PDA

View Full Version : Пак въпроси за кола маска.



ElinoOor
11-19-2011, 11:27
Добре,купих си ето такова нещо:
http://kolamaska.biz/xxx/naturalna-kola-maska.jpg

И доколкото мога да съдя по външния вид,ролката отгоре трябва да се върти,за да нанеса колата маска и после да скубя.. Да,ама не мърда 8-)
Въртях,дърпах,блъсках.. не мърда и това е 8-)
Някой ако е пробвал с такова нещо,моля ви се кажете ми каква е цаката :D

j_adore2
11-19-2011, 11:32
Трябва да се загрее, за да се ползва. Попринцип има едни машинки като на козметичките, но ако нямаш става и в микровълновата. Ако и тогава не иска да се върти, виж да нямя някакъв предпазител, който трябва да се махне :)

dream1707
11-19-2011, 11:35
Вероятно има предпазител... махни това бялото ялото и ръчкай там докато не го откриеш и не го махнеш ... загряваш и мацаш :)

katii
11-19-2011, 11:37
Имам същата и няма никакъв предпазител. Просто трябва да я загрееш или в микровълновата или в дълбока чаша с гореща вода :)

ElinoOor
11-19-2011, 11:37
Сетих се за предпазител,но е невъзможно да го разглобя. Адски здраво е хванато.Ще пробвам да го стопля първо,мерси. =]

Rebirthing
11-19-2011, 13:44
Имам същата кола маска, хубава е за крака и ръце, но за мишници и интим няма да хванеш нищо /казвам ти го информативно :) / .

Самата кола маска трябва да се загрее на водна баня или в микровълновата. С микровълновата внимавай, да не я направиш твърде течна, защото нищо няма да хване, трябва да е топла, не гореща.

musicbaby
11-19-2011, 13:49
Самата кола маска трябва да се загрее на водна баня или в микровълновата. С микровълновата внимавай, да не я направиш твърде течна, защото нищо няма да хване, трябва да е топла, не гореща.