PDA

View Full Version : Хей момичета...Как бихте свалили непознат симпатяга??



chocomelange
11-19-2011, 18:15
Да предположим че сте на почивка в чужбина...излизатее с 2 приярелки на бар....забелязвате доста симпатичен пич ...как бихте го заговорили...но така че определено да ви запомни като...уауу :)))[/b]

kyon
11-19-2011, 18:17
За какво ни е притрябвало, ако е пич за една вечер да ни помни?

chocomelange
11-19-2011, 18:25
Ако не за друго..то за собствено удовлетворение...самочувст ие ако искаш го кажи;)

nepowtorima
11-19-2011, 18:30
Хм.. не знам, но си го представям, че съм секси облечена .. забавно ми е, той е леко на градус.. отивам сядам до него.. отпивам от питието си.. и му говоря миличко..
Но не знам дали това би го запомнил, защото няма да има как да го разбера..

mariefever
11-19-2011, 18:37
ако сме на купон и съм пияна,отивам и го целувам якоо :D винаги е работело. ако съм трезва просто отивам и флиртувам с него.:)

Azoria
11-19-2011, 18:37
Ще отида при него ,ще му предложа да го черпя питие. / Това е нещо,което повечето мъже не очакват от жена. / После ще го заговоря на някоя интересна тема,ще флиртувам и така... :-P :)

ScarletBite
11-19-2011, 18:48
отивам и танцувам близо до него, гледам го, кълча се... тва е достатъчно 8-)


много ми е интересно как, аджеба, ще си говорите в бар? :lol: малко шумничко така не ви ли идва...

Azoria
11-19-2011, 18:50
много ми е интересно как, аджеба, ще си говорите в бар? :lol: малко шумничко така не ви ли идва...

Има разлика м/у бар и дискотека. :lol:

ScarletBite
11-19-2011, 18:58
много ми е интересно как, аджеба, ще си говорите в бар? :lol: малко шумничко така не ви ли идва...

Има разлика м/у бар и дискотека. :lol:
хах, личи си кой къде предпочита да ходи. :) единственият бар, в който съм стъпвала, беше караоке и пак си беше шумно като в дискотека.

Azoria
11-19-2011, 19:21
много ми е интересно как, аджеба, ще си говорите в бар? :lol: малко шумничко така не ви ли идва...

Има разлика м/у бар и дискотека. :lol:
хах, личи си кой къде предпочита да ходи. :) единственият бар, в който съм стъпвала, беше караоке и пак си беше шумно като в дискотека.

Е не знам,аз не ходя по дискотеки. Но баровете и клубовете,които посещавам не са толкова шумни,че да не може да се води разговор....
В крайна сметка до разговор трябва да се стигне както и да го погледнем. :)

xoxi
11-19-2011, 19:32
Отивам и го целувам. След това му цепя един шамар и си тръгвам. Определено ще ме запомни като 'уауу'.

Зависи колко е привлекателен. Каквото дойде на момента, това ще е тактиката. Така без да се е случило, нищо не мога да си представя.

ScarletBite
11-19-2011, 19:36
Отивам и го целувам. След това му цепя един шамар и си тръгвам. Определено ще ме запомни като 'уауу'.
ей тва е яко! :grin: при следващото си отиване някъде, където не ме знаят, ще го пробвам. 8-)

SisiStrange
11-19-2011, 19:37
Ами... мисля, че в повечето случаи е достатъчно да му засечеш погледа няколко пъти. :)

Verminaard
11-20-2011, 07:26
За какво ни е притрябвало, ако е пич за една вечер да ни помни?
Не,не,не.Нея идеята и е хем да се напие и да му подскача на лоста за една вечер,хем тоя да я 'запомни' - съответно (според нея) да се елиминира фактора на 'кypвa съм,ама щом той ме е запомнил не съм'.

Женска логика - always makes me laugh.[/quote]

anonymous708973
11-20-2011, 09:29
Да предположим че сте на почивка в чужбина...излизатее с 2 приярелки на бар....забелязвате доста симпатичен пич ...как бихте го заговорили...но така че определено да ви запомни като...уауу :)))

Не разбирам идеята. Искаш да излезете втори път (поне) или просто искаш да разказва на приятелите си, как няква готина мадама го е "забила" в бара?

Аз, ако съм, удрям две за отскок (и смелост) и отивам да си говорим. Не ми се е случвало, ама ми звучи точно като нещо, което бих направила. 8-)

againstyou
11-20-2011, 11:30
Не харесвам срещи само за веднъж.