PDA

View Full Version : А кажете ми к'во правя сега, а?



DePrince24
11-20-2011, 05:47
Всеки, който ме познава добре знае пределно ясно, че ненавиждам НА МАКС фейсбук. И как няма? Нима си няма причина? Безсмислен боклук, който е като комбинация м/у импулс и скайп с някои други тъпи функции. Там освен малцинството на свестните доминират надменни кифли, гевреци, клюкар(к)и и к'ва ли още не измет. Та... това лято за пръв път си имах гадже... Гес уот? Един супер кретеноиден папарак от противния ми клас веднъж случайно ни скива в парка и нещастникът му с нещастник ни снимал... и постнал тема в групата на класа ни във фейсбук (гнусария ми е да я пиша тази дума дори) и к'во? 53 коментара, масата от които са разни базици и е*авки с мен... Благодарско на един мой фр ги прочетох (през неговия фб, аз нямам) и ся кажете ми как трябва да търпя тази паплач, с която съм обграден 5 дни в седмицата по 6 часа? "Има си аверка!" (Иде реч за мен), което после е следвано с двайсетина реда само "хаха" и отгорови от типа на "Дай снимки, качи ги, прати ми, плс, много плс, омолявам те" и други ретардски респондове от рода на "горкото момиче" или "бях потресен като ги видях" и разни обиди към вида й и тем подобни диарии четох вчера и направо ми идеше да пратя на гилотина десетина грешки на природата... К'во да прая, хора? АЙ НИЙД ХЕЛП !!! :x

Shturrrche88
11-20-2011, 06:12
И кво ти пука, че някви келеши те обсъждат във фейсбук?
Не трябва да се влияеш от чуждо мнение и от чужди коментари, а още по-малко да се ядосваш.
И ако толкова ти се играе на котка и мишка, този, които е качил снимките, може да бъде докладван (във фейсбук), като

#
В допълнение можете и да докладвате този профил като:

*
Моят приятел ме дразни
*
Този профил се преструва на някого или е фалшив
*
Напишете името на знаменитостта отдолу, за да ни помогнете да предотвратим злоупотреби
*
Неподходяща снимка на профила
*
Неподходяща публикация на стената
*
Този приятел ме дразни или тормози
И утре да се събуди и да изпадне в депресия, защото му е бил делнат профила директно от мастъра ;)

Но...заслужава ли си да се спичаш,заради некви малоумници?

DePrince24
11-20-2011, 06:51
Супер, не мога да не се съглася с теб, но някои от тия изроди преди не ги смятах за такива а се оказват разни тъпаци. Пък и как няма да се нервя на тоя бунгур, че е нагъл и се вре където не му е работата? Тоз е шибано келешче, обградено от кифли и цитирам к'во беше той написал на някой/я (не помня точно), който/ято беше застанал(а) на моя страна... "Добре, обади ми се като ме видиш с някоя грозна" (или нещо със същия смисъл, думи до една точно не помня, но точно това си каза, не е като да е само мой начин на разбиране или к'во) и на всичко отгоре селянинът прост явно се смята за някакъв елитен или к'во по-важен, че да си изказва мнението по отношение на тая тема и на всичко отгоре да направи това някакво публично достояние и да каже на класа, което не е трагедия, но е нелепо. Той е покъртително прост! Подобно на папараците - не, че хората много ги сърби какви дилдота има Лейди ГаГа ама за к'ви ли не глупости говорят и обявяват масово... така и той: не, че много би пукало някому, но той смята за нужно каквото е свързано с моите лични глупости да е ясно на всички: "Че ако на вас не кажа на кого?"

Verminaard
11-20-2011, 07:30
Регистриран на: 20 Ное 2011
Мнения: 2

O,да,тука е ТЪПКАНО с хора,които те познават добре. :razz:
Отделно,смърт за еврейския шитбук и тези които го използват.

DePrince24
11-20-2011, 07:34
Регистриран на: 20 Ное 2011
Мнения: 2

O,да,тука е ТЪПКАНО с хора,които те познават добре. :razz:
Отделно,смърт за еврейския шитбук и тези които го използват.

Ъъъм, аз да съм казал, че тези, които ме познават са тук? Именно защото знам, че не ме познавате оточних отношението си към фб. Не знам дали цепна к'во имам предвид, но идеята ми не беше, че очаквам някакви рандъм хорица от ТийнПроблъм да са наясно с мен, мненията ми и т. н.

Verminaard
11-20-2011, 07:43
Не разбирам какво имаш предвид,поради прекрасния факт че никога не съм ползвал шитбук.
Но,така или иначе,не разбирам какъв точно е проблема.Щракнал ви е някакъв помияр и е започнал шитсторм.Остави ги да си плямпят колко искат в нета,ако тия бълвочи се пренесат в реалния живот - един юмрук в носа решава нещата.А тия които побесняват от фейсбук измекярщини...хъм,не бих казал че са каймака на интелигенцията.

whiteterror
11-20-2011, 11:42
Фейсбук е велик! Смерт за анти-социалните!

againstyou
11-20-2011, 13:33
Българските тийнейджъри деградират с всяка изминала минута.Ненавиждам подигравките.Остави ги да завиждат,мазните комплексарчета.В крайна сметка те са жалките,не вие.Заслужават якия бой,ама не мисля,че ще ги оправи.

error92
11-20-2011, 13:37
Българските тийнейджъри деградират с всяка изминала минута.Ненавиждам подигравките.Остави ги да завиждат,мазните комплексарчета.В крайна сметка те са жалките,не вие.Заслужават якия бой,ама не мисля,че ще ги оправи.

Корекшън: не заслужават и грам внимание ! бтЛ такива типове се разпознават от километри, жалко :?

Biskfitka
11-20-2011, 16:33
От кога е нещо ненормално да си имаш гадже? о.О
А за фейсбук,на мен ме устройва,по-удобно ми е от скайп :D пък и зависи какви приятели си добавяш ;д

Nikolcheto24
11-22-2011, 20:46
Боже какви са тези простаци?От къде на къде ще ти обсъждат личния живот.И защо се смеят, че си имаш гадже?Тегли им една майна и тва е.

DePrince24
11-23-2011, 12:28
Боже какви са тези простаци?От къде на къде ще ти обсъждат личния живот.И защо се смеят, че си имаш гадже?Тегли им една майна и тва е. Ами смятат ме за някъв тотален луузър дето е цяло чудо да си има приятелка и понеже не отговаря на "елитните" им просташки кифломански представи се подиграват и че не е "готина" ОМГ щото са долни псета. Тотални крапфейсове. А по отношение на оня акъл дето изтрополи бисера, че фейсбук хейтърите са антисоциални: Да бе, точно така, глупако, ние дето говорим лице в лице и не еаваме тия фейсбукърски затъпяващи "лайк"ове и "комент"ове сме несоциални защото не искаме да тъпеем пред синята помия шитбук.

Vagabond
11-23-2011, 13:44
Фейсбук е ВЕЛИК,бе!КАЗАХ.Тва,че не можеш да се интегрираш си е лично твой проблем ;)

cloudd
11-24-2011, 12:47
какво те интересува 4е някакви хлапета те обсъждат

LadyDaisy
11-24-2011, 13:47
Вижте сега, Фейсбук не е виновен, че масово се използва за простотия. На мен ми е много, много полезен - добавям само хора, за които ме е грижа, не се интересувам къде какво пишат.
А ти защо не застанеш пред тези съученици и не им кажеш нещо от сорта на:
*Хайде сега, понеже аз нямам Фейсбук, вие да ми кажете очи в очи какъв ви е проблема, че вече си имам гадже? И че някой ме харесва, за разлика от вас, които сте сами и злобеете пред монитора?*
Много, много обичам виртуално силни льольовци!

xoxi
11-24-2011, 21:59
Остави ги да завиждат,мазните комплексарчета.В крайна сметка те са жалките,не вие.

Още по-жалко и тъжно е, когато някой си мисли, че му завиждат, когато е очеизвадно, че не го харесват.

А фейсбук не е виновен за българската простотия.
Като гледам как разсъждава автора и какви думи използва, нищо чудно, че класът му си чеше езика с него и приятелката му.
Няма да коментирам и тяхната постъпка колко е долна. Сигурна съм, че те ще продължават с подигравките, просто защото автора на темата се пали лесно. Ако му дойде поне ейййй толкова малко акъл в главата ще престане да обръща каквото и да е внимание на клюкарите и ще си гледа неговия живот и момичето до него.
Никой няма да се занимава повече с него и да хаби сили, след като вижда, че той не отразява нещата по какъвто и да било начин.

DePrince24
11-25-2011, 04:57
Скъпа, нека ти споделя, че е бая неразумно да съдиш за нечий умствени капацитет без да го познаваш. Аз попринцип предпочитам да го чувам (и не става рядко) отколкото да го казвам, но тиквата ми не стои само за красота на тия рамене, а си е запълнена доста. Колкото до акъла толкова, не повече, но другото, което ми е много интересно е защо очевидно не само и ти ами и разни други участници в тази дискусия правят връзка между обидчивост и т'ва колко си умен или не. Мога да ти гарантирам, че съм много обидчив и не съм от тия дето правят ясна разлика между базик и истина, но съм достатъчно информиран за да ти ръся тонове информация на дадени теми, за които не си чувала. Ениуей, инъф шоуинг оф, ай гота стоп ит, ит'с нот типикал фор ми. Та... колкото и да съм скучен и много обидчив нима това значи, че съм някаква долна твар? Нима тези, които са по-лесно раними си заслужава да им се прави гадно? Нима сравняваш тази долна постъпка тяхна с просто един базик? Неее, дори и ако не бях обидчив пак би било прекалено грубо. Тук не говорим за шега, те си изливаха мненията... зад гърба ми... по отношение на личния ми неща, там е проблема, не в това, че не чатвам от шега ;)

DePrince24
11-25-2011, 04:58
Скъпа, нека ти споделя, че е бая неразумно да съдиш за нечий умствени капацитет без да го познаваш. Аз попринцип предпочитам да го чувам (и не става рядко) отколкото да го казвам, но тиквата ми не стои само за красота на тия рамене, а си е запълнена доста. Колкото до акъла толкова, не повече, но другото, което ми е много интересно е защо очевидно не само и ти ами и разни други участници в тази дискусия правят връзка между обидчивост и т'ва колко си умен или не. Мога да ти гарантирам, че съм много обидчив и не съм от тия дето правят ясна разлика между базик и истина, но съм достатъчно информиран за да ти ръся тонове информация на дадени теми, за които не си чувала. Ениуей, инъф шоуинг оф, ай гота стоп ит, ит'с нот типикал фор ми. Та... колкото и да съм скучен и много обидчив нима това значи, че съм някаква долна твар? Нима тези, които са по-лесно раними си заслужава да им се прави гадно? Нима сравняваш тази долна постъпка тяхна с просто един базик? Неее, дори и ако не бях обидчив пак би било прекалено грубо. Тук не говорим за шега, те си изливаха мненията... зад гърба ми... по отношение на личния ми неща, там е проблема, не в това, че не чатвам от шега ;)

weezyfuckinbaby
11-25-2011, 07:59
По Фейсбук има много каузи, които са полезни и смятам, че трябва да гледаш по-далече от носа си не само в собствения си проблем, че някви лайна пишели за тебе.. В днешно време всеки говори за всеки, ако седнеш да мислиш всички ще се побъркаш. Помисли върху това. Дай "докладване" или там както беше и да не ти пука.

xoxi
11-25-2011, 12:05
Добре, скъпи няма нужда да ми обясняваш толкова надълго колко си умен.
Не е нужно да те познавам. Самият факт, че се обиждаш от постъпки като тези ми говори достатъчно.
Виж, не искам да се заяждам, нито искам да разбирам колко ти е пълна главата и от какви теми се интересуваш. Казах ти, ако разсъждаваше трезво нямаше да ти пука от това, че някой си качил ваша снимка и всички останали почнали да бълват змии и гущери под нея.

DePrince24
11-26-2011, 06:18
Абе ти май не цепваш. Въобще нямам намерение да ти говоря колко имам и колко нямам съдържание в тиквата, имах предвид, че не мога да ти загрея идеята какво е общото между това колко си е с целия един човек и това дали се обижда. Ти продължаваш да правиш някаква връзка, но не ми отговаряш на въпроса какво е общото между тях. Защо смяташ, че някой е простоват ако е обидчив. Нима не е възможно да си е кадърен и не тъп, а просто обидчив или да ти липсва чувство за хумор? Няма никаква връзка между багажа на 3тия етаж и това колко се засягаш от закачки или базици на други (въпреки, че тяхното дори не беше такова). То си е от природата - просто някои хора не попиват базици, това не значи, че са тъпи или к'во ами, че просто не тряа се вегуваш с тях освен ако не ти е цел да им направиш гадно (а най-често масата правят обратното - именно тях заливат с диариите си от "смешни" закачки). Аз, например, познавам много хора, на които им се възхищавам к'ви готини хора са и им се кефя на това колко са умни, а чувствата им за хумор са... няма да коментирам до какво ниво зле.

DePrince24
11-26-2011, 06:20
Абе ти май не цепваш. Въобще нямам намерение да ти говоря колко имам и колко нямам съдържание в тиквата, имах предвид, че не мога да ти загрея идеята какво е общото между това колко си е с целия един човек и това дали се обижда. Ти продължаваш да правиш някаква връзка, но не ми отговаряш на въпроса какво е общото между тях. Защо смяташ, че някой е простоват ако е обидчив. Нима не е възможно да си е кадърен и не тъп, а просто обидчив или да ти липсва чувство за хумор? Няма никаква връзка между багажа на 3тия етаж и това колко се засягаш от закачки или базици на други (въпреки, че тяхното дори не беше такова). То си е от природата - просто някои хора не попиват базици, това не значи, че са тъпи или к'во ами, че просто не тряа се вегуваш с тях освен ако не ти е цел да им направиш гадно (а най-често масата правят обратното - именно тях заливат с диариите си от "смешни" закачки). Аз, например, познавам много хора, на които им се възхищавам к'ви готини хора са и им се кефя на това колко са умни, а чувствата им за хумор са... няма да коментирам до какво ниво зле.

g3
11-26-2011, 07:42
Против.