PDA

View Full Version : Временни оцветители за коса



fuckme
11-20-2011, 15:18
Реших да ви попитам тук, някой знае ли нещо повече за това какви варианти има временно да оцветиш косата си БЕЗ да я боядисваш дълготрайно? Чувала съм за разни спрейове, хапчетау гелове а-у, но никъде в гугъл не мога да намеря накакви точни продукти. Ако имате информация откъде мога да си закупя, някакъв онлайн каталог или нещо такова ще съм ви много благодарна да я споделите. И ако имате опит с тези временни оцветители, също. :)

ralinka17
11-20-2011, 16:14
Можеш да придадеш цвят с кана , а и със спрейове които можеш да закупиш или поръчаш от някой фризьорски салон :) :) :-) .

ralinka17
11-20-2011, 16:17
Можеш да прeдадеш някакъв цвят на косата си с кана или спрейове , които можеш да закупиш или поръчаш от фризьорските салони или козметичните . Аз лично не съм използвала , но мои приятелки - да и не са имали оплаквания . :) :) :)

imaginemoi
11-20-2011, 16:21
Само дето къната е по-трайна от боята... има спрейове и шампоани- оцветители, евтини са, продават се в аптеките.

Wwwooow
11-20-2011, 16:42
шампоан-оцветител виж тук цъкк (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=375929)

на Марион са евтини и хубави,то зависи и какъв цвят искаш,някой цветове хващат хубаво.Продават се в козметиките, ако си от Варна има ги и в Елитис.

fuckme
11-21-2011, 12:11
аз съм с руса коса и искам червено... някой мнение дали ще стане добре и дали няма да ми прецака косата?

Wwwooow
11-21-2011, 13:44
Ще хване шампоана-оцветител, и след около 7-8 измивания цвета ще падне.Но малко изсушава косата да знаеш ;)

RainbowGirl
11-21-2011, 13:56
Има лекарства, с които можеш да постигнеш дадени цветове. Фуксин - розово, пиоктанин - лилаво, гранофурин (или нещо подобно беше) - зелено, бабешко сребро (това, което си слагат бабите, за да са им бели косите.. има и синьо такова) - синьо. 8-)

lovelywords
11-22-2011, 20:33
Аз съм със светло кестенява коса и си я боядисах с оцветителя на Марион - цвят кестен. Трябваше да държа боята на главата си 40 минути ,но я държах само 10 ,защото се стреснах ,но това е друга тема :lol: След като си доизмих косата и я изуших ,стана невероятен цвят ,какъвто точно съм искала , а и след 2-3 измивания боята падна ,но не знам , може би зависи от самата коса :D