PDA

View Full Version : Толкова нелепо е! Какво да направя?



mayaaa
11-18-2011, 17:36
Харесвам едно момче и с него се закачахме известно време. Беше забавен и ми беше приятно да съм с него! Преди няколко дни се разбра, че и той ме харесва. Да ама сега не следва "И те заживели щастливо...". От както знаем, че чувствата ни са взаимни всичко се промени. Той се върти "около" мен на разстояние и се чуди какво да прави, а когато е до мен не намира за какво да говори и само стои и ме гледа. И аз не мога да намеря тема и става ужасно неловко. Не знам защо не можем да си говорим нормално и всичко да е както преди. Ужасно е!!! :cry: Моля ви, дайте съвет!!

SisiStrange
11-18-2011, 17:41
Според мен е много срамежлив и като знае, че ти знаеш, че той те харесва, си глътва езика.
На колко години сте?

bitchwolf
11-18-2011, 17:41
Що просто не се съберете?

mayaaa
11-18-2011, 17:47
На 13 :oops:
А уж се събрахме, но ако да сме гаджета означава просто до стоим и да си мълчим...

BrokenKnight
11-18-2011, 17:56
На 13 :oops:

току що темата се изчерпа

bitchwolf
11-18-2011, 17:59
Точно т'ва, че сте заедно трябва да успокоява нещата. Говори с него. Кажи му, че щом сте заедно всичко е наред и да не се притеснява от евентуални гафове (на бас всичко се случва от зор нещата да не се провалят) и, че точно това притеснение ще доведе до тях.

mayaaa
11-18-2011, 18:21
На 13 :oops:

току що темата се изчерпа
За теб може да се е изчерпала, но за мен това е голям проблем и това че сме на 13 не променя нищо.


Точно т'ва, че сте заедно трябва да успокоява нещата. Говори с него. Кажи му, че щом сте заедно всичко е наред и да не се притеснява от евентуални гафове (на бас всичко се случва от зор нещата да не се провалят) и, че точно това притеснение ще доведе до тях.
Опитах вече да говоря с него и му казах, че не може да се продължава така, но просто не се получава нищо. Виждам, че се старае, но нищо не е както преди!

shokoladchety
11-18-2011, 18:29
Имам същия проблем само че не сме заедно и аз съм на 15,той на 17.Върти се около мен,но нищо и реших да попитам... :) вместо да правя нова тема...

FlippanT
11-18-2011, 18:29
От приказки файда няма. Време е за "първата целувка". Нормално е да се смути и аз бех срамежлив :oops: Ако наистина го искаш, действай 8)

cvetitoyoy
11-18-2011, 18:30
ем тогава ти му покажи че си сериозна и с времето той ще осъзнае че ти го харесваш и ще се поуспокой и отпусне .... :)

Boyman
11-18-2011, 19:11
Боже, ама какво чакате, няма да идвам да ви бутам един към друг! Предразположи го, дай му условия да направи нещо. Попитай го къде иска да отидете, какво ще правите днес, знам ли... има куп глупости, за който да си лафите. Виждаш го, че не му достига смелост, ами тогава му помогни малко! :P

И да ти кажа, че не си права за възрастта, че няма значение. С годините се трупа опит, а опита - това е резултата от грешките, които си допуснал в ситуации на дилема или проблем. А вие нямате годините за това. За жалост понякога (да не кажа дори често) човек се учи и от суровия живот. :(

Както и да е... Дори и да сте малки, пак можете да научите нещо един за друг - говорете си за всякакви теми, ще свикнете заедно и ти гарантирам, че максимум след месец всичко ще си е наред. Хайде успех :)

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 19:17
не намира за какво да говори. Моля ви, дайте съвет!!
Намери ти тема за разговор.

fenkaaa
11-18-2011, 19:35
Айде стига с тва темата се изчерпа,щом разбрахте,че са на 13.. 1-вият път на една приятелка беше на 13 и вече 2 години си е с това момче.. Вярно,не всички са еднакви,но всеки разбира любовта по свой си начин.. всички сме били на тази възраст и сме се мислели за много зрели тогава..

2miss4sixty8
11-19-2011, 17:08
ами отпуснете се малко де..

kyon
11-19-2011, 17:26
Ох, със сегашния ми приятел имахме такъв момент като си признахме чувствата първият път 8-) Аз нямах какво да му кажа, а и той на мен.. Много кофти ситуация беше.
На другия ден той ме заговори и се разбрахме да сме си само приятели, ама какво стана после.. искри, мискри и вече почти 1 година сме заедно. :lol:

mariefever
11-19-2011, 17:40
Айде стига с тва темата се изчерпа,щом разбрахте,че са на 13.. 1-вият път на една приятелка беше на 13 и вече 2 години си е с това момче.. Вярно,не всички са еднакви,но всеки разбира любовта по свой си начин.. всички сме били на тази възраст и сме се мислели за много зрели тогава..
чакай,чакай...първата целувка или...? О_O
и да възраста няма значение..много се дразня на хора ,които си мислят ,че щом някой е 'малък' ,няма нужда от внимание..и след това защо децата се опитват да пораснат толкова бързо(стават курвички,напиват се и се друсат като по-големите )...

към авторката на темата, виждам ,че се харесвате и двамата, така че е време да направиш нещо(да го поканиш да излезете,да го целунеш например?) ,защото след време ако си останете просто приятели без да сте пробвали да бъдете нещо повече,ще съжаляваш,гарантирам ти.:) по-добре да опиташ и да знаеш ,че не сте един за друг ,отколкото да си задаваш въпроси,без да получаваш отговри с години.:)

JustMakeMeBelieveAgainN
11-19-2011, 17:50
Хаха, същата история имаше и при мен. Преди около две години, от един клас, водехме се гаджета с изключението, че го беше страх ли, срам ли да ме целуне :D и издържахме 25 дни, аз го скъсах..сега честно казано се е променил и ми се иска да бях продължила още малко...та спореед мен е най-добре ти да действаш, щом те харесва, няма нужда от срам, давай! :)

DarkKiller16jp
11-19-2011, 18:03
На 13 :oops:

току що темата се изчерпа

Мхм
Възрастта е важен фактор, няма какво да отричаш.
Едно е любов от 17 нагоре, друго си е 13 годишна лапешка любов..

ruriiina
11-19-2011, 18:56
На 13 :oops:

току що темата се изчерпа

И като е на толкова не може да харесва някого ли? Или да не може да си общува ?? На 13 не е рано за пеперудките и тръпките :)