PDA

View Full Version : Евала на японците



horacio
11-18-2011, 21:27
Доста време след последното лошо заметресение не заинтересувах от тях, баси гадната съм..... та сега реших да се поразровя да видя как се справят там след заметресенията и цунамито и направо се очудих http://www.dailymail.co.uk/news/article-2001984/Japan-tsunami-earthquake-Pictures-recovery-3-months-later.html
за 3 месеца са направили толкова много и успяха да си стъпят на краката отново! Голям респект към тях.... Евала.

ohluv
11-18-2011, 21:29
Ти ся ще видиш Годзила като се появи 8)

starburst
11-18-2011, 21:29
Тая арка нe знам от кво е направена, след атомната бомба в Хирошима само тя остана непокътната сега след тва земетресение пак

wtf?

vankovvv
11-18-2011, 21:29
като мравки са изродите

horacio
11-18-2011, 21:30
Тая арка нe знам от кво е направена, след атомната бомба в Хирошима само тя остана непокътната сега след тва земетресение пак

wtf? да, наистина :lol:

DarkKiller16jp
11-18-2011, 21:37
Японците са най-великите, няма дума, която да ги описва по-добре, винаги съм ги уважавала и ще продължавам до го правя и за напред !!!

horacio
11-18-2011, 21:42
http://www.youtube.com/watch?v=SIqboUKsP-s о , колко ревах на тая песен преди :(
Ооооообожавам ги! Много бих искала и за 2 дена дори (въпреки, че се съмнявам да ми стигнат) да отида там и да усетя атмосферата и хората и всичко! Толкова по-различни и толкова очарователни.... културата им е супер интересна и самият им начин на живот. Пълната противоположност на нас. :lol: Ама аз и България си я обичам. ^^

ForzaFelipe
11-18-2011, 21:43
Ти ся ще видиш Годзила като се появи 8)

:lol: :lol: :lol:



Абе каквото и да говорим японците са светлинни години пред всички...просто защото са единни...помагат си...каквото и да се случи те са единни.

DarkKiller16jp
11-18-2011, 22:04
Хах и аз ги обожавам, като научих за земетресението ми беше много сдухано, успокояваше ме факта, че японците бързо се възтановяват, хората се подкрепят и се стремят нагоре. Няма други като тях, въобще култура, природа, манталитет, дисциплина,уважение, при тях цари една странна привличаща хармония, казала съм си, че един ден ще живея там, това е мястото, на което човек може да почувства истинска свобода.

KumchoValcho
11-19-2011, 06:38
Хах и аз ги обожавам, като научих за земетресението ми беше много сдухано, успокояваше ме факта, че японците бързо се възтановяват, хората се подкрепят и се стремят нагоре. Няма други като тях, въобще култура, природа, манталитет, дисциплина,уважение, при тях цари една странна привличаща хармония, казала съм си, че един ден ще живея там, това е мястото, на което човек може да почувства истинска свобода.След тоя пост още повече почнах да ги харесвам, наистина е така.
Ако това беше в България циганите щяха да забогатеят от всичко желязо по улицата

xxxbrokenhearthxxx
11-19-2011, 07:00
Тая арка нe знам от кво е направена, след атомната бомба в Хирошима само тя остана непокътната сега след тва земетресение пак

wtf?
може да е омагьосана :-o

yakuza_
11-19-2011, 07:27
Японците са най-великите, няма дума, която да ги описва по-добре, винаги съм ги уважавала и ще продължавам до го правя и за напред !!!
най - великите, които спестили средства за укрепване на АЕЦ-а си :lol:

HapkoMaH
11-19-2011, 07:38
Ти ся ще видиш Годзила като се появи 8) :D :D :D :lol: