PDA

View Full Version : Искам куче..



ebemise
11-20-2011, 13:24
Здравейте, ето и моята ситуация, живея с баба ми и дядо ми.. Та живеем в курортно селище и лятото се пълни с хора и в къщата има почиващи та искам да си взема куче ама ми викат, че много ще лае лятото и ще събужда хората т.н.. аз им казвам зимата да го гледаме долу вкъщи а лятото на едно място извън града дето имат градинка и отглеждат прасета и т.н.. и ми викат, че ще го откраднат... просто са такива хора, че ще намерят косур на всяко ама на всяко едно нещо...дядо ми се съгласи за куче ама вика че ще го откраднат ...

П.с. на 15 съм...

sexa_na_kompleksa
11-20-2011, 13:31
Вземи си куче от някоя по-уравновесена порода, което (почти) не лае.

ebemise
11-20-2011, 13:35
аз искам ротвайлер или булдог..

sexa_na_kompleksa
11-20-2011, 13:38
И аз много искам. Невероятни са. :smt007 С моя щяхме да си вземем, но се отказахме, защото трябва да го гледаме в апартамент, и се спрахмя на Голдън. А ти казваш, че си в къща, не би трябвало да имаш проблеми. Само трябва да внимаваш с възпитанието, за да не стане много агресивен.
Обясни на баба ти, че те лаят много рядко, и няма да пречи. Ако пък се наложи, ще го водиш там, извън къщата. Повярвай ми, никой няма да посмее да открадне ротвайлер, все пак това е кучето с най-силната захапка, а преди него са само крокодила и лъва.

torVPN
11-20-2011, 13:39
Питбул или бултериер си вземи, а те не лаят, а направо почват да те дъвчат.

torVPN
11-20-2011, 13:40
Питбул или бултериер си вземи, а те не лаят, а направо почват да те дъвчат.

ebemise
11-20-2011, 13:41
Да го гледам вкъщи.. ? не не.. в градината отзаде ще му напрая къща..

sexa_na_kompleksa
11-20-2011, 14:08
Да, де, мисълта ми беше, че с двор ще ти е по-лесно. ;D

KiFlEnCeTyyy99
11-21-2011, 19:13
аз съшто искам....пинчерчее розовко

kantonecApetur4
11-21-2011, 19:22
За дворно куче препоръчвам Алабай стават доста големи,а и са много добри пазачи,лаят рядко само ако видят друго куче,а и след като стане около 50 килограма (около 10 месеца) снабдяваш го с 1 шейна и ще те вози.

linderrking
11-22-2011, 16:31
Кирилицата е задължителна. Еxtremescream

malkasladka
11-23-2011, 14:41
Да го гледам вкъщи.. ? не не.. в градината отзаде ще му напрая къща..


А така булдог...ротвейлер...в градинката отзадЕ ще ми направя къща...

АЛООООООО... това не е плюшена играчка!!! А КУЧЕ!!!! Щом искаш куче, значи трбва да му осигуриш нормално място за живеене, внимание, грижи, не да го зарежеш в градинката още по-малко куче от такава порода!!! До колкото виждам си абсолютно некомпетентен по темата куче, но мрънкаш на баба ти и дядо ти!!! Я погледни по-долу има една темичка за едно момче, подгонено от ротвейлер, това ли искаш и ти, кучето ти да гони хората иии кой знае какво още може да стане! Мой човек, много се радвам, че искаш да имаш куче, но тези за тези породи, които си си избрал се иска много ама мнооого опит, да го възпиташ, да го отгледаш, за да си нямаш проблеми като порасне. Освен това едно куче не е, за да седи в градинката, едно куче, независимо каква порода иска внимание и обич, не да го зарежеш и да му даваш когато се сетиш да яде, съжалявам много, но не става така...вземи попрочети малко по кучешките форуми, информирай се малко за породата, за отглеждането, стандарт, характер, развъдници, ваксините, които предстоят и всичко, тогава пак се пробвай...

mrankoniiii
11-26-2011, 17:00
аз искам ротвайлер или булдог..

eee те лаят много земи си някое малко кученце аз имам джак - ръсел много сладки много игриви и почти не лаят :D

xXxAngerfisTxXx
11-26-2011, 17:52
искам питбул... да го злобя и да стане машина за убиване