PDA

View Full Version : 3D филми у дома ?



SurfSky
11-19-2011, 16:36
Хора ако си изтегля 3д филм от интернета,и си купя очила за 3д филми,то филма ще изглежда ли като 3д?

torVPN
11-19-2011, 16:48
Зависи дали си на бело, кафево или зелено, а ако запалиш и някоя свещ направо става 4D(българската измислица)

SurfSky
11-19-2011, 17:36
Някой по сериозен отговор?

torVPN
11-19-2011, 17:45
Не можеш, а очилата, които сигурно вече си купил ги хвърляй.
Тия 3D телевизори, които ги продават 2-3 пъти по-скъпо от нормалните да не би заради златното покритие да са с такава цена?

SurfSky
11-19-2011, 18:51
Еми не знам,аз да си питам пък :D ....Иначе не съм си купил такива очила,иначе са по 3-4 лева...

DarkAngelOfHope
11-19-2011, 18:59
С аланглифни (тия картонените дето са червено+синю или зелено+виолетово ли к'во беше) можеш да гледаш и на обикновен монитор (дори на CRT става) но болят много очите и главата, трябва да си настроиш цветовете, ако нямаш уред за хардуерна настройка трябва да го направиш софтуерно ... което при мен не се получи особено. Получи се приличен 3D ефект но зеленото се виждаше жълто :D филмите ест. трябва да са направени за такъв тип очила.

torVPN
11-20-2011, 09:08
С аланглифни (тия картонените дето са червено+синю или зелено+виолетово ли к'во беше) можеш да гледаш и на обикновен монитор (дори на CRT става) но болят много очите и главата, трябва да си настроиш цветовете, ако нямаш уред за хардуерна настройка трябва да го направиш софтуерно ... което при мен не се получи особено. Получи се приличен 3D ефект но зеленото се виждаше жълто :D филмите ест. трябва да са направени за такъв тип очила.

Напомняш ми на хората, които си ъпгрейдват хардуера със софтуер, а казано разбрано:
сипват нитро в трактор и го пускат на рали

Нищо не си гледал, нищо не си успял да направиш и спри да се самозалъгваш, а и другите покрай теб.

mlakniwe2
11-20-2011, 09:12
да яко е аз имам 3D очила/червено и синьо/ и си тегля понякога такива филми, но тряя да е тъмно и е по добре на по-големичък монитор/моят е 22 инча/ и се вежда перфектно и филма е по-добре да е HD, има и доста 3D клипчета в нета 8) аз си ги взех очилата преди няколко години 2броя пластмасови+ диск с филми май за 10лв беше някъде, но не помня от къде-някъде онлайн ги взех, но не знам от кой сайт

DarkAngelOfHope
11-20-2011, 09:55
С аланглифни (тия картонените дето са червено+синю или зелено+виолетово ли к'во беше) можеш да гледаш и на обикновен монитор (дори на CRT става) но болят много очите и главата, трябва да си настроиш цветовете, ако нямаш уред за хардуерна настройка трябва да го направиш софтуерно ... което при мен не се получи особено. Получи се приличен 3D ефект но зеленото се виждаше жълто :D филмите ест. трябва да са направени за такъв тип очила.

Напомняш ми на хората, които си ъпгрейдват хардуера със софтуер, а казано разбрано:
сипват нитро в трактор и го пускат на рали

Нищо не си гледал, нищо не си успял да направиш и спри да се самозалъгваш, а и другите покрай теб.

Айде да не ми казваш какво съм гледал и какво не ...