PDA

View Full Version : Чувствам се излишна!!!



elito21
11-19-2011, 16:59
Нов клас, ново училище нормално е в началото да не познаваш никого и да се чувстваш гадно. Минаха 2 месеца, запознах се с класа, но седя в тяхната група и все едно съм невидима. Намерих си 4-5 човека, с които да си говоря макар половината да са от други класове. В класа ми има само още две момичета, а те ме използват :( :( . Седя сама на чин (защото сме нечетен брой в класа). Аз съм много контактен човек и обичам да говоря многооооо- ето защо това много ми тежи!!!! И макар понякога да нямам време да излизам с тях или да не искам да бягам от часовете това ли е причината да не говорят с мен? В карайна сметка не съм толкова страшна. :-D :-D

musicbaby
11-19-2011, 17:04
и аз имам същия проблем

airboy
11-19-2011, 17:10
Според мен гадното е, че сте много малко момичета в твоя клас. Не мисля, че проблема е в теб, щом си толкова контактна...Продължавай да се запознаваш с хора от съседните класове. И да не ти пука..с времето ще се запознаеш с повече хора.То обикновено на някоя екскурзия, рожден ден, случайни партита и така нататък сe завързват голяма част от приятелствата : ) Ти излизаш ли със съучениците си по принцип? Поне на кафе?

elito21
11-19-2011, 17:15
Според мен гадното е, че сте много малко момичета в твоя клас. Не мисля, че проблема е в теб, щом си толкова контактна...Продължавай да се запознаваш с хора от съседните класове. И да не ти пука..с времето ще се запознаеш с повече хора.То обикновено на някоя екскурзия, рожден ден, случайни партита и така нататък сe завързват голяма част от приятелствата : ) Ти излизаш ли със съучениците си по принцип? Поне на кафе?



Ами, не много често напоследък защото ни засипват с домашни и нямам време.

airboy
11-19-2011, 17:36
Според мен гадното е, че сте много малко момичета в твоя клас. Не мисля, че проблема е в теб, щом си толкова контактна...Продължавай да се запознаваш с хора от съседните класове. И да не ти пука..с времето ще се запознаеш с повече хора.То обикновено на някоя екскурзия, рожден ден, случайни партита и така нататък сe завързват голяма част от приятелствата : ) Ти излизаш ли със съучениците си по принцип? Поне на кафе?



Ами, не много често напоследък защото ни засипват с домашни и нямам време.

Намери малко време и за това : ) Домашните са важни, но ако наистина искаш да те приемат, трябва да излизаш с тях. Така ще свикнат с теб : )

elito21
11-19-2011, 17:50
Според мен гадното е, че сте много малко момичета в твоя клас. Не мисля, че проблема е в теб, щом си толкова контактна...Продължавай да се запознаваш с хора от съседните класове. И да не ти пука..с времето ще се запознаеш с повече хора.То обикновено на някоя екскурзия, рожден ден, случайни партита и така нататък сe завързват голяма част от приятелствата : ) Ти излизаш ли със съучениците си по принцип? Поне на кафе?



Ами, не много често напоследък защото ни засипват с домашни и нямам време.

Намери малко време и за това : ) Домашните са важни, но ако наистина искаш да те приемат, трябва да излизаш с тях. Така ще свикнат с теб : )

Да, но повярвай ми не е лесно да пишеш по 10 пъти и после да научиш 100 думи и 100 израза за 1 ден ( и това само по английски) и да излизаш да пиеш кафе някъде. А и аз не съм казала, че не излизам въобще, а просто, че последната 1-2 седмици нямам възможнос. Иначе излизам с тях все пак The Mall е точно до нас :D .

airboy
11-19-2011, 18:03
Еееее, значи излизаш...ся за 1-2-3 седмици, няма да те забравят ;D Ем..виждайте се пък ще свикнат с теб. Ако не, значи проблемът е в тях! ;D Ти ли си единствената нова ученичка?? Аз имах такъв период след 8ми клас като ме приеха в гимназията.Познавах само едно момче от предишното училище. Бая време мина, докато се опозная с останалите. Даже доста...повече от два месеца ;D И изведнъж един съученик ме покани да караме колела с него и сестра му и след това почнахме да излизаме наляво надясно, той ме запозна с още хора и в един момент се оформихме нещо като групичка от класа и всички ходехме заедно по рожденни дни, кафета, излети, че и на море бяхме ;P Така, че..с времето нещата се уреждат, само недей да се депресираш и такива работи : )
И да спрат да ви гърчат в тва даскало 100 думи ( или изрази ;D) за ден си е множко :X

teddybearMV
11-19-2011, 18:29
Организирай едно кино и покани повечето готини хора от класа, може и по фейсбук или като сте в училище. Така ще се опознаете и ще завържеш контакти. Ако не стане, просто си намери нормални хора от другите класове, които те ценят и искат да сте приятели. Ако ти писне съвсем можеш да се преместиш в съседния клас.

Monte
11-19-2011, 20:28
Продължавай да се запознаваш с хора от други класове. Търси нови приятелства и в един момент ако не искаш да останеш в този клас премести се в съседен в който имаш достатъчно приятели. Примерно може след зимната ваканция.

sun251
11-20-2011, 15:00
Аз също имам подобен проблем ..прсто не се вписвам!Но не се отчайвай .. ще срещнеш хора с които ти е приятно и имате теми за разговор!Аз също съм много контактна ..обужаваммм да говоря :D понякога усещам как на отсрещната страна им писва :D ,но докато не опозная човек не мога да се отпусна ..не съм много добра в сприятеляванията :( това,че не бягаш от часовете не е причина да не ти говорят ..просто ти си нормална,а не като тях .. търсят с какво да се похвалят!Съветът ми е ако си намерила някой по-свястен от твоя клас излизай с него ..говорете си,забавлявайте се .. ако ли не с тези с които си се запознала от другите класове!С времето всичко ще се нареди и ще видиш,че ще откриеш хората,които истински те уважават! :)

Geniicheto
11-22-2011, 16:27
Еее и при мен е така. А с моя клас сме вече 3-та година заедно де, ама не си допаднахме нещо. Първи срок 9 клас- всичко беше песен, разбирах се с всички, даже мислех, че съм открила най-добрата си приятелка в лицето на една съученичка, но се оказа, че съм сгрешила. Втори срок-нещо изведнъж стана, всички ме гледаха накриво, викаха ми, не се отнасяха добре с мен, абе ужасен тормоз, оказа се, че са ме използвали, защото (не че се хваля) ама от целия клас съм с най-голям набор от знания-просто тях ги мързи. и аз съм супер общителен човек. Сега се разбирам с около 3-4 души и с тях си говорим и така. Гледам да не ми пука особено за тях. Контактувам повече с хора от други класове, така открих най-добрата си приятелка,. Всяко зло за добро. Малко повече от година се познаваме и много се радвам, че я срещнах, тя е страхотна, не знам какво щях да правя, ако не се бяхме запознали. Да не ти пука, ако не те харесват-ЧАО и готово. Допуснах грешката да се опитвам да се променям, оказа се, че и това не е начинът, просто не съм им била симпатична, ха пък на мен те ми са много симпатични, няма що!