PDA

View Full Version : Подкрепа



crazyfrog
11-19-2011, 19:11
Харесвам едно момче,преди бяхме в един клас и след като с разделихме започнахме да си пишем често и по някакъв начин се сближихме малко.И аз започнах да го харесвам. Не сме излизали-по някакъв начин той все отлага..
Знам че баща му е доста болен от дълго време и може да умре.Искам по някакъв начин да му кажа,че може да разчита на мен,но тъй като той не знае,че знам и не знам как ще стане... Казвали са ми,че доста тежко го преживява... това се усеща,защоото като сме си писали,настроенията са му доста променливи.. Искам да му кажа,че не е сам.Знам че звучи филмирано, но...

mariefever
11-19-2011, 19:17
ами покани го да излезете някой път и си говорете и не му споменавай т'ва за баща му в никакъв случай, иначе ще те мисли за крийпър. ако се сближите той ще ти спомене за баща си, и друг начин е ти първо да му кажеш за твой семеен проблем и той след това най-вероятно ще ти каже за неговия. ако не ти каже ,значи той не изпитва нуждата да го утешаваш,което не означава че не те харесва.:)

ScarletBite
11-19-2011, 19:18
показвай разбиране, не съжаление.
и не го подкачай за семейните въпроси. когато преживяваш нещо тежко, светът ти е разклатен и имаш нужда от хора, с които да се връщаш към обикновените неща, не от хора, които да си пъхат носовете в болката ти и да ти дават някви съвети, при положение, че самите те не са преживяли такова нещо. :) правете обикновени неща, гледай да го разсмиваш и развеселяваш и въобще присъствието ти да го разтоварва, не обратното.
той сам ще ти заговори за личния си живот, когато е готов. дотогава не го подкачай, щото най-много да кажеш това, което не трябва. а, и да излезе, че го съжаляваш. което е его-разрушител за момчетата.

crazyfrog
11-19-2011, 20:08
thanks :)

VaMpiRKaTaaa
11-20-2011, 04:55
Казваш му директно в очите можеш да разчиташ на мен по всяко време и за всичко.С теб съм.

Verminaard
11-20-2011, 07:08
т'ва

Обичам те ! :shock:
Най-после се появи някой с достатъчна грамотност,че да слага апострофи...
Имало надежда бе,колеги,имало надежда!

LeprikonA
11-20-2011, 07:58
т'ва

Обичам те ! :shock:
Най-после се появи някой с достатъчна грамотност,че да слага апострофи...
Имало надежда бе,колеги,имало надежда!

всъщност се намират повечко.

а по темата - наистина не засягай болното място. просто когато е трудно повечето не обичат да говорят. не искат и да мислят. просто бъди до него.

crazyfrog
11-20-2011, 09:08
:)

purplerainn
11-20-2011, 11:58
Просто му кажи,че може да разчита на теб.Доста семпло и напълно достатъчно.Не засягай темата за баща му.Когато е готов,той сам ще ти сподели! :)

kloely
11-20-2011, 14:55
Покажи му, че по принцип може да разчита на теб, а не конкретно за бащата и винаги го подкрепяй, това ще му помогне.

crazyfrog
11-20-2011, 15:56
:)

shadowcrew
11-20-2011, 16:04
Тези интернет истории не продължават дълго. Или бъдете приятели или нещо повече "на живо" или спри да се залъгваш, че любовта е в интернет.

crazyfrog
11-20-2011, 16:49
знам...