PDA

View Full Version : Големи филми... ;д



poison1337
11-20-2011, 09:24
Здравейте, направо по темата, случи се така, че без да искам си уредих среща с 2 красиви момичета.. Та ето какво стана с първата:
Просто ли лафихме една вечер в фейсбук там некфи общи работи, некфи глупости, тя е от класа на една моя бивша съученичка.. и там си говорихме за нея предимно, и и казах, че може да намина петък да ги видя двете, защото сме от различни градове, и петък щях да ходя и не отидох, и тя ми беше много сърдита и и казах да се срещнем другата седмица в събота..
Така ето и другото момиче.. :
Един приятел с който тренираме ме заведе там в неговия квартал там и щях да остана да спа една вечер там, та ме запозна с две момичета..а едната е уникална просто.. попринцип съм много разговорлив но какво стана и аз не знам , една дума не обелих... Вечерта и писах в фейсбук (да да знам...) и така си уредих среща да излезем само двамата но аз съм от друг град и въобще не познавам мястото, тоест квартала и.. даже не знам къде ще отидем, къде ще се чакаме и т.н.. а пък не искам да отидем да се затворим в някое кафе, предпочитам да си говорим и да се разхождаме бавно..
П.С аз съм на 15 години аок става дума...

anonymous708973
11-20-2011, 09:26
Еми, разберете се за място, нека ти обясни къде се намира и излезте.
Честно, не видях нито проблем, нито въпрос.

Ashenvale
11-20-2011, 09:27
Евала .. Доколкото с 2-рата, тя нали познава града, квартала .. какъв е проблема ?

poison1337
11-20-2011, 09:51
Проблема е че и двете са от един град но от различни квартали.. та първата си има приятел но и тя искаше да излезем и с нея мога да си говоря спокойно..но не знам.. втората е уникална просто и се сковавам.. една дума не мога да обеля...а пък по принцип не спирам да говоря..

djipsito
11-20-2011, 13:29
Първата като си има приятел не се занимавай... А с втората не се притеснявай, ще се отпуснеш. Дръж се естествено.

ebemise
11-20-2011, 13:32
Знам, че има приятел, не съм такъв човек да крада момичета.. но просто тя ми се натиска, преди малко ми пише в фейсбук "ко прайш бе сладур"

error92
11-20-2011, 13:32
Точни тия уникалните трябва ти да ги сковаваш :o :grin: :D

ebemise
11-20-2011, 13:45
Не не.. просто съм имал много възможностти да изляза с приятелка на мой приятел и не съм го правил...пък и знам колко ще му е гадно на момчето като тя го зареже заради мене..

valdesbg
11-20-2011, 14:05
А къде точно е проблема/въпроса/причината за тая тема?