PDA

View Full Version : World Of Warcraft



shaunaa
11-19-2011, 19:00
Някой може ли да ми обясни подробно как да са си инсталирам играта и да ми даде линк за играта от където да я истегля и инсталир както ми е обяснил. Опитах се много пъти, но нищо не се получава и нямам кой да питам, затова МОЛЯ ВИ !!!! Толкова много искам да я играя, а немога да си инсталирам, писна ми да пробвам да я инсталирвам и нищо да не става. Моля ви се много да ми помогнете !!!

Sh@d0w
11-19-2011, 19:02
Свали си някой торент има я готова инсталирана, ако не е има подробни описания как да го направиш.

shaunaa
11-19-2011, 19:17
Свали си някой торент има я готова инсталирана, ако не е има подробни описания как да го направиш.

моляте дай линк, аз търсих и единственото което намерих уж инсталирано беше около 20 гб, а освен това не разбрах как би трябвало да се свържа към някой сървар, то толкова много коментара има натрупани от които нищо неможеш да схванеш !!!

Sh@d0w
11-19-2011, 19:20
Последния експанжън Катаклизъм си е 20 гб инсталирано. Няма как да е по - малко. За начин на инсталация не гледай коментарите, а описанието на торента там пише.

За смяна на сървъра доколкото помня влизаш в папка Data -> enUS -> търсиш файла realmlist.wtf отваряш го с нотпад и вътре поставяш ИПто на сървъра в който искаш да играеш.