PDA

View Full Version : Плодова диета



munichka95
11-20-2011, 10:04
Здравословно ли е да съм на нея 14 дни на ябълки и чай и какво може да ми стане от нея

Rebirthing
11-20-2011, 10:28
Правя плодови режими с различни видове плодове (до 800 гр. на ден) + чайове предимно през късната пролет и ранното лято. След това задължително се прави захранване.

14 дни на ябълки ми звучи крайно драстично. Правила съм житен режим с 3 ябълки на ден, 100 гр. жито и орехи, но трае само 10 дни.
Като цяло нито ти препоръчвам, нито мисля, че ще издържиш толкова само на ябълки. Плюс това при плодове режими, винаги трябва подготовка преди това, особено ако си се хранила предимно с киселиннобразуващи храни.

Sintya
11-20-2011, 10:33
Когато започнеш да се храниш нормално, ще си върнеш кг. Не виждам смисъл. Започни да се храниш здравословно + спорт и ще видиш резултатите, малко по бавно, но ще се задържат.

s0phie
11-20-2011, 10:37
Лелелеле... поредната заблудена.. азз направих същата глупост.. и какво ?? Качих си килограмите.. даже отгоре.. След това, обаче се записах на волейбол.. започнах да спортувам.. храня се сравнително нормално ии свалих килограмите, стегнах се.. и се чувства срахотно... ПРОСТО СПРИ С ТАЗИ ДИЕТА!!! СПРИ!! СПОРТА МУ Е МАЙКАТА!!! И ОПРЕДЕЛЕНО НЕ Е ЗДРАВОСЛОВНО !!!!!!!

bubbety
11-20-2011, 11:21
Според мен една диета или хранителен режим както искаш го наричай ,но трябва да ти набавя всички хранителни вещества и витамини,които са необходими за нормалното функциониране на организма,затова се ходи на диетолог,който ти изготвя точно определена диета подходяща за теб .Надявам се че съм била полезна :)

Hayashi
11-20-2011, 11:45
Аз съм абсолютно против този вид диети. Мисля че само ще си изтощиш организма по този начин.

vqra
11-20-2011, 12:48
Еми и аз съм на 14 и съм вече само на плодове и мнечни продукти вече 1 месец нищо не ми е станало. Помисли първо да ли найстина имш нужда от отслабване. И късмет. ;)

bubbety
11-20-2011, 18:13
Еми и аз съм на 14 и съм вече само на плодове и мнечни продукти вече 1 месец нищо не ми е станало. Помисли първо да ли найстина имш нужда от отслабване. И късмет. ;)

сега не ти е станало нищо,но по нататък ...нищо не се знае,затова се ходи на диетолог ;)