PDA

View Full Version : Web Page Maker!



kisskata1807
11-18-2011, 19:11
Здравейте, изтеглих си Web Page Maker и реших да си напарвя нещо като сайт.Имам няколко въпроса, на които се надявам някой запознат с тези неща да ми отговори....
1. Искам да го кача в интернет.Знам за Data.bg и Hit, но може ли да се направи така, че след линка на сайта ми да не пише www.********.hit.com??? Искам да си ми е само с .ком, без да се добавя името на сайта вкойто съм го качила.Има ли начин?
2.Направих си меню, но как да щракна на самото меню и да добавя "статиите" си в него?Когато натисна на някое и ми се появява размер, цвят....но това е за менюто....Как да си добавя нещо в менютата си?

P.S. = Моля ви, кажете ми ако знаете как! Ще съм ви мноооооого благодарна! :mrgreen: :mrgreen: :)

Sh@d0w
11-18-2011, 19:28
Сайтове от типа ******.нещо си.ком се наричат съб домейни. Всички безплатни хостинг сайтове предлагат само такива домейни. Ако искаш адреснасайта.ком трябва да прибегнеш до платени хостинг услуги. Има всякакви оферти които варират с различни цени в зависимост от нуждите ти.

Но като гледам, си по - скоро любителка, така че за теб сега ти вършат работа безплатните домейни.

Иначе как да си добавяш стати и менюта мога да ти кажа, ако имаш нужда от код, но на самата програма не съм работил, всичко си правя на нотпад. Ако ти дам кода надали ще се оправиш.