PDA

View Full Version : Как да надебелея



malkata96
11-19-2011, 17:41
Аз съм на 15 години 1.60 съм висока и съм 40кг. Каквото и да опитвам не мога да надебелея. Ям си стабилно, въпреки че никой не ми вярва :( Кажете какво да правя!

musS
11-19-2011, 17:46
такъв ти е метаболизма.. имам една такава в класа.. нищо не можеш да направиш според мене, тя беше пробвала да се тъпче- без ефект.. пробвай с хран. добавки?

mariefever
11-19-2011, 17:49
има такава тема... бях отговорила там,но повтарям и за теб ,ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се запиши на някакъв спорт и тренирай редовно,само това ще те оправи.:)

malkata96
11-19-2011, 17:50
такъв ти е метаболизма.. имам една такава в класа.. нищо не можеш да направиш според мене, тя беше пробвала да се тъпче- без ефект.. пробвай с хран. добавки?
Не искам да се тъпча с химии ..

torVPN
11-19-2011, 17:55
пасти, торти, пръжки с лук, филия намазана с два пръста мас по три пъти на ден

FreshJuice
11-19-2011, 18:07
Защо искаш да надебелееш? Да не би да имш някаква болест? (извинявай, че те питам)

Предлам ти да ядеш късно вечер по едно парче шоколодава торта и след това си лягаш веднага, но е адски нездравословно !!! :?

Goddess
11-19-2011, 18:11
Има си и диети за напълняване, това че се тъпчеш или че ядеш калорични храни, не значи, че ще напълнееш. :) И с бирена мая имаше нещо...

teddybearMV
11-19-2011, 18:34
Като цяло повечето хора напълняват от по-малко движение, промяна на режима като цяло- сън, хранене, движение, стрес, но всичко това си води понякога и до здравословни проблеми. Общо взето, ако спортуваш и ядеш повече и по-качествена храна, ще увеличиш мускулната маса и ще изглеждаш по-добре и с оформено тяло. Видът на тялото ти ще се промени без да надебеляваш откъм мазнини. Предполагам говориш за няколко килограма, а не да ставаш дебела.

shadow4e
11-19-2011, 18:52
Хранителен режим и фитнес. Влизаш в ббтийм и четеш.

MissHouse
11-19-2011, 20:24
при мен е абсолютно същото, нз обаче от както ни смениха 1ва смяна за 1 месец съм качила 2 кг и имам огромен апетит и преди си ядях бая ама сега направо свинска работа :D , сега като ни върнат 2ра ще видим дали ще продължа да качвам ... дано най-после е станало чудо и метаболизма ми си е станала като на нормалните хора, но едва ли :)

HolyShit
11-19-2011, 20:28
Таково нещо,като "20 кг под ръста си искам да надебелея" ,ма не мога няма

tomboy
11-19-2011, 20:35
Посъветвай се с диетолог!...:):):)

someonelikeyou
11-19-2011, 20:47
Яж много.

djipsito
11-19-2011, 22:22
Таково нещо,като "20 кг под ръста си искам да надебелея" ,ма не мога няма

Напротив, има.

Аз съм точно като теб, само че съм висока 164 и съм 40 кг. И аз страшно много искам да кача няколко килограма и съм се записала да ходя на диетолог и ми правят хранителен режим. Съветвам те да идеш и ти. Не бих ти казала това, което ми казват на мен, защото при всеки човек е различно и да не стават гафове. Говори със специалист просто.

HolyShit
11-19-2011, 22:40
И какво? сигурно ще кажеш квото секи "пробвала съм какво ли не бла бла бла не става бла бла ,дрънкан глупости бла бла вместо да изям 2 кила ориз бла бла" ...........

imamkrasivouho
11-19-2011, 22:56
И какво? сигурно ще кажеш квото секи "пробвала съм какво ли не бла бла бла не става бла бла ,дрънкан глупости бла бла вместо да изям 2 кила ориз бла бла" ........... :D +
А и смятам, че за 160см, 40 кила биха изглеждали добре...

djipsito
11-19-2011, 23:15
И какво? сигурно ще кажеш квото секи "пробвала съм какво ли не бла бла бла не става бла бла ,дрънкан глупости бла бла вместо да изям 2 кила ориз бла бла" ........... :D +
А и смятам, че за 160см, 40 кила биха изглеждали добре...

Не, няма да го кажа, защото не съм пробвала какво ли не все още :р
Някой път нещата просто опират до ген и няма какво да направиш. Аз от 13 годишна до сега не си спомням да съм била повече от 43 килограма МАКСИМУМ !! Като дръпнах на височина, килограмите се стопиха до 40 и така си стоя. Чат-пат има променливост, обаче не стига до повече от 43 кг.

И добре стои, да. Не е като да си грозно слаб или анорексичка (въпреки че личния ме прати на психолог точно щото ме помисли за такава, ама аз не съм виновна, че тук са свикнали да гледат търкалящисе жени, нали..), въпроса е там, че на мен лично не ми харесват коментарите "много си слаба", "няма ли да качиш малко кг" и т.н и в един момент почвам да си набивам някви комплекси, а се харесвам иначе и което е по-важно, чувствам се много добре и съм здрава. Моята мания за качване на някой друг килограм идва от чисто естетически вид и от тва да спрат да ми натякват колко съм слаба.

sweetxstar
11-20-2011, 07:06
такъв ти е метаболизма.. имам една такава в класа.. нищо не можеш да направиш според мене, тя беше пробвала да се тъпче- без ефект.. пробвай с хран. добавки?
Не искам да се тъпча с химии .. химии?! Хранителните добавки не са химии, направов даже!Това са си добавки, не са вредни. Взимай си коластра, хем е много полезна хем отваря апетита! =;

HolyShit
11-20-2011, 07:29
И какво? сигурно ще кажеш квото секи "пробвала съм какво ли не бла бла бла не става бла бла ,дрънкан глупости бла бла вместо да изям 2 кила ориз бла бла" ........... :D +
А и смятам, че за 160см, 40 кила биха изглеждали добре...

Не, няма да го кажа, защото не съм пробвала какво ли не все още :р
Някой път нещата просто опират до ген и няма какво да направиш. Аз от 13 годишна до сега не си спомням да съм била повече от 43 килограма МАКСИМУМ !! Като дръпнах на височина, килограмите се стопиха до 40 и така си стоя. Чат-пат има променливост, обаче не стига до повече от 43 кг.

И добре стои, да. Не е като да си грозно слаб или анорексичка (въпреки че личния ме прати на психолог точно щото ме помисли за такава, ама аз не съм виновна, че тук са свикнали да гледат търкалящисе жени, нали..), въпроса е там, че на мен лично не ми харесват коментарите "много си слаба", "няма ли да качиш малко кг" и т.н и в един момент почвам да си набивам някви комплекси, а се харесвам иначе и което е по-важно, чувствам се много добре и съм здрава. Моята мания за качване на някой друг килограм идва от чисто естетически вид и от тва да спрат да ми натякват колко съм слаба.

Бас за колко даваш,че мога да ти изготвя хр.режим,с който да качиш 10 кила за по-малко от месец и то без никакъв джънк фууд? Дай да видим колко даваш,като си убедена.

moni010498
11-20-2011, 10:26
Не се притеснявай че си 40кг. може самите ти кости да са по леки, затова да си толкова килограми. Аз съм висока 163-4см. и съм 45-6кг. и съм си добре. Продължавай да се храниш по минимум 4 пъти на ден в нормални количества и с времето ще си набавиш килограмите които ти липсват.

djipsito
11-20-2011, 13:01
Бас за колко даваш,че мога да ти изготвя хр.режим,с който да качиш 10 кила за по-малко от месец и то без никакъв джънк фууд? Дай да видим колко даваш,като си убедена.

Бедна студентка съм, кака... 8-)
Аз сега се опитвам да си оправя режима и гледам да ям по 5 пъти на ден в един и същ час и си записвам, че лекарите искат да им го нося да видят кво съм яла. Съветваха ме там кога кво да ям. Казах им, че вечер най-много ме гони глад и че ям най-много преди да заспя и жената ми каза ако огладнея преди да си легна да пия чаша мляко и ако продължавам да съм гладна да го пия с бисквити (5 бисквити).
Предполагам, че е окей, щото преди ми се е случвало така да се натъпча вечер, че после не мога да заспя..

malkata96
11-20-2011, 16:04
Защо искаш да надебелееш? Да не би да имш някаква болест? (извинявай, че те питам)

Предлам ти да ядеш късно вечер по едно парче шоколодава торта и след това си лягаш веднага, но е адски нездравословно !!! :?
Не не съм болна, просто нищо не ми се лепи :)

Rebirthing
11-20-2011, 16:07
Много си си добре даже, радвай се, че не ти се лепи.
Ако прекаляваш системно с огромни количества храна по-скоро ще си прецакаш организма.

Яж сурови ядки и зърнени култури, но не преяждай !

malkata96
11-20-2011, 16:13
такъв ти е метаболизма.. имам една такава в класа.. нищо не можеш да направиш според мене, тя беше пробвала да се тъпче- без ефект.. пробвай с хран. добавки?
Не искам да се тъпча с химии .. химии?! Хранителните добавки не са химии, направов даже!Това са си добавки, не са вредни. Взимай си коластра, хем е много полезна хем отваря апетита! =;
аз апетита си го имам :D

PRECARIOUS
06-08-2012, 07:21
имах същия проблем но започнах да ходя на zumba fitness това е фитнес но се танцува . Времето минава бързо и резултатите са хубаво оформени бедра, повдигнато пълно дупе, красив гръб и оформени ръце ;) слабите не отслабват !!!