PDA

View Full Version : Да и кажа ли ?



48700200
11-20-2011, 06:26
Здравейте на всички,


преди време се зарибявахме с едно момиче доста дълго време, и накрая много са харесвахме, абе разбирателството беше перфектно ,говорихме си за всичко без проблем,споделяхме си.. тамън да се вземем и май направих нещо и нещата се объркаха ,почнахме почти всеки ден да се караме ,колкото и да и се обеснявам ми се ядосваше постоянно.. доста дълго време еи така да са сдобрим и пак се караме.. и накрая леко загубихме това да сме близки.. лятото дойде насам натам, и накрая тя тръгна с друго момче.. и вече почти не си говорим веднъж в месеца я си пишем или се видим това е .. Незнам защо не мога да спра да си мисля за нея, не мога да я забравя ,а това е ужасно.. макар и да не я виждам ,само тя ми е в главата ,щото сме имали много яки преживявания ,просто ми е взела акъла.. и сега да и гледам снимките ,да гледам номера ,скайпа като са конектна и да не си пишем ,просто е ужасно.. Незнам ,но ми се иска да и кажа че все още не мога да я забравя и че с мене щеше да е много много по щастлива.. и може би да я накарам да ме махне от скайпа ,щото аз не мога , а когато видя и изобщо не ми е приятно.. Защо се нуждая да и ги кажа тези неща,не трябвали вече да не ми пука.. И сега по добре ли е да знае или по добре да я блокирам аз и повече да не я мисля..

SisiStrange
11-20-2011, 06:35
Щом си е намерила друг и поне привидно е щастлива, остави. Няма шанс.
Опитай се да я преодолееш. Вместо да седиш и да се сдухваш над скайпа, излез навън и се поразходи, запознай се с хора, започни нещо ново. Лека полека ще започнеш да я забравяш. Седенето вкъщи никога не помага.

ПП. Изтегли си "Двама мъже и половина" и се посмей. XD Да ти се вдигне малко настроението.

milka150
11-20-2011, 06:36
По-добре не мисли за нея.Както казват хората-нова любов,нов късмет.

48700200
11-20-2011, 08:33
по цял ден съм вънка , почти не се прибирам,но прибера ли се пак за нея мисля, даже понякога като видя няква двойка и пак за нея са сещам..

48700200
11-20-2011, 12:34
още мнения няма ли..

bogzfaggot
11-20-2011, 13:41
Успокой се.Каквото и да направиш в момента,няма да ти мине.Просто се опитвай да не мислиш толкова и с времето всичко ще се нареди :)

egillbert
11-20-2011, 15:03
Ами сори , но ти няма как да си сигурен че тя ще е по-щастлива с теб , а не с другия ... Кажи и каквото мислиш , но не по скайп или чрез смс , а на живо, за да видиш и реакцията и . Ако не те иска , блокирай я и я забрави друг избор нямаш , ако още си пада по теб екстра ;)

kloely
11-20-2011, 15:26
Кажи и. Може да те среже, но поне ще си си излял всичко и ще се поуспокоиш, а и няма вечно да се чудиш тя как се чувства и какво е можело да стане. Освен това ще и напомниш за себе си и може и ти да и влезеш под кожата, па макар и съвсем малко.

VaMpiRKaTaaa
11-20-2011, 17:51
Остави я.
Нека сама те потърси.

mariefever
11-20-2011, 17:58
кажи и как се чувстваш (на живо!!) ,дори да не стане нищо и не иска да е с теб ,поне ще знаеш,по-добре отколкото да се чудиш дали пък е изпитвала същото ама си е мълчала като теб ,дали,дали...:) и няма нужда да я блокираш в скайп,т'ва е само скайп все пак.:Д