PDA

View Full Version : Йо йо



mim553
11-19-2011, 19:21
При вас случвал ли се е йо йо ефект. Какво ядете за да отслабнете и да не се качат пак килограмите. Аз качвам килограми от рас и то много бързо :( Бях отслабнала с почти 7 килограма и за почти месец ги качих и аз не знам как :(

gabri3lla
11-19-2011, 19:23
Качила си, защото явно си се ограничавала от неща, които веднага след "диетата" си започнала да консумираш. Трябва храните, от които сме се ограничавали да се включват постепенно или т.н. захранване.

Rebirthing
11-19-2011, 19:27
Мен ако питаш, върнеш ли си стария нездравословен режим на хранене все някога ще почнеш да качваш.

Не сваляй рязко за да не увиснеш и тренирай ! Също така и не качвай рязко, за да не ти се получат стрий !

mim553
11-19-2011, 19:32
Мен ако питаш, върнеш ли си стария нездравословен режим на хранене все някога ще почнеш да качваш.

Не сваляй рязко за да не увиснеш и тренирай ! Също така и не качвай рязко, за да не ти се получат стрий ! Лятото отслабнах защото се храних с много плодове, ограничавах се от хляб / както и сега / . Но и работих на една автомивка при кото постоянно бях в движение . И сега не ям хляб , по малко ям но пак ги качвам :( Когато мога карам велоаргометър и играя тае-бо но ефект почти няма