PDA

View Full Version : Вярвате ли все още,че хората имат чувства?



EX2
11-18-2011, 21:14
Пиша тук тъй като откровено няма много хора на които да им пука за мен,не ме разбирайте погрешно не търся съжаление казвам го чисто обективно.Към този сайт се обръщам винаги когато стигна някаква задънена улица.Така,че които желае нека изслуша и изрази мнение :).
Та преди време срещнах момиче като не очаквах нашата връзка да има такива резултати,а именно я обикнах с цялото си сърце и мислех,че и тя изпитва същото,след време обаче все повече започнах да осъзнавам,че тя не ме обича както аз нея,а след още повече време разбрах,че на нея почти не и пука за мен.Стигнах до извода,че тя е заради мен просто за да не бъде самотна,но аз не спирах да изпитвам същите чувства.На моменти тя беше доста груба,каквито и жестове да правех за нея тя не ги оценяваше,казваше просто 1 механично благодаря ти без да влага никакво чувство.Да аз не съм перфектен,но поне обичам истински и вероятно съм глупак,че продължавам да съм с нея,но тя всеки път казва,че не е така,че наистина ме обича и аз се смилявам и решавам да и дам шанс.Причината поради която не искам да я напусна е че в живота ми е имало малко хора които съм ценял и обичал и тях вече ги няма знам какво е да загубиш такъв човек.Надявам се някой да прочете това и да помогне с мнението си.

Azoria
11-18-2011, 21:17
Какъв съвет ти трябва,че аз не разбрах нещо?... :-o

ScarletBite
11-18-2011, 21:21
вярвам.

mobys
11-18-2011, 21:22
Целият нежен пол една книга са чели (аз ако набарам автора :smt021 ) и често им се случва да не оценяват това което момчетата правят за тях. При ситуацията която описваш колкото и лошо да звучи по - добре не се опитвай да я забравиш,защото няма да можеш, а намери нещо ново с което да се развличаш и да не мислиш толкова много за това.

FlippanT
11-18-2011, 21:24
Какъв съвет ти трябва,че аз не разбрах нещо?... :-o

Аз ще се опитам да позная 8-)

След като тя вече, явно, няма интерес, просто намери други хора, с които да общуваш. Остави я да си чупи главата и просто смени средата. А т'ва, че на никой не му пука за теб, си го избий от главата. И аз съм бил в такива фази - нема смисъл да се натоварваш сам.

ledenakrasota
11-18-2011, 21:28
Целият нежен пол една книга са чели (аз ако набарам автора :smt021 ) и често им се случва да не оценяват това което момчетата правят за тях. При ситуацията която описваш колкото и лошо да звучи по - добре не се опитвай да я забравиш,защото няма да можеш, а намери нещо ново с което да се развличаш и да не мислиш толкова много за това.



Ъ-хЪ-м


Ти на училище не ходиш ли? Не мислиш ли да се развиваш? Нещо...висше? Толкова ли не контактуваш с момичета, че имаш такова ограничено мислене,а?
Айде да не се обиждаме! Да не играе пръчката. ;)

EX2
11-18-2011, 21:29
Факта,че не оценяват това което правиш за тях може да се дължи на това,че са прекалено повърхностни.Естествено мъжете са по-повърхностни,но и жените започнаха да ги настигат.

mobys
11-18-2011, 21:31
Целият нежен пол една книга са чели (аз ако набарам автора :smt021 ) и често им се случва да не оценяват това което момчетата правят за тях. При ситуацията която описваш колкото и лошо да звучи по - добре не се опитвай да я забравиш,защото няма да можеш, а намери нещо ново с което да се развличаш и да не мислиш толкова много за това.



Ъ-хЪ-м


Ти на училище не ходиш ли? Не мислиш ли да се развиваш? Нещо...висше? Толкова ли не контактуваш с момичета, че имаш такова ограничено мислене,а?
Айде да не се обиждаме! Да не играе пръчката. ;)

Извинявай, би ли конкретизирала кое от написаното за кого се отнася :-D

ledenakrasota
11-18-2011, 21:31
Факта,че не оценяват това което правиш за тях може да се дължи на това,че са прекалено повърхностни.Естествено мъжете са по-повърхностни,но и жените започнаха да ги настигат.


:lol: :lol: :lol: :lol: Хората, а не половете са важните фактори, защото и при двата има от всичко. Когато спреш да разсъждаваш така, може и да срещнеш някое момиче да те оцени. По-добре сам, отколкото сам с някого. :) Спри да изпадаш в ролята на жертвата, на онеправдания. Виновен си си, защото сам го позволяваш. :) Стегни се и общувай. Никой вместо теб няма да направи първата крачка. :)

ledenakrasota
11-18-2011, 21:33
Целият нежен пол една книга са чели (аз ако набарам автора :smt021 ) и често им се случва да не оценяват това което момчетата правят за тях. При ситуацията която описваш колкото и лошо да звучи по - добре не се опитвай да я забравиш,защото няма да можеш, а намери нещо ново с което да се развличаш и да не мислиш толкова много за това.



Ъ-хЪ-м


Ти на училище не ходиш ли? Не мислиш ли да се развиваш? Нещо...висше? Толкова ли не контактуваш с момичета, че имаш такова ограничено мислене,а?
Айде да не се обиждаме! Да не играе пръчката. ;)

Извинявай, би ли конкретизирала кое от написаното за кого се отнася :-D


Ще се научиш да се ориентираш. Споко. :)

mobys
11-18-2011, 21:36
Целият нежен пол една книга са чели (аз ако набарам автора :smt021 ) и често им се случва да не оценяват това което момчетата правят за тях. При ситуацията която описваш колкото и лошо да звучи по - добре не се опитвай да я забравиш,защото няма да можеш, а намери нещо ново с което да се развличаш и да не мислиш толкова много за това.



Ъ-хЪ-м


Ти на училище не ходиш ли? Не мислиш ли да се развиваш? Нещо...висше? Толкова ли не контактуваш с момичета, че имаш такова ограничено мислене,а?
Айде да не се обиждаме! Да не играе пръчката. ;)

Извинявай, би ли конкретизирала кое от написаното за кого се отнася :-D


Ще се научиш да се ориентираш. Споко. :)

Не се обиждай за книгата - нищо лично към никой. А за ориентацията - старая се, но в някой случай и GPS - a не помага 8)

NambyPamby
11-18-2011, 21:38
обикнах с цялото си сърце и мислех,че и тя изпитва същото

Ми не мисли тогава, явно не ти се получава. Когато някой те обича, се усеща в движенията му, в погледа му, в усмивката му, в допира му, във въздуха, който е около него, ако щеш. Вярно, че любовта често заслепява и ни кара да идеализираме половинката си, ама в крайна сметка, твоя грешка е, че си си изградил подобна илюзия, вместо да погледнеш реалността в очите.

Тя може и да е с теб, за да не бъде самотна, но и ти не падаш по-долу. Не печелиш нищо с това, че тя е в живота ти. Като скъпа ваза е, като някакъв трофей - обичаш я, радваш й се, ама отсреща глас в пустиня.
Стегни се. Всеки човек преживява тежки периоди, периоди на загуба и самосъжаление, но се изправя и продължава напред. Това е животът ти, да му се невиди. Тук и сега. Поработи над себе си, намери нещата, които те правят щастлив, раздели се с тоя човек, освободи се от тая неопределеност в живота си и намери човека, който да те допълва. В момента си губиш времето, пилееш си чувствата, емоциите, енергията, опитвайки се да съживиш нещо, което отдавна се е изчерпало. Спри да вегетираш и започни да живееш. Всякакви страхове от рода на "малко ценни хора имам в живота си, не мога да губя повече", "никоя няма да ме обича" и подобни те спъват, спират развитието ти като личност, което е по-катастрофално и от това, да бъдеш с човек, който осъзнаваш, че не изпитва нищо към теб.

EX2
11-18-2011, 22:17
Самата истина казваш.И не само осъзнавам,че тя не изпитва нищо към меню.тя самата е казвала,че не вярва в любовта.

ledenakrasota
11-18-2011, 22:20
Самата истина казваш.И не само осъзнавам,че тя не изпитва нищо към меню.тя самата е казвала,че не вярва в любовта.


Не те заслужава. Просто не си губи времето. :)

ShtrudeL
11-18-2011, 22:40
Вярвам.

BrokenKnight
11-18-2011, 23:03
пич, на играта " прееби другарче " ли играете ? :-o

осъзнаваш го и продължаваш да тъпчиш на место. с нея без нея все същия хуИ , тя няма да ти е от полза за нищо

... всъщност ... извинявам се за глупавия въпрос, но поне клецаш ли е ? :lol:

VaMpiRKaTaaa
11-19-2011, 08:02
Да останали са и такива.
Макар,че е по-лесно и по-добре да нямаш такива.
Бъди малко егоист,зада си добре.

cigarettekisses
11-19-2011, 08:12
Някои хора се опитват да потискат чувствата си още като усетят,че изпитват по-силен интерес към някого,но няма такива без чувства. Всъщност е трудно сам да стигнеш до извода, че си струва да се довериш на някого, да си позволиш да го обичаш и т.н.(понеже знаеш ,че може или да не се получи, или просто рано или късно той/тя ще те нарани и всичко ще свърши.)

2miss4sixty8
11-19-2011, 17:01
намери начин да продължиш напред и се не бързай да се привързваш

SisiStrange
11-19-2011, 17:08
Вярвам, да.
Трябва да си голям глупак, за да мислиш, че полът определя това дали човек е добър/лош/чувствителен/повърхностен и още куп подобни. Тези неща зависят от възпитанието/средата/личните ти качества и тн. Не от пола.

DarkKiller16jp
11-19-2011, 17:23
Някои имат, други - НЕ, съдя по себе си.

iiordanova
11-19-2011, 17:43
Вярвам. Колкото и определени хора да се опитват да се скрият зад маски на безразличие,всички изпитваме чувства.

IseeDEADbodies1
11-19-2011, 17:47
Ми не, безгръбначни с каменни сърца сме.. К'ви са тия глупави въпроси ?

Hilary_
11-19-2011, 18:06
Вярвате ли все още,че хората имат чувства?
Имат, но повечето са тооолкова краткотрайни и преходни, че дори не се усещат. Да не споменавам, че за повечето чувства е равно на празни думи/обещания.

към атвора: След като смяташ, че това заслужаваш - продължавай.
А това, че те е страх да я скъсаш и да намериш момиче, което ще те цени си е лично твой проблем!!