PDA

View Full Version : Разбих си сърцето сам...



DaSparKonE
11-19-2011, 22:16
Лонг тайм агоу... Бях с едно момиче... аз я обичах , тя ме обичаше даваше ми всичко , нишо не ми липсваше точно тя беше човекът за мен. Купнеехме един за друг.
Незнам какво се случваше вътре в мен но реших , че ми е омръзнала , че ме натоварва и т.н. Опитвах се да я разкарам по всякакъв възможен начин и дори нямах отговор защо. В крайна сметка успях. Тя ме обичаше до толкова ,че с месеци наред се опитваше да ме върне и правеше всичко за мен...
Сега след толкова време тя ми липсва повече от всичко , искам само нея , провалям се от ден на ден и намирам утеха само в алкохола ... Има ли начин как да я върна при себе си .... Направих угромна и детинска грешка .... тя ме преудоля , а се указа , че моите чувства още са на лице ... макар да бяха заспали зимен сън... :-# :-# :smt064 :cry:

Biskfitka
11-19-2011, 22:18
Замалко си помислих,че си бившия ми :lol:


Няма какво да направиш според мен,пропуснал си си шанса ;)

Luidgie
11-19-2011, 22:22
Може би си Обил любовта и с грЪмУтност :С

DaSparKonE
11-19-2011, 22:34
Може би не ме ебе в момента твоето мнение за моята грамотност ? ;) А може би не ми вършат работа шибаните ви хейтърски коментари ! А може би сядам пред компютъра за да се разтоваря , а не да проверявам всяка запетайка ? :-o

error92
11-19-2011, 22:56
Може би не ме е** в момента твоето мнение за моята грамотност ? ;) А може би не ми вършат работа шибаните ви хейтърски коментари ! А може би сядам пред компютъра за да се разтоваря , а не да проверявам всяка запетайка ? :-o

Или може би в такова положение не мислиш за нищо друго, освен за момичето...най-добрия вариант е да забравиш за нея и да намериш друга, ама не да се оплакваш, че не можеш, а да го направиш :) Пък дори и да не търсиш/намериш друга, важното е да се чувстваш добре, а това не е нещо трудно (като гледам статистиката и темите по форума, май само за мен не е :D ). Айде, силата е с теб :grin: :o

GLaDOS
11-19-2011, 23:01
Колко пъти си препрочете последния пост за да го изпратиш без грешки ... :D
По темата :
Имал си , не си го оценил ,загубил си го - край !

ScarletBite
11-19-2011, 23:14
сам си си виновен, мойто момче :) забрави я по-добре.

Anichkaxxwee
11-19-2011, 23:40
Колко пъти си препрочете последния пост за да го изпратиш без грешки ... :D
По темата :
Имал си , не си го оценил ,загубил си го - край !


Точно.. Забрави я.. Потърси си друга и такамм .. И другия път не прави тази грешка отново демек, с другото момиче

VaMpiRKaTaaa
11-20-2011, 04:44
Имал си , не си го оценил ,загубил си го - край !
Точно.

Mi6inka
11-20-2011, 05:31
Вместо да хленчиш по форуми, продължавай напред и се вземи в ръце... Сгрешил си и сега ще си понесеш последствията. Момичето не е длъжно, когато ти скимне на теб да е на разположение. Ами то след 2 месеца пак може да ти дойде на акъла, че не ти е добре с нея и пак да искаш да я разкараш..

ivcheto0o
11-20-2011, 06:20
Имал си , не си го оценил ,загубил си го - край !
Точно.

Сам си си виновен,изпуснал си си шанса.

Verminaard
11-20-2011, 07:03
Ако бях на мястото на момичета аз щях тебе да те отеба,че с тоя пръвупис...ай ай ай!

cigarettekisses
11-20-2011, 07:34
Eми постъпил си незряло.
Сега си носи последствията.

LeprikonA
11-20-2011, 07:37
сам си си виновен. сега нямаш право да искаш от нея каквото и да е. първо си я разкарал, тя се е мъчила и ти чааак пооосле си се сетил, че я искаш. еми мисли като правиш нещо.

Luidgie
11-20-2011, 08:57
Ако бях на мястото на момичета аз щях тебе да те отеба,че с тоя пръвупис...ай ай ай!
Него не го ебе правописа.

anonymous708973
11-20-2011, 09:03
Може би си Обил любовта и с грЪмУтност :С

Харабия. Мен тва ме отблъсква.

На кви години сте сега и сте били тогава? Колко време е минало и в какво се изразява това, че сте били един за друг?

HotLife
11-20-2011, 09:24
ще намериш друго момиче и с него ще кУпнеете един за друг :)

horacio
11-20-2011, 09:28
Оооо колко добре те разбирам. И аз направих същата грешка преди 1-2 години... Трябваше ми доста време, за да почна да се заглеждам по други момчета. Мисля, че съм го преодоляла вече. Приятели сме си. Някой път ми звъни и си говорим с часове по телефона. 8-) Винаги ще си остане момчето, което ме разбира най-добре. Примири се с грешката си и се опитай да я преодолееш. Хората се учат от тях. От тогава започнах повече да ценя хората до мен. :) Всяко лошо за добро. Това да ти е като обеца на ухото. 8-)

Azoria
11-20-2011, 09:39
Замалко си помислих,че си бившия ми :lol: И аз така :lol:


Имал си , не си го оценил ,загубил си го - край !
Съгласна. ;-)

DarkKiller16jp
11-20-2011, 10:03
Може и все още да имаш шанс с нея. Ако ти дава надежди, давай, защото после ще съжаляваш, че не се опитал..

smarty
11-20-2011, 11:01
Замалко си помислих,че си бившия ми :lol:

Хаха и аз така. :lol:

Иначе сам си си виновен, трябва да продължиш напред. На момичето едва ли ще и се занимава с теб.

RoCkSpOt
11-20-2011, 11:10
Замалко си помислих,че си бившия ми :lol:


Няма какво да направиш според мен,пропуснал си си шанса ;)

хьуахьуаХУЬХАУЬхуаХьуа :razz: :razz: :razz:

п.п. сори за спама не се здържах :D

Biskfitka
11-20-2011, 12:54
Замалко си помислих,че си бившия ми :lol:


Няма какво да направиш според мен,пропуснал си си шанса ;)

хьуахьуаХУЬХАУЬхуаХьуа :razz: :razz: :razz:

п.п. сори за спама не се здържах :DИ на теб кое ти е толкова смешно? 8-)

Gerityyy08
11-20-2011, 16:28
Замалко си помислих,че си бившия ми :lol:




Сори за израза ама за мен такива момчета са боклуци. Наранявал си я сега вече я обичаш и не можеш без нея! Бягай далеч, видно е че не си й нужен ! :-o

Biskfitka
11-20-2011, 16:37
Замалко си помислих,че си бившия ми :lol:




Сори за израза ама за мен такива момчета са боклуци. Наранявал си я сега вече я обичаш и не можеш без нея! Бягай далеч, видно е че не си й нужен ! :-oНе,че са буклуци,просто са започнали да излизат от пубертета и да се осъзнават. :-D

mimzchet0
11-20-2011, 17:11
Виж,не мисля,че всички биха те разбрали какво ти е .. само тези,които са го изживяли могат да дават мнения и съвети от личен опит.. другите просто си знаят тяхното и така... Та моята гледна точка е,че колкото и време да мине няма да забравиш това момиче.. ти си я обичал толкова много,споделял си с нея толкова много неща.. и с една дума тя е била част от теб.. Преди 3 години и половина се разделих с първата ми любов..вярвай ми до ден днешен не мога да го забравя..сега си имам друг,с който съм от 1 год. и 7 месеца..но не се получава,ПЪРВИЯ СИ ОСТАВА ПЪРВИ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ.. каквото и да правиш винаги ще се сещаш за нея..примерно има моменти,в които си слушам музика и се сещам винаги за него .. така че изгубил си шанса..така е на момента не мислим,ама след това става много лошо...но все пак Опитай...може пък и да се получи,знаеш ли :-D

kloely
11-20-2011, 17:39
Ти си го казал - сам си си виновен. Според мен няма какво да направиш, освен да я оставиш да е щастлива. Ако наистина ти пука за нея, ще искаш да е щастлива, дори и да не е с теб. Тя се е борила за теб с месеци, ти си я отблъсквал. Накрая те е превъзмогнала. Не знам дали си даваш сметка колко усилия и е коствало това. Не знаеш какво искаш и с това само си я наранил. Не и го причинявай отново, просто продължи напред.

balu4ka
11-20-2011, 20:28
След като не знаеш , какво искаш...
Не причинявай отново,това на момичето.Продължи напред,след като те е преживяла,по-добре за нея.Вземи си поука,от случилото се и не повтаряй стари грешки (;

vqra
11-20-2011, 21:37
Изказавам лично мнение да отбележа.
Мисля че си написал тази тема, за да ти дадем малко кораж да продължаваш да се бориш за нея. Смятам че знаеш каков всеки ще напише и знаеш че написаното няма да е положително.
Според мен ако наистина я желаеш толкова колкото казваш й го докажи. Покажи и че тя за теб е всичко и че не можеш без нея. Щом сте били заедно значи знаеш каквои харесва и как да я накараш да и е гот. Късмет и ако не успееш запомни че светът не е свършиииииил.

Roni10
11-20-2011, 22:06
Мойка,тъпо си постъпил...не може като ти скимне да я гониш и като ти скимне да и викаш да се връща...тя не ти е кученце...Не го заслужава това момиче...

fibichkaa
11-21-2011, 00:03
Що не пробваш да я потърсиш ?!

LDto
11-21-2011, 08:04
Замалко си помислих,че си бившия ми :lol:

Хах и аз тъй си помислих....
по темата: Потърси си нова.... Трябва да продължиш напред

reni7o0o
11-21-2011, 08:47
.... тя ме преудоля
Няма какво да направиш... Освен да я забравиш и да не се връщаш в живота и ;)

Rebirthing
11-21-2011, 09:34
Някой с месеци да ти ходи по гъза, а ти да го режеш ? Ако си изпитвал любов към нея е нямало да постъпиш така ! Честно казано, не разбирам какви може да са тези чувства към нея ?! Успял си да унижиш момичето достатъчно...