ти какво общо има? :-o
2. Покани го да излезете някак. Намери откъде. Макар че според мен е доста глупаво от негова страна да ти се муси за дето си била заета.

Sh@d0w
11-18-2011, 17:40
Ако имаш начин да го видиш на живо, отиди и поговорете. Обясни му как са били нещата. Отстрани сигурно е изглеждало сякаш не се интересуваш от него и го отбягваш, затова е прекратил контакт с теб.

Sevdito
11-18-2011, 17:40
Остави така нещата.Не го търси,щом не те е деблокирал и не е направил нищо по въпроса след това,значи няма смисъл да се занимаващ,въобще.

bitchwolf
11-18-2011, 17:44
За какво ти е човек, който е непостоянен и неспособен да те разбере? Остави.

mayaaa
11-18-2011, 17:45
1. Съученичката ти какво общо има? :-o
2. Покани го да излезете някак. Намери откъде. Макар че според мен е доста глупаво от негова страна да ти се муси за дето си била заета.
Подкрепям. Само искам да добавя, че той може да е останал с впечатление, че го отбягваш!

FlippanT
11-18-2011, 18:34
Намери го. Покани го да излезете. Поговорете.

Boyman
11-18-2011, 18:51
Почти сте излизали... :-o Ами, виж сега... не му дължиш нищо, понеже той така бързо те е отрязал отвсякъде. Не му ходи по гъза, ами си живей живота и не се вълнувай от някакъв си там глупчо дето не е направил нищо по въпроса да разбере защо не си можела да излизаш с него. Да не е Господ, за да се съобразяваш само с него! :?

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 19:14
Какво точно значи (почти) излизали?
Заеби ги тия снимки,телефони,skyp..и тем подобни глупости.
Иди при него и говорете очи в очи му кажи как са стоели нещата.
''ама той ме блокира в skype...какво да правя...''
Човек като иска нещо,намира начин,като не иска ,намира оправдания.

fenkaaa
11-18-2011, 19:38
Щом те е изтрил отвсякъде,само защото не си можела да излизаш.. си прави изводите :)

anonimefaster
11-18-2011, 20:03
да те е изтрил само заради това че не си могла да излизаш е малко странно :-o

airboy
11-19-2011, 10:26
Еми вкарал се е във филма, затова те е блокирал... Това значи, че е бая хлътнал по теб и понеже не си му отговаряла и така нататък е решил, че не го харесваш. Сигурно му е било гадно и е мислил постоянно за това и като те е блокнал се опитва да забрави по-лесно. Тва „че бил непостоянен“ или „че не те разбирал“ не вярвам да е така. Просто човек като се вкара във филма прави такива неща понякога.
Моят съвет е , ако искаш да си си него, намери начин да му се обадиш или всякакъв друг начин да се свържеш с него. Като види, че проявяваш някакво внимание, отношението ще се промени 100%

Mi6inka
11-19-2011, 10:30
Какво значи "почти излизахме" ? Как така "почти" ?
Всъщност..какво значение има. Той не е подходил с разбиране към теб и е постъпил глупаво и детинско. Няма за какво да съжаляваш. Не се занимавай с него :)

2miss4sixty8
11-19-2011, 16:51
ами момчето е решило че го отбягваш и не ти се занимава с него.. покажи му, че искаш да излизате това е .. намери време.. няма как да нямаш никакво време

mariefever
11-19-2011, 16:57
той си мисли ,че само си измисляш оправдания за да не излезеш с него ...за това те е блокирал за да не изглежда нахален,била съм в същата ситуация като него. поговори с него и го покани да излезете,ако не иска ,го остави...:)