PDA

View Full Version : Бокс или фитнес? Кое бихте избрали ?



NqmamName
11-20-2011, 15:59
Лятото горе-доло успявах да ги съчетавам и двете,но вече нямам време за двете,затова трябва да избера само едното. Ходи ми се много,ама много и на 2те ,но както казах нямам време и не знам на кое да ходя. Вие какво бихте ме посъветвали,ако може с факти. :)

HolyShit
11-20-2011, 16:04
Да си биеш някоя злобарка,даже е безплатно :D

Ти си решаваш..Що за въпроси.

awerw
11-20-2011, 16:15
Фитнес, ще те мотивирам с клипче :D
http://vbox7.com/play:d0729cdea3

musicinmyveins
11-20-2011, 16:17
Зависи к'фо правите на тренировките по бокс...Принципно мисля,че фитнеса е по-маловажен от бокса (в твоя случай).Първо,защото за да ходиш на фитнес и да има добри резултати трябва да знаеш как да тренираш и трябва да ядеш правилно (а щом задаваш въпрос за спиране очевидно не правиш това с яденето).Освен това ако не съчетаваш тренировката във фитнеса с тая по бокс фитнеса е абсулютно излишен.Друг е въпроса ако тренираш за експлозивна сила в залата и това ти подобрява резултатите и в бокса.Но то експлозивната се тренира с базови,за които залата не ти е задължителна (например лежанка има във всяка зала + гири по парковете лостове успоредки също има.Тяга бутане от лег кофи набирания лицеви се базови се ше поддържаш формата 2,3 месеца докато се освободиш)

selskitarikat
11-20-2011, 16:20
определено бокса! той те учи на много по-добри неща от колкото да висиш във фитнеса

loveca777
11-20-2011, 16:20
street fitness :D http://www.vbox7.com/play:e6fda4a666&start=21

alexchyyyyy
11-20-2011, 16:23
Бокс. :)

HolyShit
11-20-2011, 16:45
Почвай бокса , може да не изглеждаш добре ,но поне ще къртиш мивки (буквално казано :D)

Greennight
11-20-2011, 16:52
Бокс

redbul2
11-21-2011, 11:19
Вие какво бихте ме посъветвали,ако може с факти. :)

Зависи къде имаш по-големи успехи. Обаче според мен по-добре сега избери бокса. Защото на фитнес можеш да ходиш винаги и на всякаква възраст. Няколко пъти съм виждал мъже около 60 г. в залата с побелели коси.

А боксът (и това е световна тенденция) се играе до време. И като плуването е много важно да го започнеш по-рано. На 14-18 години техниката се усвоява много по-бързо и по-добре отколкото на 20-27 години. :)

TheManTheLegend
11-22-2011, 09:08
И аз преди ги съчетавах, сега на фитнес ходя веднъж на 2 седмици с кръгова тренировка, запалих се повече по бокса 8-)

Vladel
11-22-2011, 14:42
Давай бокса.Уважавам фитнеса,но ако ще се избира между фитнес и някакaв епичен спорт...

i4o96
11-22-2011, 16:38
Почвай бокса , може да не изглеждаш добре ,но поне ще къртиш мивки (буквално казано :D) (Y) +1

i4o96
11-22-2011, 19:16
определено бокса! той те учи на много по-добри неща от колкото да висиш във фитнеса
+1

FlyingUnderpants
11-22-2011, 21:17
зависи кви са ти целите

Savage14
11-23-2011, 13:53
Хубав аватар имаш!

DivX
11-24-2011, 10:56
BOKS :grin: :grin:

bratignat
11-24-2011, 13:42
Бокса е далеч по-интересен и вълнуващ, но води до много по-опасни травми. Ако искаш да запазиш форма - фитнес.

tafcho1914
11-24-2011, 13:43
бокс ! и в него се оформят мускулни групи !

NqmamName
11-24-2011, 19:06
Първо не започвам сега бокс,тренирам бокс от 6-7 години. Не държа на хубаво тяло толкова много.. имах добър релеф, но начало на годината получих голяма травма, оперираха ме ,после се разболях сериозно и въобще тая година ми върви само на болести и малко или много се занимарих ,тъй като и спрях да се ограничавам с храни и ям и пия на корем.. та бяха ми забранили да тренирам до сега ,затова съм тренирал рядко и то само леки тренировки. И сега се двуомя дали да продължа с бокса или да започна фитнес на чисто.

alexchyyyyy
11-24-2011, 20:28
Първо не започвам сега бокс,тренирам бокс от 6-7 години. Не държа на хубаво тяло толкова много.. имах добър релеф, но начало на годината получих голяма травма, оперираха ме ,после се разболях сериозно и въобще тая година ми върви само на болести и малко или много се занимарих ,тъй като и спрях да се ограничавам с храни и ям и пия на корем.. та бяха ми забранили да тренирам до сега ,затова съм тренирал рядко и то само леки тренировки. И сега се двуомя дали да продължа с бокса или да започна фитнес на чисто. Продължи бокса..Защо да се отказваш ? Всеки е претърпявал травми.. :)

pamircola
12-17-2011, 19:03
Тренирам от 2006та на лостове, 2010 реших да пробвам фитнеса.Ходех около 8 месеца - изобщо не намерих в залата нищо, което би ми помогнало в реалния живот- вдървих се, станах тромав и темп подобни.Сега тренирам БИ (бойно изкуство) от 4 месеца с уникален треньор Драгомир Йорданов се казва, на който му благодаря с цялото си сърце.Бойното изкуство не само ти помага, с това да пребиваш или да показваш колко си велик, а то ти изгражда твърд характер учи те да се справяш с трудностите, да не се предаваш.Така че аз съм за бокса.

Blitzcrank
12-31-2011, 20:12
Бокс

Но за да питаш това значи не си достатъчо запален към бокса което е мн важно и според мен си несериозен ;s Пък и pamircola ти го каза
6-7 години и сега да спреш помисли си! Тренирай на лостове когато можеш ,но не се отказвай от бокса.

HolyShit
12-31-2011, 20:23
Тренирам от 2006та на лостове, 2010 реших да пробвам фитнеса.Ходех около 8 месеца - изобщо не намерих в залата нищо, което би ми помогнало в реалния живот- вдървих се, станах тромав и темп подобни.Сега тренирам БИ (бойно изкуство) от 4 месеца с уникален треньор Драгомир Йорданов се казва, на който му благодаря с цялото си сърце.Бойното изкуство не само ти помага, с това да пребиваш или да показваш колко си велик, а то ти изгражда твърд характер учи те да се справяш с трудностите, да не се предаваш.Така че аз съм за бокса.

То тва,че си се вдървил никой не ти е виновен,освен теб..Зависи от тренировките ти :)
Така или иначе експлозивните тренировки,точно пък за бокс се правят във фитнес залата,иначе с другото съм съгласен :)

Shines
01-01-2012, 17:48
Щом не целиш толкова на тялото си продължи бокса (най-добре ще е да ги комбинираш, но ще трябва да ядеш доста и да имаш достатъчно време).

redbul2
01-02-2012, 19:44
Бойното изкуство не само ти помага, с това да пребиваш или да показваш колко си велик, а то ти изгражда ....Така че аз съм за бокса.

Ти си намерил призванието си,мъжки! Точно това ти е трябвало и това си търсил. Нещо или някакъв спорт чрез който да пребиеш някого. По-добре не бих могъл да го кажа от теб самия. Трябва ти, да биеш и пребиваш и си намерил спорта. Ще те разочаровам. Теб и тебеподобните,агресивни момчета. Фитнесът не е подходящ за биячи! Фитнесът не става за подготовка на побойници! И не това е неговата философия.
Всички вие,които търсите от фитнеса да направите големите баници и станете машини за да пребиете някого,се откажете навреме. Това не е спорта,който търсите. И който ще ви даде тези качества. Не съм виждал Арнолд Шварценегер да участва в улични боеве и пребива някого. Това е един спорт посветен на хармонията,развиващ хармонично, пропорционално и може би красиво тяло. Той няма как да помогне на агресивните да се бият по-добре или да пребият някого! Това е много далеч от бодибилдинга. Има си подходящи агресивни спортове. Насочете се към тях за да не си губите напразно времето в залата!

RainBerry
01-03-2012, 11:43
Боксец.

zehn bukwi

awerw
01-03-2012, 12:53
Боксец.

zehn bukwi

някой знае немски ;д

RainBerry
01-03-2012, 13:25
мдаа, и 11 знам как е ^^
:D:D

awerw
01-03-2012, 13:55
от тази година ли го учиш

RainBerry
01-03-2012, 14:05
толкова ли ми личи ;d

пс. тука верно няма хора. :D

awerw
01-03-2012, 14:30
;дд ама втори чужд език ли ти е ?

RainBerry
01-03-2012, 14:48
нъц.. имам тежката участ от по 4-5 часа deutsch на ден :D :D

awerw
01-03-2012, 14:58
ехх ;д на мен ми е втори ;д явно си доста по-напред от мен ;д

RainBerry
01-03-2012, 15:10
Предпочитам да не бях :D Чудя се къде ми е бил акъла като кандидатствах :D

awerw
01-03-2012, 15:15
;дд хаха, толкова ли е труден по-нататък немския ;д

RainBerry
01-03-2012, 15:20
По-нататък, по-нататък, осми клас съм.. :D Не знам и аз, уж в началото е по-трудно, оф, наспамихме темата.. ;D

awerw
01-03-2012, 15:26
;дд е, аз може да съм по-голям, но го уча от тази година, и все пак в езиковите са доста по-напред, на мен като за начало ми е много лесен

RainBerry
01-03-2012, 15:29
ПМГ, just sayin' ;d .. свиква се, сега даже не ми прави впечатление като имаме немски.. :D

awerw
01-03-2012, 15:30
;д не знаех, че и там учат по 4-5 часа ;о

RainBerry
01-03-2012, 15:34
Мании, "готяна" класна имаме, в яки СИП-ове на вкарва.. :d

awerw
01-03-2012, 15:36
:D:D:D:D явно е интересно

Chacho
01-03-2012, 17:54
Немският в подгответо е един от най-забавните периоди. Праскаш шестици като преразказваш Die Bremer Stadtmusikanten и карате даскалицата да ви превежда изречение от вида на "Зад този завой можеш да намериш добро лечение". Ех, спомени.... :D

awerw
01-03-2012, 17:59
сега вече чачо студент, няма лабаво :D

RainBerry
01-03-2012, 18:42
Ахах, друго си е да кажеш " O, Tannenbaum" наизуст :D Не се оплаквам. :D

awerw
01-03-2012, 18:53
майка ми я знае на изуст :D

RainBerry
01-03-2012, 19:06
Предай на майка си, че ме кефи. :D

awerw
01-03-2012, 19:09
даже почна да си я пее като и казах :D

RainBerry
01-03-2012, 19:25
хора, дайте да се съживи малко раздела, като току-що приземила се в раздела, усещам пустош.. :D

Chacho
01-03-2012, 20:20
Явно мина модата на плочките.. (или модата на спорта)

RainBerry
01-03-2012, 22:04
Спортуващи винаги ще има, въпроса е, че точно тези "зарибените", "редовните" правят разделите с безбожно тъпите си въпроси, но пак мисля, че има начин да се "възвърне" раздела.

Chacho
01-03-2012, 22:48
Като се замисли човек, логично беше да загине този раздел, след като се махнах дори и за кратко.




























8-)

RainBerry
01-03-2012, 22:54
I see what you did there *trollface*

awerw
01-04-2012, 08:32
всеки който започва да спортува отначало е добре да задава въпроси както аз, за да разбере как стоят нещата, и ние трябва да му отговаряме без да се правим на интересни, както фатрат, чачо си го спомня, така си криеше информацийката сякаш знаеше нещо за извънземните и като задада въпрос всички се правеха че съм задал супер лесен тъп въпрос който трябва да се знае винаги, макар че никой не се е родил научен и всеки са го хранили докато се е научил, но и аз трябваше да мина през този период, поне сега знам какво е и не се правя на интересен когато някой пита каквито и да е въпроси...

Chacho
01-04-2012, 10:09
fatrat, по-скоро му беше писнало от едни и същи въпроси, защото когато ти дойде, тъкмо тогава беше бумът на темите "КАК ДА НАПРАВЯ МУСКОЛИ??!?!?!?!?!?!?"

Като новак, човек трябва да разпитва, но първо трябва да проучи сам нещата, а във форума единствено да си изглади неяснотите. Тук постоянно се питаше за хранителни режими и досега не съм видял някой да даде цялостен изготвен режим с график за деня, ястия, т.н. Просто е много дълго за писане и на никой не му се занимава. А като се зададе въпроса "какви въглехидрати трябва да приемам след тренировка - бързи или бавни" и до половин час обикновено някой се отзовава. Аз се зарадвах като Вирусът и Дизелът дойдоха във форума, щото въпросите станаха по-интересни, по-конкретни и понякога, за да отговоря, съм се ровил по 1 час за информация, да проверя точно как стоят нещата, преди да дам "Пусни" на мнението си. Никой тук не е имал против да обменя опит, но никой нямаше намерението да върши цялата работа на някой друг (да обяснява от-до).

А иначе за темите се бъзикам, просто всички редовни изчезнаха отведнъж. Като се сетя, че бяхме:

ZipFail
fatrat
navar
Valento
smeshnik (мисля, че той беше един от каратистите)
NqmamName
musicinmyveins
firstdiesel
DownloadVirus
awerw
bathory
ShinKyokushin (май така му беше ника)
SolomonIceberg (по едно време)
TodorMarkov (за известно време)
ArrowsOfDeath
Sk0b...нещо си, дето пишеше само за дека и метан 8-)
TheManTheLegend (преди това имаше и друг ник Васко, но не го помня)
Мyrth, легендата на раздела
Имаше и още няколко бойци, на които им забравих никовете
loveca777
Може и да изпускам някои


Сега има 3-4 човека от тези.

RainBerry
01-04-2012, 12:12
Докато бях скрита лимонка и си четях без да пиша, защото си мислех, че веднага ще ме нападнете, наистина беше активен раздела. И от тези никове бих казала, че ги помня поне 3/4.. дали не са изчезнали след обновяването на форума, защото останалите раздели главно заради това обедняха. :D

awerw
01-04-2012, 12:57
Вярно, че човек трябва и да прочете повечко статии, но пък във форума ти дават информацията сдъвкана, някои пускаха някой път линкове и айде рови се, обикновено в статиите пише сумати неща и точно това което ти трябва, трябва да го търсиш доста дълго, вярно, че не може да разказваш всичко от-до, но все пак казваш на въпросния потребител, да задава конкретни въпроси, които го интересуват, отговаряш и това е, не като пита някой "трябва ли да ям много въглехидрати след трен" всички да се хващат за главите и да пишат колко е тъп, защо не се е поровил малко, а както казах аз в статиите това което търсиш се намира трудно, толкова е лесно просто да се отговори, но и вас като ви е хранил някой и айде да си го връщаме на други и те на другите и така... ясно един път някой се е направил на тарикат, че знае много, подиграл се е с човека който пита нещо, и всички се правят на интересни, еми има вариант, просто отговаряме на въпросите, изключваме фейк темите, то се разбира кои са, просто ако даваме точни и кратки отговори всичко ще върви много добре и няма да стават простотии както с моите теми...

slicky
01-04-2012, 14:06
Чачо, как ме забрави...Ама и аз спрях да пиша тука, защото такъв спам настана. То дефакто аверв,ловеца и холито могат да ти отговорят относно фитнеса като цяло, но доста потребители изчезнаха и няма да е лошо да направим няколко общи теми за фитнеса. Така ще има много информация на 1 място и потребителите ще питат конкретни въпроси.

awerw
01-04-2012, 14:14
Слики и това е вариант, но на дали ще го одобрят модераторите, тези теми ще станат като моята... а пропуснахме и Greennight

slicky
01-04-2012, 14:22
Другият вариант е периодично да пускаме теми за определено нещо и да ги обсъдим и след като направим определен брой да направим 1 важна с линковете от всички и тях и всичко ще бъде точно и систематизирано. Лигавщината настрани, обаче колко време ще пишем в този форум- 2,3,4 години макс още и после-ние спираме, ама раздела няма да се закрие. Затова,например,както Валенто е оставил следа, така и ние трябва да направим нещо за да помогнем с опита си. Ти или аз или който и да е, все знае нещо, което е полезно, но не го знаят другите...

awerw
01-04-2012, 15:09
Добри идеи даваш, но точно всички обичат да им се даде на готово, и никой не обича да чете много, дори да е много съкратено, този спорт си иска бая да прочетеш, за да го разбереш...

RainBerry
01-04-2012, 15:11
Приспадам към новите, но искам да се включа към "инициативата", наистина ако се направят тези неща ще е добре. Могат да се съберат на едно място основните неща свързани с фитнеса като упражнения, блах, блах, нещо като ръководство за начинаещия - от къде да започне и после как сам да продължи и да надгради постигнатото. Освен за фитнеса може да се направи тема с клубове свързани с различни спортове, защото и това е доста коментирано. Само не знам дали няма да стане някаква си "реклама", но все пак ще е полезно. Може да се направи тема свързана с фитнес залите/центровете, да се обсъждат, да се дава мнение, да речем " Посещавам еди-си-коя зала, защото еди-си-какво..", " Бил/а съм еди-си-къде, но не съм довелен/на, защото ...". Разбрахте идеята, предполагам. Просто да се сбие информацията, да се даде насока, отделно може да се направи обща тема " Дневник", който е посещавал бб-тийм форумите, знае за какво иде реч, но вместо всеки да си поства в отделна тема, да се направи една обща. В която се споделя хранителния/тренировъчния режим, така и новаците ще могат да се ориентират към какво да се стремят, както и ще им бъде помогнато по-лесно. Може да се направи и тема относно храненето като цяло, защо това тъпото гладуване не върши работа, защо навсякъде спортуващите и запознатите протестират, че ТРЯБВА да се яде, а не обратното, за да се отслабне/качи ММ. Не знам, много неща ми се въртят в главата и усещам нахалството си, така че спирам, за да чуя и вас. ^_^

Shines
01-04-2012, 15:14
Съгласен съм с всичко :)!

awerw
01-04-2012, 15:47
RainBerry хареса ми идеята за общия дневник, макар че ще стане много объркано всеки да пуска дневното си меню. И все пак форумите са за много теми, не за една! Няма да правим темите като статии, тук трябва да се обсъждат неща, има си сайтове, в които има статии и от там се чете, тук само обсъждаме, но ако има някой въпрос все пак дори да може да се прочете в статия, за по-бързо можем и ние да отговорим на него :)

slicky
01-04-2012, 16:22
Това за дневниците е невъзможно, защото много ще се объркат нещата. Може обаче да се обсъждат доста неща-като почнем: хранене,упражнения,контузи и,техники и т.н. Говоря относно фитнеса, защото главно това се обсъжда в раздела. Естествено, че трябва да има и други теми относно останалите спортове, но бодибилдинга е най-неясното(така да го кажа) и за това има много въпроси. И аз не мисля, че ако се захванем с това, трябва да пишем подобни статии като ББ-тийма. Някъде ще се налага наистина по-дълги описания, но трябва да напишем най-важното. И дано да сме повече хора, защото колкото повече, толкова по-добре.

Chacho
01-04-2012, 17:26
Shines и Everytime също ги забравих. След сесията може да се включа в инициативата.

HolyShit
01-06-2012, 07:44
Честно казано..Пих написал примерно някоя статия ,малко от мен ,малко превод от някой сайт и нещо такова..Обаче какъв е смисълът,като в бб-теам има хиляди статии.Може да сложат няколко много важни статии,най-честите въпроси,например за протеин..Всеки 2ри започнал фитнес пита - "дали ако си взема протеин на прах ще кача килограми,направя мускули,порасне бицепсът ми и тн.."
Някои митове и тн..
Въпреки,че ако има деца,пак ще пускат теми нищо,че да речем има 5 теми направени важни :)

Нещо друго - мина лятото и спряха въпросите на плажни билдъри , може да е просто от сезона :D , да се надяваме ..Иначе рухва системата :D

Chacho
01-06-2012, 08:00
Сезонаджийството е закон, да. Иначе може да се напишат най-основните неща - какво са белтъчини/мазнини/въглехидрати и какви режими съществуват в зависимост от съотношението им; какво са сплитове; кои са мускулните групи и какви упражнения има за тях; как влияят сериите, повторенията, почивките и работните тежести на резултатите; какво са кардио тренировки; основни понятия свързани с този спорт; полезни статии/видеота/книги. Ако се набутат някви такива неща в една тема "Първи стъпки във фитнеса" примерно, половината тийнейджъри, на които им е хрумнало да тренират и са решили да търсят тук информация, ще могат директно да погледнат в темата, щото дори не знаят кво да питат или търсят.

HolyShit
01-06-2012, 08:44
По-точно ние ще ги препращаме,Чачо..Пак ще има много теми по едни и същи въпроси :D

slicky
01-06-2012, 10:22
В бб-тийма има някои наистина добри статии, но има и неща, които просто не са никак добри(тези клипчета, които правят не ми се струват правилни). Самостоятелна статии да пишем е просто нереално. И аз си мислех, както предложи Холито, да правим- по малко от нас, по малко от други места и т.н. И после да съберем в една обща тема и да препращаме, пък ако имат въпроси, да питат. Летните билдъри пак ще дойдат, да се затопли малко и идват. Между другото, има някои тинейджъри, които четат нещата без да имат регистрация, така че все някои ще чете.

Chacho
01-06-2012, 11:09
И мойта идея беше за препратки.

HolyShit
01-06-2012, 12:08
Аз имам доста информация от гръцки сайт за културисти :D:D
А иначе за някои неща може се направят статии..Дори сами.Но разбира се ще е малко трудно..

awerw
01-06-2012, 12:11
я направи някоя тема и преведи малко инфо на бг, вземе че се окаже доста полезно ;д

HolyShit
01-06-2012, 12:20
Тема за ? :D

awerw
01-06-2012, 12:38
ами да не са общи неща свързани с културизма, а някакви как да кажа като "тайни" за успеха ;D някакви по-различни тактики ;дд схващаш ли ?

HolyShit
01-06-2012, 12:43
Не,не схванах..
Кви са тия тайни.
Тайни можеше да има ако аз живея в 2012та,а ти живееш в 1912..
Може само да се споделят повече лични наблюдения и тн..
Иначе зависи за какво..
Кажи няква тема.Кви ще са тия тайни?
Аз се досещам за един въпрос..Но ми трябва някой куртурист xD

awerw
01-06-2012, 12:55
емиии, примерно, някакви неща, които ние не ги знаем, а културистите са ги открили, примерно, колко е най-добре да бъдат почивките между сериите, не говоря да ти кажа 1-2 мин. а точно определени секунди, или пък точно колко часа сън трябва, за най-добро възстановяване, или пък точно колко време след трен трябва да се яде, за максимално усвояване на протеина, сега схвана ли ?

HolyShit
01-06-2012, 12:59
То тва не го знаят културистите..Има си изследвания..
Едва ли те знаят колко усвояват,кога,какво..Всичко им е на тепсия..Имат си медицински екипи и могат да правят и изследвания за това (предполагам) и да ги следят постоянно....

slicky
01-06-2012, 13:00
Голямо писане го очаква, ако се навие ... :D :D Иначе и аз искам да го питам нещо конкретно. Някъде беше казал, че правиш само клек-тяга-преса. Носи ли ти резултати това? Питам, защото и започнах нещо подобно и ми се струва доста странно,то тренировките са ми по 45 минути.

HolyShit
01-06-2012, 13:02
Почивките се вдигат на 5 минути и няма как тренировките ти да са 45 минути..
Ако правиш 5х5 тренировката ти става 2 часа.. :)

awerw
01-06-2012, 14:57
е добре де, кажи ти нещо по-точно тогава :D

HolyShit
01-06-2012, 15:22
Ми кво да кажа..Тайната на успеха е да ядеш 3-4 пъти на ден тоалетна хартия..Прочиства ти организма от всички мазнини и за 2 месеца от 150 кг чичка с 2метров шкембак ставаш 200 килограмов чичко с 2метров бицепс :D

awerw
01-06-2012, 15:35
ти сериозни неща отдавна не си казвал..

HolyShit
01-06-2012, 16:58
Ми общо взето..
Като замря форумът..
А и иначе не си сформирал добре въпроса си :)
Ако искаш тема за нещо,трябва да кажеш точно какво :) А аз трябва да го знам тва :D ......

awerw
01-06-2012, 17:26
xDDD ей Лъвчооооо, ти си много фалшив културист бе :D:D:D:D

HolyShit
01-06-2012, 20:04
Че аз не съм културист... ?
Знам,че изглеждам добре..Тоест гледай аватара ми..Ама има кво да се желае..Само 60 см ръката на 4-5 подкожни..Трябва да дръпне :D

Shines
01-06-2012, 20:07
Минеш ли Грег Валентино те признавам :D.

RainBerry
01-06-2012, 20:13
HolyShit, имаш мега якия тен и катинарче.. <3 :D

HolyShit
01-06-2012, 20:23
Да бе да..Голям съм красавец,няма що ;D::DD

Battoz
02-02-2012, 19:17
Киокушин Карате!

shadowsong44
02-08-2012, 15:08
emi boks ako iska6 liceto ti da izglejda kato duska i da si invalid a ako iska6 si4ki macki da ti ska4at nakup fitnes ama ti si izbira6 ;)

Chacho
02-08-2012, 15:59
Понеже всички боксьори изглеждат като дъски в лицето, инвалиди са и нямат мацки, които да им скачат накуп.

navar добре го каза преди известно време, жените си падат по шампьони. (макар че на никой сериозен спортист не му е фикс идея да сваля мацки и е жалко да тренираш заради това)

RainBerry
02-08-2012, 19:11
emi boks ako iska6 liceto ti da izglejda kato duska i da si invalid a ako iska6 si4ki macki da ti ska4at nakup fitnes ama ti si izbira6 ;)

Ахахахахахаххахахахахаха.. .. :D:D:D

Chacho е прав, дори сериозните спортисти да не тренират, за да привлекат вниманието на жените и тн, определено го постигат, то ние, жените, толкова лесно може да се впечатлим, пък да не говорим от някого, който си има постижения в спорта.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7ttIV2559rKPwX9d4VVcAOhiWNmxcf dcIBA_WG_U2eFNLUQQzoGl_9buhJg
http://www.fansofk1.com/uploads/fighters/707658240_badr_hari[1].jpg


Дааа, много са гадни, пълни инвалиди и изобщо не ме кефят, неее..
няма такова нещо. :)

tonique
02-09-2012, 20:30
Фитнес = по-добър външен вид .. :D