PDA

View Full Version : Тъжна съм,



ReallyStrange
11-18-2011, 18:46
Абе хора... как се спрявате със страданието, с мъката, с мизерията, която е навсякаде около нас? Като излезнете на улицата и видите прегърбената баба, която продава кокичета в подлеза, или бездомния човек протягайки ръка за помощ.. поглеждали ли сте в очите им за секунда? Бихте ли закъсняли за училище с 5 минути за да им помогнете? Аз лично се насълзявам всеки път когато се замисля над това. Има толкова болка, толкова самота в техните очи. А как бих могла да помогна на всички тях - и да помогна конкретно и за постоянно?
Защо седи майката на пода плачейки защото няма с какво да нахрани детето си, а зад нея се продават дрехи за 4000 лева?

Преди тези хора ми вдъхваха сила и кураж, виждах в тях толкова красота и сила, толкова живот, ала сега просто ме натъжават до степен, която не мога дори да обхвана напълно.
Нима не е очевидно, че това е грешно, много грешно.:(

StringTheoryPracticist
11-18-2011, 18:47
Смея им се. МУХАХАХАХА

EinGutesKind
11-18-2011, 18:47
Това е света, мила :(

icebulllet14
11-18-2011, 18:48
керемидите са твоето спасение!

Greennight
11-18-2011, 18:49
Такъв е живота...Ако имаш достатъчно амбиция можеш да постигнеш всичко,така че всъщност не съжалявам бедните хора...

fen7asy
11-18-2011, 18:51
керемидите са твоето спасение!

не стига, че си грозна, ми си и тъпа..

Concussion
11-18-2011, 18:51
'айде, 'айде...

EinGutesKind
11-18-2011, 18:52
Единствено за "бедните" майки не ми е жал ... като си знае положението, къде е тръгнала да се е*е като разпрана и да ми ражда :? преди да създадеш семейство, трябва да си финансово стабилен

StringTheoryPracticist
11-18-2011, 18:54
Много обичам да ги гледам в лицето със цинично сините си очи и да им се смея злорадо, а ако ме погледнат ги гледам с омраза, отивам до тях и тихо им изсъсквам "МРАЗЯ ТЕ!". Ако са няколко го правя с всички един по един. След това сядам на някоя пейка, за да ги гледам и да им се смея. МУХАХАХАХА (http://img573.imageshack.us/img573/7361/zrevil.jpg)!

icebulllet14
11-18-2011, 18:54
керемидите са твоето спасение!

не стига, че си грозна, ми си и тъпа..

е, е, само комплименти получавам от теб :-) :-) :-)

Concussion
11-18-2011, 18:56
Много обичам да ги гледам в лицето със цинично сините си очи и да им се смея злорадо, а ако ме погледнат ги гледам с омраза, отивам до тях и тихо им изсъсквам "МРАЗЯ ТЕ!". Ако са няколко го правя с всички един по един. След това сядам на някоя пейка, за да ги гледам и да им се смея. МУХАХАХАХА (http://img573.imageshack.us/img573/7361/zrevil.jpg)!

Браво, само така! :-)

xxxbrokenhearthxxx
11-18-2011, 18:58
Смея им се. МУХАХАХАХА
недей така ве 8-) това е тъжно :( помниш ли когато разказвах за бабата с магарето :cry: горкото сигурно е мъртво :cry:

LovEsIckk
11-18-2011, 19:00
Aйде не днес..
Само тия тегави теми ми липсват. ;/

horacio
11-18-2011, 19:00
керемидите са твоето спасение!

не стига, че си грозна, ми си и тъпа.. ти щото си прекрасна :lol: филмарка



ако трябва да се замисля за всеки такъв човек, който видя на улицата щях на нон стоп да рева в ъгъла от мъка..... наистина е ужасно, изобщо не знам какво да направя в такъв случай.... в мен не нося много пари, но като имам давам някоя стотинка....

Concussion
11-18-2011, 19:01
Aйде не днес..
Само тия тегави теми ми липсват. ;/

Точно... и най-лошото е, че е толкова изкуствено всичко...

ReallyStrange
11-18-2011, 19:02
Такъв е живота..
Точно.
Всички имаме проблеми - прави част от живота. Но ехо, има проблеми и проблеми, нали?
Как така за съчуствие не можем да говорим?? Та какво ни прави Хора, ако не то?
Не разбирам, съчуствието би трябало да е толкова натурално и нормално, колкото да отидеш да се изпикаеш.
Дори животните понякога го показват, как така да го забравим? ;o

LovEsIckk
11-18-2011, 19:03
Каквото и да се говори, колкото и да се говори, нещата няма да се променят.
Тук всеки ще се изкара светец , всеки ще се изкара добър..може би втората Майка Тереза, а всъщност нещата стоят по съвсем различен начин.

yakuza_
11-18-2011, 19:03
най ми става тъжно като видя 14 годишно голо чаве и като му погледна в очите едни такива, с разширени зеници и жално си вади запалка и ме пита: бате имаш ли лъжица ? :(

ReallyStrange
11-18-2011, 19:06
Каквото и да се говори, колкото и да се говори, нещата няма да се променят.
Тук всеки ще се изкара светец , всеки ще се изкара добър..може би втората Майка Тереза, а всъщност нещата стоят по съвсем различен начин.
Бе... не знам, не искам да звуча като поп балада, ала толкова да е зле всичко, толкова... само да се опита човек да види и да разбере и веднага ще тe удари като мокър парцал болката.
И ми е много трудно да повярвам, че всичко това ще продължава, че няма утре да спре.. :)

Greennight
11-18-2011, 19:28
Аз проявявам съчувствие попринцип предимно към приятели и близки.Щото иначе откъде да знам,че човека който съжалявам и ми изглежда,че съдбата е против него всъщност не е някой олигофрен дето допреди 1-2 години е правил всякви идиотщини...

ReallyStrange
11-18-2011, 19:57
Аз проявявам съчувствие попринцип предимно към приятели и близки.Щото иначе откъде да знам,че човека който съжалявам и ми изглежда,че съдбата е против него всъщност не е някой олигофрен дето допреди 1-2 години е правил всякви идиотщини...
Е не,това е най-тъпото след това да си казваш ''той сам си го е направил така,да страда сега..''

fen7asy
11-18-2011, 20:10
керемидите са твоето спасение!

не стига, че си грозна, ми си и тъпа.. ти щото си прекрасна :lol: филмарка

ти виждала ли си я? :lol: преди си беше сложила нейна снимка за аватар.. и мегибоом ли кой там беше и каза, че е грозна.. и почти целия форум подкрепи и си беше така де ;d апък като съм филмарка кво? поне ми е интересно.. апък за тва че не съм прекрасна.. ами някой беше казал.. не е нужно да си художник, за да критикуваш картините. така че ур аргумент ис инвалид.

eatshitsfuckinbitchezhah
11-18-2011, 20:18
fen7asyyyyy,усмивке хубава:д, ава ти <3 8-)

LovEsIckk
11-18-2011, 20:19
не се карайте,успокойте се
правете секс и се усмихвайте
маймунки

psychopath
11-18-2011, 20:30
Разочаровате ме! Можете и повече... :(

horacio
11-18-2011, 20:45
керемидите са твоето спасение!

не стига, че си грозна, ми си и тъпа.. ти щото си прекрасна :lol: филмарка

ти виждала ли си я? :lol: преди си беше сложила нейна снимка за аватар.. и мегибоом ли кой там беше и каза, че е грозна.. и почти целия форум подкрепи и си беше така де ;d апък като съм филмарка кво? поне ми е интересно.. апък за тва че не съм прекрасна.. ами някой беше казал.. не е нужно да си художник, за да критикуваш картините. така че ур аргумент ис инвалид. "поне ми е интересно" вика :lol: и да, виждала съм я. :)

HapkoMaH
11-19-2011, 07:42
Такъв е живота...Ако имаш достатъчно амбиция можеш да постигнеш всичко,така че всъщност не съжалявам бедните хора...

retrofan
11-19-2011, 07:45
Единствено за "бедните" майки не ми е жал ... като си знае положението, къде е тръгнала да се е*е като разпрана и да ми ражда :? преди да създадеш семейство, трябва да си финансово стабилен
Кажи го на мангалиците.

fen7asy
11-19-2011, 09:09
fen7asyyyyy,усмивке хубава:д, ава ти <3 8-)

oo мерси сладурке :д :-)

elito0o0o0
11-19-2011, 09:57
керемидите са твоето спасение!

не стига, че си грозна, ми си и тъпа.. ти щото си прекрасна :lol: филмарка

ти виждала ли си я? :lol: преди си беше сложила нейна снимка за аватар.. и мегибоом ли кой там беше и каза, че е грозна.. и почти целия форум подкрепи и си беше така де ;d апък като съм филмарка кво? поне ми е интересно.. апък за тва че не съм прекрасна.. ами някой беше казал.. не е нужно да си художник, за да критикуваш картините. така че ур аргумент ис инвалид. Ти пък коя си, че да казваш кой е грозен и кой не? На някои Господ е дал красота, а на други мозък. Явно на теб не е дал нито едното, нито другото. :?
Все едно да кажеш на някой, че е дебел, а всъщност това да е заболяване.
Съдите хората, а не гледате себе си.

machoka
11-19-2011, 10:07
керемидите са твоето спасение!

не стига, че си грозна, ми си и тъпа.. ти щото си прекрасна :lol: филмарка

ти виждала ли си я? :lol: преди си беше сложила нейна снимка за аватар.. и мегибоом ли кой там беше и каза, че е грозна.. и почти целия форум подкрепи и си беше така де ;d апък като съм филмарка кво? поне ми е интересно.. апък за тва че не съм прекрасна.. ами някой беше казал.. не е нужно да си художник, за да критикуваш картините. така че ур аргумент ис инвалид. На някои Господ е дал красота, а на други мозък.

ха- сега :shock:
ти например от кои си :lol:

yakuza_
11-19-2011, 10:16
ехе та тогава с мен се е самозабравил

Naive
11-19-2011, 10:25
За повечето не ми пука, честно казано. Научих се да не се трогвам от такива неща.
Миналата зима (или по-миналата) отивах на театър и беше много тъмно, някаква бабичка се беше свила в един кашон и трепереше от студ, тогава ми стана много тъжно. И оттогава май не съм се натъжавала.
Иначе... не мога да помогна на всички, на никой не мога, ама, примерно, веднъж със сестра ми ходихме да ядем китайско и естествено почти нищо не изядохме и аз го взех за вкъщи с мисълта да го дам на някакъв клошар, така и направих. Беше много щастлив, бтв. :Д
А циганите въобще не ме трогват. Случвало се е и да се смея на някакви такива бездомници, зависи от настроението ми, от погледа им и т.н. Ама общо взето не се трогвам.
едит: сега прочетох, че някой казва, че клошарите са някакви олигофрени, които до преди 1-2 години са правили разни мизерии и идиотщини. ами не е така, има много хора, които преди в живота си са били нещо (умни хора, учители, примерно), но просто обстоятелствата са ги довели до такова ниво. примерно деца, които не се грижат за тях и гледат само как да им вземат апартаменчето да речем.
във ВТН преди мачока беше пуснал подобна тема и там се обсъждаше доста май.

fen7asy
11-19-2011, 10:54
говориш така сякаш някога си ме виждала :lol: или пък сякаш си разговаряла с мен :lol:

Concussion
11-19-2011, 11:14
На някои Господ е дал красота, а на други мозък.

А на някои като мен е дал и от двете :oops:

HotLife
11-19-2011, 12:38
Няма как да им помогнеш за постоянно, но има как да си извадиш поука. Това са хора, които нямат дом и храна и все пак съществуват, а като се замислиш как някакви тийнове се самоубиват заради несподелена любов и т.н... Така че радвай се на това, което имаш, ако искаш да получиш повече :)

elito0o0o0
11-19-2011, 13:17
На някои Господ е дал красота, а на други мозък.

А на някои като мен е дал и от двете :oops: Приличаме си значи. :lol:

elito0o0o0
11-19-2011, 13:20
ехе та тогава с мен се е самозабравил Щедър е човека .. радвай се