PDA

View Full Version : Какво е за вас изневярата?



grebeca
11-20-2011, 08:53
Какво за вас е с извинение е курвенския "номер" на жените и мъжете?

SisiStrange
11-20-2011, 08:54
Гадост.

grebeca
11-20-2011, 08:56
Гадост.

True!!!(Врярно) а справедливо ли е да го правиш?

Ashenvale
11-20-2011, 09:03
Гадост.

True!!!(Врярно) а справедливо ли е да го правиш?

Ти как мислиш ?

grebeca
11-20-2011, 09:06
Гадост.

True!!!(Врярно) а справедливо ли е да го правиш?

Ти как мислиш ?
Мисля ,че една връзка ще е успешна и без такива номерца който я съсипват!Твоето мнение

MaLkaTa_LaDy
11-20-2011, 09:18
Изневярата от негова страна е доказателство, че ми трябва някой по-добър. И причина да намеря такъв.

grebeca
11-20-2011, 09:20
Изневярата от негова страна е доказателство, че ми трябва някой по-добър. И причина да намеря такъв.
Но ако го обичаш силно?

MaLkaTa_LaDy
11-20-2011, 09:25
Изневярата от негова страна е доказателство, че ми трябва някой по-добър. И причина да намеря такъв.
Но ако го обичаш силно?
Чувствата ми към него много бързо се сриват, когато се чувствам слаба. Варианта да ми е изневерил и да го обичам все още, просто не съществува.

Azoria
11-20-2011, 09:42
Изневярата е търсенето на нещо,което ти липсва във връзката.
/ Лошото е ,че хората го търсят докато все още имат връзки. :? /

LeprikonA
11-20-2011, 10:21
изневярата си е изневяра. ако се появи просто слага край на една връзка без бъдеще.

grebeca
11-20-2011, 10:25
изневярата си е изневяра. ако се появи просто слага край на една връзка без бъдеще.

Така е!

fenkaaa
11-20-2011, 10:30
Отврътителна постъпка е изневярата.. тя губи цялото доверие в една връзка.Лично за мен изневярата е край на връзката. ;)

grebeca
11-20-2011, 10:33
Отврътителна постъпка е изневярата.. тя губи цялото доверие в една връзка.Лично за мен изневярата е край на връзката. ;)

Да за съжаление е така аз никога няма да простя ИЗНЕВЯРА!!!

bbadass
11-20-2011, 10:36
Знам, че няма да се съгласите, но аз и не се опитвам да ви убеждавам, само си казвам мнението. Според мен изневярата не е нищо особено :-o Да, не бих изневерила... и все пак смятам, че дори обвързани, хората си остават свободни.

grebeca
11-20-2011, 10:37
Знам, че няма да се съгласите, но аз и не се опитвам да ви убеждавам, само си казвам мнението. Според мен изневярата не е нищо особено :-o Да, не бих изневерила... и все пак смятам, че дори обвързани, хората си остават свободни.

За някого това не е нищо особено а кошмар!!!

RoCkSpOt
11-20-2011, 11:00
Какво за вас е с извинение е курвенския "номер" на жените и мъжете?

Края ! :)

PullMeCloser
11-20-2011, 11:11
Аз не приемам изневярата. Щом някой е решил да има връзка с мен, ще я има само с мен. Ако поиска друго момиче-няма проблем, да си я има, да си я прави каквото иска, но не докато е с мен.

elizabethg
11-20-2011, 11:43
Изневярата за мен е нещо много неприятно.Щом даден човек е изневерил,зачи му липсва нещо и го търси на друго място...

grebeca
11-20-2011, 12:18
Аз не приемам изневярата. Щом някой е решил да има връзка с мен, ще я има само с мен. Ако поиска друго момиче-няма проблем, да си я има, да си я прави каквото иска, но не докато е с мен.
Много правилно съгласен съм и аз тва мисля ако е с мен с мен ако мисли ми прави номера си ги прави на друг!

error92
11-20-2011, 13:25
Изневярата за мен е нещо много неприятно.Щом даден човек е изневерил,зачи му липсва нещо и го търси на друго място...

Че даже в повечето случай и това не е ...
Никога не съм изневерил и никога не са ми изневерявали (yeah ! :D ), но не бих простил...даже не мисля, че се получава в липса не нещо, както казах по-горе - за липсата има друго решение (евала на който се сети :D )..както някой друг беше казал - изневярата = краят !

grebeca
11-20-2011, 13:56
Изневярата за мен е нещо много неприятно.Щом даден човек е изневерил,зачи му липсва нещо и го търси на друго място...

Че даже в повечето случай и това не е ...
Никога не съм изневерил и никога не са ми изневерявали (yeah ! :D ), но не бих простил...даже не мисля, че се получава в липса не нещо, както казах по-горе - за липсата има друго решение (евала на който се сети :D )..както някой друг беше казал - изневярата = краят !

Това не се прощава!!

valdesbg
11-20-2011, 14:03
Изневярата не е нищо повече от мега директно-болезнен начин да се покаже наа двама души че явно не са съвместими и ямат бъдеще заедно. Обикновено се случва, когато всички останали знаци са били игнорирани или незабелязани.

xoxi
11-20-2011, 14:07
и все пак смятам, че дори обвързани, хората си остават свободни.

Обвързани не означава вързани, а свободата в една връзка не се изразява в това всеки да може да спи с който си поиска.

purplerainn
11-20-2011, 15:01
"Ако някога,харесаш друго момиче,имаш реален шанс да бъдеш с нея,не го прави зад гърба ми,а просто ми го кажи в лицето.Няма защо ти да хабиш нерви в криене,а аз в дебнене!" Това бяха думите ми,когато разговарях с приятеля си на тема "изневяра".Не бих изневерила,защото след като нещо ми липсва в дадената връзка,защо да я продължавам и да се крия?За мен изневярата е краят.Колкото и да го обичам,обичам и себе си. :)

ScarletBite
11-20-2011, 15:09
изневярата не е да преспи с друга. всъщност това не би ми било кой знае какъв проблем. даже бих се навила на тройка, като се замисля.
за мен изневярата е да ме пренебрегне заради друга, да я хареса повече, да му е по-интересно да бъде с нея с т.н. . но и това бих преглътнала, стига да го разбера от него. но ако го прави тайно или пробва ли да ме лъже и да си мисли някакви истории, това е краят. :)
човекът с мен трябва да е много откровен и да ми казва всичко направо, без да се страхува дали ще ме нарани. нараняване мога да понеса, но не и тайни, лъжи и недомлъвки.

valdesbg
11-20-2011, 15:23
"Ако някога,харесаш друго момиче,имаш реален шанс да бъдеш с нея,не го прави зад гърба ми,а просто ми го кажи в лицето.Няма защо ти да хабиш нерви в криене,а аз в дебнене!"

Ей това си го приватизирам. Авторските права ще уредим на лично :)

Диди - казваш едно и също нещо по два различни начина. Да спи с друга означава че пренебрегва теб. Щото може да спи с теб, нали? Но не го прави (:

Принципа е същия.

kyon
11-20-2011, 17:33
Ако ми изневери ще се опитам да разбера, защо. Няма да искам ден-два да го виждам.. като се видим ще му го изкарвам през носа с месеци, ако иска да търпи и така.
Всеки прави грешки...

ScarletBite
11-20-2011, 17:41
Диди - казваш едно и също нещо по два различни начина. Да спи с друга означава че пренебрегва теб. Щото може да спи с теб, нали? Но не го прави (:

Принципа е същия.
не.
едно е да си е полигамен по природа и да има нужда от разнообразие ей така, за тръпката, да поддържаме по-свободни отношения и да се знаем какво правим, но да сме привързани един към друг и да се поддържаме...
и съвсем друго - да ми се прави на верен, да си мисли истории къде е бил и нз си какво, да изневерява зад гърба ми и накрая аз да науча от други хора.

valdesbg
11-20-2011, 17:49
Хъх...щом вече има легална и нелегална изневяра... аз спирам дотук. Изчанчили сме нещата явно.

VaMpiRKaTaaa
11-20-2011, 17:55
3аради изневяра съм прекратявала 3годишна връзка..от раз.

mariefever
11-20-2011, 18:07
аз съм изневерявала много пъти и на мен са ми изневерявали...ама аз съм само на 15 и не съм се влюбвала все още...така че не знам:Д може би единствения път ,когато ме заболя много от изневяра беше ,когато научих че приятеля ми (с който бяхме заедно 1 месец:Д) е зарибявал други момичета ,както заби мен (пращал е същите смс-и ,които прати и на мен на други момичета!!) и го научих от негов приятел ... и тъкмо си мислех че се влюбвам в него fml

iiordanova
11-20-2011, 18:27
Това е предателство. Не бих простила изневяра поне в момента така мисля. Изневериш ли значи предаваш човека до теб и това е края. Счупеното не се лепи.

Hilary_
11-20-2011, 18:28
Какво е за вас изневярата?

Краят на връзката.
Жалка и долна постъпка също.

balu4ka
11-20-2011, 20:43
Изневяра-Край!
Това е за мен ,след като си с някой трябва да гледаш само към него,след като погледнеш встрани,то защо си с този човек ?Цялото доверие и любов се изпаряват!

shadowcrew
11-20-2011, 20:44
Изневярата е първата стъпка към това,че търсиш нещо ново и това което ти дава човека до теб не ти стига.Край на отношенията е!

DragonLady
11-20-2011, 21:06
Унижение, предателство и липса на всякакво уважение към партньора!
Нещо долно и гнусно, което не заслужава прошка!

weezyfuckinbaby
11-20-2011, 23:19
Зависи от човека, не до това дали го обичам или не. Бих простила, но не бих останала с него.

SunsetGirl
11-25-2011, 17:19
Какво за вас е с извинение е курвенския "номер" на жените и мъжете?


Изневярата за мен е краят на една връзка :(

Harabeisho
11-25-2011, 21:59
Най-долното в една връзка..

sh3_1s_7h3_0n3
11-26-2011, 01:03
аз съм изневерявала много пъти и на мен са ми изневерявали...ама аз съм само на 15 и не съм се влюбвала все още...така че не знам:Д може би единствения път ,когато ме заболя много от изневяра беше ,когато научих че приятеля ми (с който бяхме заедно 1 месец:Д) е зарибявал други момичета ,както заби мен (пращал е същите смс-и ,които прати и на мен на други момичета!!) и го научих от негов приятел ... и тъкмо си мислех че се влюбвам в него fml

много ми стана интересно - как си изневерявала по-точно? само целувки или?

g3
11-26-2011, 06:00
Изневярата е краят на една връзка.
Щом човекът до теб ти изневери или просто не те обича и уважава или нещо в теб не му е достигало и го е потърсил при друг човек.

gabsit000
11-26-2011, 06:26
нещо непростимо

bitchwolf
11-26-2011, 07:00
За мен изневярата не е чистия секс, а по-скоро придобиване на чувства и интерес към друга. От второто много повече бих страдала и никога не бих могла да го простя.

kyon
11-26-2011, 07:12
Добре, ако човекът до Вас се разкайва за изневярата не бихте ли му простили?

SunsetGirl
11-26-2011, 09:13
Добре, ако човекът до Вас се разкайва за изневярата не бихте ли му простили?


С времето бих простила на човека,който ме е предал,защото е жалко човек цял живот да живее в тежст от упреци,тъга и болка,времето е най-добрият лечител на болката,вероятно звучи банално,но съм го изпитала на собствен гръб,бих простила на самия човек за изневярата,няма да го мразя затова,че ме е наранил,но повече няма да имам връзка с него.