PDA

View Full Version : Как ?



djipsito
11-19-2011, 19:06
Как излизате от онези ситуации дефинирани с така познатата приказка "Те да кажат, че сестра ти е курва, пък после върви обеснявай, че нямаш сестра" ?

ScarletBite
11-19-2011, 19:12
дай ми ситуация и ще ти кажа как бих излязла.

djipsito
11-19-2011, 19:16
Твоя приятелска двойка късат, защото някой е казал на момичето, че ти си спала с гаджето й, а няма нищо такова.

SisiStrange
11-19-2011, 19:21
Аз лично бих ги събрала всички заедно и бих поставила въпроса на масата. Малко ще е трудно да сипят лъжи, когато всички слушат. Тези интриги обикновено са двулични и лъжецът разказва едно на един, друго - на друг.

Azoria
11-19-2011, 19:23
Аз лично бих ги събрала всички заедно и бих поставила въпроса на масата. Малко ще е трудно да сипят лъжи, когато всички слушат. Тези интриги обикновено са двулични и лъжецът разказва едно на един, друго - на друг.
А така. :)

ScarletBite
11-19-2011, 19:23
първо бих говорила с момчето (особено, ако той не знае за този филм) и двамата бихме направили някакви предположения кой го е измислил това, защо и откъде му е дошло на акъла изобщо.
след това ще говоря с приятелката си. ако се направи на интересна, бих й предложила да се съберем четиримата (аз, тя, момчето и идиота, дето си я е измислил тая глупост) на някое кафенце да си поговорим. а, и бих направила някаква сцена за това как хората си нямат друга работа, освен да мислят простотии и да тормозят другите.

ScarletBite
11-19-2011, 19:24
Аз лично бих ги събрала всички заедно и бих поставила въпроса на масата. Малко ще е трудно да сипят лъжи, когато всички слушат. Тези интриги обикновено са двулични и лъжецът разказва едно на един, друго - на друг.
мда, изпревари ме.

fenkaaa
11-19-2011, 19:45
Съгласна съм със Сиси.

LeprikonA
11-19-2011, 21:03
Съгласна съм със Сиси.

дап.

VaMpiRKaTaaa
11-20-2011, 04:31
Събери ги и двамата на едно място и им кажи,че няма нищо такова.

Verminaard
11-20-2011, 07:13
Аз не бих си губил времето.Щом оная пача е достатъчно 'умна',че да зареже мъжа си заради спухове...личи си първо колко е интелигентна и второ - колко им е била силна връзката.
Сега сериозно,какви са тия измекярски истории бре?Откога непотвърдените слухове стана основа за циврения,драми и раздели?

(за този отговор приемаме,че това че ти си наебала мъжа на другата е слух,а не истина,покрай която използваш нас за идеи как да се измъкнеш от миризливата ситуация)

djipsito
11-20-2011, 13:10
Аз не бих си губил времето.Щом оная пача е достатъчно 'умна',че да зареже мъжа си заради спухове...личи си първо колко е интелигентна и второ - колко им е била силна връзката.
Сега сериозно,какви са тия измекярски истории бре?Откога непотвърдените слухове стана основа за циврения,драми и раздели?

(за този отговор приемаме,че това че ти си наебала мъжа на другата е слух,а не истина,покрай която използваш нас за идеи как да се измъкнеш от миризливата ситуация)

Съгласна съм, ама не мога да не си губя времето, защото ми пука и ми стана гадно, понеже ми дойде като гръм и не съм очаквала да ме набутат в такъв филм.

Както и да е, не съм събирала никой, само говорих с момичето, обясних й нещата от моята гледна точка и й казах тя да си преценява на кой да вярва. Нищо друго не смятам да правя, нито да се занимавам повече с тези хора.

kloely
11-20-2011, 14:41
Ако на тях двамата им пукаше, сами щяха да говорят и да се разберат че това са клюки. Щом тя без да се замисли го е скъсала, а той дори не се е опитал да я разубеди, значи толкова им и пука един за друг...просто им кажи, че това не е истина и ги остави да се оправят.

valdesbg
11-20-2011, 15:28
Не се обяснявай, щом не си спала с него, значи нямаш причина да променяш сегашния си начин на живот/поведение/психическо състояние. Нищо различно недей да правиш.

Нека те се разбират(или не се разбират), а ако са ти приятели ще разберат че не си се чукала с никого. И няма да се промени отношението към теб.

В противен случай се радвай че малките душици се отдалечават от теб (:

That simple :)

Luidgie
11-20-2011, 15:36
Тръгне ли един път слух, опитай да го спреш. Можеш само да се опиташ да говориш с нея и да й обясниш. Друг начин няма. Само ми е интересно- тя казала ли му е, че защото е спал с теб късат? Ако да, той защо не е отрекъл и не е обяснил за какво иде реч?

valdesbg
11-20-2011, 15:42
Луиджи... то си крещи как просто им е трябвало извинение за да скъсат на хубустниците.

Въпроса е що са решили да заместват и авторката във филма им. Таи се нещо повече, отколкото изглежда (: Я завист.. я скрити желания.. знам ли.

Luidgie
11-20-2011, 15:44
Луиджи... то си крещи как просто им е трябвало извинение за да скъсат на хубустниците.

Въпроса е що са решили да заместват и авторката във филма им. Таи се нещо повече, отколкото изглежда (: Я завист.. я скрити желания.. знам ли. Ами момиченцата от сегашните поколения са завистливи, филмирани с желания за всичко и всеки. Така че, всяко едно от изброените неща е вероятен отговор. А и нали знаеш, ако не като по филмите не е интересно. Трябва да има драма и някаква скрита история.

valdesbg
11-20-2011, 15:50
Абе няма ли тръпка, ако някой не ти лиже дупето/ходи по полата значи самия ти не си добре.. не може ццентъра на вселената да не съвпада с твоето местонахождание.

Сегашните момиченца ще научат по трудния начин, това, което хората от поколението на майка ми са научавали в семейството докато са си общували с родителите.

Ама то не е една белята за това. Да не се отклоняваме. Криси - игнор и пак игнор. Иначе е все едно да ти кажат че си спинозна без доказателства и ти да си направиш тест за да им покажеш че не си.

djipsito
11-20-2011, 19:00
Тръгне ли един път слух, опитай да го спреш. Можеш само да се опиташ да говориш с нея и да й обясниш. Друг начин няма. Само ми е интересно- тя казала ли му е, че защото е спал с теб късат? Ако да, той защо не е отрекъл и не е обяснил за какво иде реч?

Не знам нищо. Тя директно почна да ме напада, пита ме дали съм си била изкарала яко с него. Само разбрах, че аз и той сме я били лъгали зад гърба й и че някой е говорил нещо си... Не разбрах нито кой, нито кво е казал.. Не знам и те двамата кво са си говорили и как тя го е скъсала.

Не ме интересува честно казано, направих квото трябваше. Те да се оправят, моята съвест е чиста.

anonymous708973
11-20-2011, 19:04
Бих била бясна, отивам при идиота, който разпространява слуха, забивам си пръста в гърдите му и го питам за чий трибуквеник разпространява подобни слухове и иска да скара хората, набутвайки и мен във филма.

Luidgie
11-20-2011, 19:06
Тръгне ли един път слух, опитай да го спреш. Можеш само да се опиташ да говориш с нея и да й обясниш. Друг начин няма. Само ми е интересно- тя казала ли му е, че защото е спал с теб късат? Ако да, той защо не е отрекъл и не е обяснил за какво иде реч?

Не знам нищо. Тя директно почна да ме напада, пита ме дали съм си била изкарала яко с него. Само разбрах, че аз и той сме я били лъгали зад гърба й и че някой е говорил нещо си... Не разбрах нито кой, нито кво е казал.. Не знам и те двамата кво са си говорили и как тя го е скъсала.

Не ме интересува честно казано, направих квото трябваше. Те да се оправят, моята съвест е чиста. Важното е, че ти си знаеш, че не си направила нищо.

umri
11-20-2011, 21:51
Аз лично бих ги събрала всички заедно и бих поставила въпроса на масата. Малко ще е трудно да сипят лъжи, когато всички слушат. Тези интриги обикновено са двулични и лъжецът разказва едно на един, друго - на друг.
Събираш момчето и момичето на една маса и се изяснявате. Питаш после от кого са го чули и си готова. Правосъдие трябва да има в такива ситуации и недей се предавай така, ако наистина не си виновна. Ти трябва да си сърдитата на всички и търсещата виновника в такава ситуация, а не те да ти се мръщат на теб.

djipsito
11-20-2011, 22:28
Събираш момчето и момичето на една маса и се изяснявате. Питаш после от кого са го чули и си готова. Правосъдие трябва да има в такива ситуации и недей се предавай така, ако наистина не си виновна. Ти трябва да си сърдитата на всички и търсещата виновника в такава ситуация, а не те да ти се мръщат на теб.

Елементарни са, разбираш ли :( В един момент аз почвам да се колебая как точно да реагирам и какво да направя, за да докажа, че не съм виновна, защото собствената ми братовчедка ми казва, че "аз като не съм виновна, не трябва да ме ебе, ама явно ме ебе, тъй че..." Сещай се кво ми намеква. За мен тва е малоумно мислене, как да не ме ебе, че ме намесват в такава глупост ? Ако тръгна да питам, те го тълкуват като, че съм виновна. Ако не правя нищо, пак така излиза..

Много съм разочарована и обидена, болно ми е чак. Говорих с момичето, изтрих всички нещастници от фейсбук, понеже не искам да имам вече нищо общо с тях, нито да виждат никва информация свързана с мен и спрях и да излизам с тях. Отдавна трябваше да го направя...

anonymous708973
11-21-2011, 06:08
Малоумно мислене е, права си. Изясни ситуацията.

valdesbg
11-21-2011, 06:14
Ауе неясно ми е що тря се бута още в скапания филм за да опровергава непотвърдени слухове за нещо, което не е извършила, на хора, които грам няма да я разберат.

Ама..вие си знаете :)

anonymous708973
11-21-2011, 06:16
Ауе.
Разни хора, разни идеали.

umri
11-21-2011, 23:54
Предаваш армията!! не можетака......

mimzchet0
11-22-2011, 06:50
Ауе.
Разни хора, разни идеали.

Определено!! :P :P