PDA

View Full Version : Почвам диета и това е !!



mine
11-18-2011, 17:50
Хей..
Поразтърсих се в нета по тема диети..
Искам ХУБАВА диета без гладуване за 10 дни например и да я повтарям 2-3 пъти с почивка от 3-4 дена

2ра смяна съм.. сутрин може да закусвам с мюсли, за обяд да си направя филийки в къщи с топено сирене например (2 филийки т.е един тост) пък за вечеря вие ще ми предложите нещо 8-)

Физически мисля сутрин 50 коремни преси (като за начало), скачане на място(понеже нямам въже) и така..


Ще подейства ли според вас ?

DisappointedDreamer
11-18-2011, 18:58
Тези коремни преси ме съмняват. Всички си мислят че ще добият плосък корем с много коремни преси. Да ама не. След 10-тата се изморяваш и останалите 40 не ги правиш правилно и следователно резултата е нулев. Също така, за да добиеш плосък корем, само коремни преси няма да помогнат - трябва да тренираш всички части от тялото.

brutaLxxbunny
11-18-2011, 19:24
Тези коремни преси ме съмняват. Всички си мислят че ще добият плосък корем с много коремни преси. Да ама не. След 10-тата се изморяваш и останалите 40 не ги правиш правилно и следователно резултата е нулев. Също така, за да добиеш плосък корем, само коремни преси няма да помогнат - трябва да тренираш всички части от тялото.

Съгласна съм.Или тренираш всичко,или тренираш нищо.То зависи и от структурата ти,но все пак...

imamkrasivouho
11-18-2011, 19:31
Тези коремни преси ме съмняват. Всички си мислят че ще добият плосък корем с много коремни преси. Да ама не. След 10-тата се изморяваш и останалите 40 не ги правиш правилно и следователно резултата е нулев. Също така, за да добиеш плосък корем, само коремни преси няма да помогнат - трябва да тренираш всички части от тялото.
Блаблабла глупости. Мускулите на корема най-лесно свикват на натоварването. Идеята е да направиш колкото можеш, но правилно резултатът не се губи! Мога да ти го кажа от личен опит. За плоския корем- правиш коремни преси коремни преси, за останалите части на тялото - правиш упражнения за останалите части на тялото.

HolyShit
11-18-2011, 19:31
Диетата разбира се,която мислиш да спазваш меко казано не струва :)

imamkrasivouho
11-18-2011, 19:43
Диетата разбира се,която мислиш да спазваш меко казано не струва :)
хахахах любимото ми.обоснови се де?

HolyShit
11-18-2011, 19:44
Диетата разбира се,която мислиш да спазваш меко казано не струва :)
хахахах любимото ми.обоснови се де?

Мюсли,филии,топено сирене - не виждам кво има се обосновавам и шимпанзе ще разбере ..

Sintya
11-18-2011, 19:57
Мюслите са засищащи, но калорични. Топеното сирене, също. Въпреки това, са полезни, ако ги ядеш в малки количества. Яж повече салати, плодове и спортувай. Това е.

imamkrasivouho
11-18-2011, 20:28
Диетата разбира се,която мислиш да спазваш меко казано не струва :)
хахахах любимото ми.обоснови се де?

Мюсли,филии,топено сирене - не виждам кво има се обосновавам и шимпанзе ще разбере ..
И какво им е на мюслите? Мислиш, че не трябва да фигурира храна в менюто й..или???

HolyShit
11-18-2011, 21:24
Мисля,че трябва да ги замени с овес,тва мисля!
И като ще сваля да го прави като хората.
50 грама овес сутрин стигат.
От там нататък въглехидрати само от зеленчуци.Без глупости като филии,топени сирена,да вкара и 2-3 банички с един голям дюнер,за да й кеф най-добре ? .....

Zaharinka
11-18-2011, 22:18
Така до Коледа нали? 8-)

HolyShit
11-18-2011, 22:20
Пробвай едно ВМ-НВД и виж как ще е.После просто ще поддържаш,но трябва да знаеш - мисълта ти ще е насочена към храната,не като отслабнеш с 5-6 кг и айде на старото..

mine
11-19-2011, 11:20
Пробвай едно ВМ-НВД и виж как ще е.После просто ще поддържаш,но трябва да знаеш - мисълта ти ще е насочена към храната,не като отслабнеш с 5-6 кг и айде на старото..


Извинявай, какво е ВМ–НВД ? :D
Сори за тъпия въпрос ама просто не знам какво означава :oops:


Иначе благодаря аз отговорите.. ще пробвам нещо друго щом не става с тостове..

RainBerry
11-19-2011, 11:27
Ей, този Google, голяма мъка е да отворите търсачката...
ВМ - НВД = Високо-мазнинна - ниско-въглехидратна диета; Има купища от информация по диетата, просто потърси. :)

hpanayotov
11-19-2011, 14:09
Пробвай едно ВМ-НВД и виж как ще е.После просто ще поддържаш,но трябва да знаеш - мисълта ти ще е насочена към храната,не като отслабнеш с 5-6 кг и айде на старото..


Извинявай, какво е ВМ–НВД ? :D
Сори за тъпия въпрос ама просто не знам какво означава :oops:


Иначе благодаря аз отговорите.. ще пробвам нещо друго щом не става с тостове..
ВМ-НВД е Високомазнинна-нисковъглехидратна диета,но според мен това не трява да се нарича диета,а хранителен режим.Мога единствено да те посъветвам да не правиш никакви диети,а да се придържаш към хранителен режим и да тренираш.Диетата за мен е нещо временно,дава временни резултата,докато режима е постояннен,но за да има ефект от него трябва и спорт.Ако правиш само коремни преси,а не правиш никакви кардио тренировки по-скоро корема и паласките ти ще станат по-големи.Има още купища неща,за който трябва да знаеш.Ако искаш ми пиши на ЛС...

shadow4e
11-19-2011, 17:01
Не знам каква ти е фигурата, ама ако имаш коремче и паласки, само ти трябват още мазнини, както ти препоръчват. За мен това е диета подходяща повече за момчета. Аз килограми свалих, но коремчето остана, което обезсмисля всичко и си докарах висок холестерол и по-висок процент на мазнините в тялото. В моя случай я прилагах заради грешни инструкции от лекар.

HolyShit
11-19-2011, 20:26
И защо да е "повече за момчета" ?
Този хр.режим носи резултати,но след това резултатите може и да се запазят,може и да не се.Това не означава,че диетата не е добра.Няма диета,при която след нея,ако почнеш да ядеш по определен начин (повече от нужните калории) да не качиш и обратното.
Просто има някоя,която има повече резултати,тоест с тренировки + нея можеш по-лесно да премахнеш мазнините,без да стопиш мускулна маса(като стопиш повече мускулна маса от колкото мазнини ти овисва и кожата,появяват се стрии) . Много добро сравнение може да се направи тук с ВМ-НВД и 90 дневната диета например.

imamkrasivouho
11-19-2011, 21:26
И защо да е "повече за момчета" ?
Този хр.режим носи резултати,но след това резултатите може и да се запазят,може и да не се.Това не означава,че диетата не е добра.Няма диета,при която след нея,ако почнеш да ядеш по определен начин (повече от нужните калории) да не качиш и обратното.
Просто има някоя,която има повече резултати,тоест с тренировки + нея можеш по-лесно да премахнеш мазнините,без да стопиш мускулна маса(като стопиш повече мускулна маса от колкото мазнини ти овисва и кожата,появяват се стрии) . Много добро сравнение може да се направи тук с ВМ-НВД и 90 дневната диета например.
90дневната е за 80килограмови отчаяно-опитващи се да отслабнат жени. За едно момиче е най-добре да си направи режим, съвпадащ с калориите нужни за да издържи през деня и достатъчни за физическото и натоварване. + упражнения и тичане.
Вие тука я затрупахте с безкрайно тежки диети, които са по-скоро за възрастни хора с наднормено тегло.

HolyShit
11-19-2011, 22:18
Вие тука я затрупахте с безкрайно тежки диети, които са по-скоро за възрастни хора с наднормено тегло.

И как ще се аргументираш?
Значи този тип ядене е само за възрастни (над 18 или може би над 50 години).
Всеки ден тук бисерите стават все по и по.

imamkrasivouho
11-19-2011, 22:40
Вие тука я затрупахте с безкрайно тежки диети, които са по-скоро за възрастни хора с наднормено тегло.

И как ще се аргументираш?
Значи този тип ядене е само за възрастни (над 18 или може би над 50 години).
Всеки ден тук бисерите стават все по и по.
Ами не виждам смисъл дете да се измъчва с 90дневната. Нея я спазваше баба ми, като лекарите й казаха, че е с наднормено тегло и трябва да се нормализира.

HolyShit
11-19-2011, 22:41
И от там пък и разбираш и кви са биле лекарите :D

imamkrasivouho
11-19-2011, 22:43
Не знам какви са били, но не виждам причина дете с ненаднормено тегло да спазва такава диета.

HolyShit
11-19-2011, 22:47
Тя сама си иска хр.режим.
Сега дали има какво да маха,дали няма е друг въпрос..
Лошото е като удари стена и не знае кво да прави.Щото много често се случва особенно при момичетата с поднормено тегло,които не знаят как да се хранят и тренират

mine
11-20-2011, 14:40
Ейй само няма да се карате !
Пробвах 90 дневната диета, но просто не е за мен..20 дена продължи и не свалих нито 1 кг нито се чувствах по-добре..За това искам диета за 10-20 дена която да я повтарям..

БЛАГОДАРЯ !