PDA

View Full Version : Кратко есе на АЕ



Transform
11-19-2011, 21:04
Взехме урок как празнуват тийнейджърите 16 год си рожден ден в Америка,и трябва да напишем кратък текст за това как празнуват в България.Госпожата ни насочи че може да напишем че тук не се залага толкова на 16-тия , а на 18-тия (вземане на книжка,пълнолетие) е някой ще ми напише ли есе,че нещо немога,пак и нямам идеи

BoysInc97
11-19-2011, 21:43
Взехме урок как празнуват тийнейджърите 16 год си рожден ден в Америка,и трябва да напишем кратък текст за това как празнуват в България.Госпожата ни насочи че може да напишем че тук не се залага толкова на 16-тия , а на 18-тия (вземане на книжка,пълнолетие) е някой ще ми напише ли есе,че нещо немога,пак и нямам идеи

In Bulgaria an important day for a boy/girl is his/her 18th birthday. On this day he/she is already an adult. The celebration usually is at home/bar. The birthday boy/girl invites all his/her friends and relatives. There are a lot of presents. The party almost everytime begins in the evening. The guests drink alchohol /such as beer, whiskey/ and dance a lot. It`s really fun!

BoysInc97
11-19-2011, 21:44
Бях писал и аз, като бяхме на тоя урок, ама тетрадката ми не е при мен. Дано това ти хареса :)