PDA

View Full Version : Нещо странно, не е за гнусливи хора.



NomNomNom
11-20-2011, 17:31
Значи .
Дойде ми , като бях много малка и от тогава, никога, ама никога , не съм мятала тампон/превръзка без да ги увия в хартия, а у приятеля ми ги увивам след хартията в плик и така ги хвърлям.

Обаче ..
Направило ми е нещо неприятно впечатление. По обществените и училищни тоалетни си мятат използваните неща ей така просто ..
Не само, момичетата в общежитията също си ги мятат без да ги завият в хартия.
Днес приятеля ми си мяташе неща в кошчето му в стаята (което е едно малко и колко презервативи е видяло 8-) и заспамих, че му липсват тампони .
При което стана на въпрос, че досегашните му приятелки са си мятали използваните тампони/превръзки директно в коша му в стаята , без да ги увият ..

Сега, може би просто това е един много закоравял у мен навик, защото не искам у нас да се гледат кървища и бла бла , но ....


По дяволите, защо навсякъде, из всички кошове в тоалетни има мятани директно такива неща , не трябва ли да сме малко по-културни ?

На мен не ми е гадно и гнусно, все ми е тая, но на някого може да му стане гадно ?

Не знам, изкажете си вие мнението вие , ставали ли сте свидетели на такова нещо и какво мислите?


Не знам, ама е гадно, защото като си ги мятат така, после мирише :(

NqkfaNikakva21
11-20-2011, 17:33
редовно ми се случва да виждам такива мърли
толкова ли е трудно да се завият, бе ...

nirvana13
11-20-2011, 17:34
не ме е гнус от кръв
но наистина не е приятно да гледаш подобни неща

ledenakrasota
11-20-2011, 17:36
Някои си ги метват директно до кофата на пода или виси наполовина вън и вътре. :?

fen7asy
11-20-2011, 17:37
редовно ми се случва да виждам такива мърли
толкова ли е трудно да се завият, бе ...

MaLyKoLiU
11-20-2011, 17:37
Аз моите тампони си ги измивам, изсушавам и си ги ползвам повторно... 8)

cweeet
11-20-2011, 17:37
аз правя като теб
превръзка+хартия+плик
тампон+хартия+плик

leadyflame
11-20-2011, 17:38
Да и при мен редовно се случва когато реша да посетя училищните тоалетни засека червена превръзка в коша или пък при малките едни купчинки до самата тоалетна :(

albi951
11-20-2011, 17:38
Помеждудругото и аз това съм го забелязала, също така и на плажа... :-o

pitfall
11-20-2011, 17:40
и аз съм виждала такива гледки, неприятно е, аз винаги ги завивам старателно, ама много ги завивам :D

Claymore
11-20-2011, 17:40
аз си ги завивам в опаковката от следващата превръзка, то затова са им тия лепенчици
в старото училище имаше имаше по земята, в самата тоалетна, та дори и извън тоалетните [в коридорите] :lol:

NaOH
11-20-2011, 17:42
И аз така правя. Прибирам си кървясалите тампони в едно пликче и после ги използвам за да ги правя на чайче и да си пия менструалните съсиреци

WaterLilly
11-20-2011, 17:44
В тоалетните в училище непрекъснато са така. Сигурно е защото си мислят, че няма никой да разбере, че е тяхно.
Отвратително е, не изисква никакво усилие да го поскриеш малко.

horacio
11-20-2011, 17:44
Оф... да :x в даскало редовно става тоя номер....
аз си овивам старата превръзка в пликчето от новата и става една такава като в пакетче, чак симпатична 8) :oops: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

burpp
11-20-2011, 17:50
Направо ми става жал, когато видя междучасията една редица момичета си чакат реда, а в мъжката тоалетна е толквоа спокойно и няма преръзки и други таквиа гадурий.

Concussion
11-20-2011, 17:51
Възпитана съм от мама да си ги увивам... обаче в училищните тоалетни е нещо страшно...

endzeit
11-20-2011, 17:51
http://prikachi.com/images/561/4061561o.jpg

CupcakeKitty
11-20-2011, 17:52
Имаше превръзка в коша в кабинета по история :-o

WaterLilly
11-20-2011, 17:53
Имаше превръзка в коша в кабинета по история :-o


Сетих се как някой беше лепнал една на прозореца в училище. :lol: :lol:
Неизползвана беше, де. За щастие.

CupcakeKitty
11-20-2011, 17:56
Имаше превръзка в коша в кабинета по история :-o


Сетих се как някой беше лепнал една на прозореца в училище. :lol: :lol:
Неизползвана беше, де. За щастие.

Тая май беше използвана.. само къде нямаше кръв по нея :?
Аз съм много гнуслива и като ми се наложи да вляза в тоалетните в даскало и ми става лошо направо ;х да не говорим че понякога са целите в кръв О_O

awerw
11-20-2011, 17:59
Само аз ли не съм виждал такива неща в училище ?

mirkins981
11-20-2011, 18:03
в нащо даскало в която и тоалетна да вляза все има превръзка в коша и напрвоо ми се повдига ..а колкото до тва с лепнатите превръзки аз като бях 6 клас се беше случило с една от моите..НЕЗПОЛЗВАНА беше де ама се пак .. :oops:

ledenakrasota
11-20-2011, 18:05
Само аз ли не съм виждал такива неща в училище ?


Само ти ли не си влизал в женска тоалетна?





















Браво на момчето! :-)

needle
11-20-2011, 18:06
Защо иначе щеше да има делене на мъжки и дамски тоалетни? Иначе нямам навика да гледам какво има в кофата, но ако знам че в старателно увитото парче найлон има кървясала дамска превръска, бих се погнусил, защото някое момиченце очевидно с двете си ръчички е стскало и увивало превръзката си, за да й придаде по-красив вид, а после е пипало кранчетата на мивката, установило е липсата на сапун, изплакнало си е ръчичките и на връщане се е здрависало с поне двама приятели.

Nithael
11-20-2011, 18:08
ОМФГ РАДВАЙТЕ СЕ ЧЕ ГИ МЯТАТ В КОША ПОНЕ
миналата година, като ни караха да чистим в двора на даскало, намерихме поне 2-3 превръзки с червено петънце на тях...

burpp
11-20-2011, 18:10
А, аз сега се сетих.
В по-предишните класове едно момиче от няшия клас беше лепнала на дъската (нали от ония зелените) една превръзка и отдолу пишеше "Дъската е в мензис"

Concussion
11-20-2011, 18:16
А, аз сега се сетих.
В по-предишните класове едно момиче от няшия клас беше лепнала на дъската (нали от ония зелените) една превръзка и отдолу пишеше "Дъската е в мензис"

:razz:

LadyDaisy
11-23-2011, 10:32
Жените сме ужасни мърли в това отношение... На едно море от училище преди доста години с една приятелка висяхме 3 часа на вратата пред женските тоалетни (бяха общи). Бяхме разкостили една табуретка, въоражени с дървените й крачета удряхме през краката всяка кифла, която излизаше без да си пусне водата в тоалетната - мога да ви кажа, че от минали примерно 20 женски, максимум 3 си пуснаха водата и макс. 5 си измиха ръцете.... Гнусно! Да не говорим, че някои лигли си хвърляха превръзките в тоалетната и така след третия ден трябваше да идват да отпушват женските кенефи... А в мъжките беше идеално чисто!

FuCKkK13
11-23-2011, 10:42
ами честно казано доста често в училище виждам такива неща.. т.е. най-често там тъй като в обществени тоалетни (като вкл. и тоалетните в ресторанти и т.н. ) не влизам почти никога явно не съм забелязала,но в училище е някакъв ужас.. и да.. не е трудно,но явно или са мърли,или майките им са изпуснали първата година,когато им е дошло.. защото тогава е времето да се научат.. или и майките да са като тях ама там вече бог да ни опази :? .. иначе и аз правя като повечето тук.. в найлончето от новата превръзка,после в кисийка и чак тогава в коша.. и да.. не винаги имаш кисийка под ръка,но и това в опаковката на новата е достатъчно.. стига да е направено добре.. :?

Oldschool
11-23-2011, 10:47
Жените са мърли просто, но специално аз не виждам проблем от това, че една превръзка не е увита в хартия. Стига да е метната в кошчето. Ебаси, вас ви е срам от този мензис и го криете все едно е дете на дявола. А пък в една женска тоалетна колко от посетителите нямат цикъл или им предстои да се сблъскат с това?

Oy7ofCon7roL
11-23-2011, 10:52
Те поечето момичета ги мързи да се подмият , а вие искате да си увиват превръзките в салфетки, за кво говорим :o

ohluv
11-23-2011, 10:56
Мъжките кенефи в даскало бяха доста често изрисувани и беше трудно да пикаеш където трябва. true story

FuCKkK13
11-23-2011, 11:03
Те поечето момичета ги мързи да се подмият , а вие искате да си увиват превръзките в салфетки, за кво говорим :o да обаче като не си ги увият го вижда половината училище :x .. а иначе за другото - лична хигиена и това си е тяхна работа,но поне нещата,които виждат околните да ги правят както трябва.. не е много приятно примерно чистачките като чистят тоалетните и точно минаваш и ядеш и да го видиш това :?

Grell
11-23-2011, 11:03
В училище така правят. Абе толкова ли е трудно да си увият превръзката в пликчето... ба си

Oy7ofCon7roL
11-23-2011, 11:06
не е много приятно примерно чистачките като чистят тоалетните и точно минаваш и ядеш и да го видиш това :?

Да представям си как минавам през дамската тоалетна с хамбургер в ръка и си ближа кетчупа от пръстите

CupcakeKitty
11-23-2011, 11:59
Те поечето момичета ги мързи да се подмият , а вие искате да си увиват превръзките в салфетки, за кво говорим :o да обаче като не си ги увият го вижда половината училище :x .. а иначе за другото - лична хигиена и това си е тяхна работа,но поне нещата,които виждат околните да ги правят както трябва.. не е много приятно примерно чистачките като чистят тоалетните и точно минаваш и ядеш и да го видиш това :?

Права си..
ама какво търсиш в тоалетната с тая закуска? в наш'то даскало кенефите миришат ;х
и аз като хапвам гледам да не минавам покрай тях ;х

LovEsIckk
11-23-2011, 13:06
Мундарки колкото искаш.
В училище(както и в университета) , кошчетата преливат от хвърлени ей така превръзки. Дори някой път и по земята съм виждала.

SheepShagger
11-23-2011, 13:17
само аз ли не разбирам кво му чак толкова гнусното

драматизирате сякаш са срали в коша

Oldschool
11-23-2011, 13:21
A де?

LovEsIckk
11-23-2011, 13:22
Грозно е да отидеш в обществена тоалетна , а от земята и кошчето да се подават боклуци пропити с нечия кръв, които са се вмирисали.
Не е хигиенично.

shadow4e
11-23-2011, 13:30
Честно казано не ми прави такова впечатление, в университета никога не съм виждала, в училище се случваше един път на няколко месеца.

Oldschool
11-23-2011, 13:39
Грозно е да отидеш в обществена тоалетна , а от земята и кошчето да се подават боклуци пропити с нечия кръв, които са се вмирисали.
Не е хигиенично.

Не е хигиенично да се ровиш в кошчетата. Там има много неща, които могат да се вмирисват, затова е редно да се оплаквате, че явно не се изхвърлят достатъчно често. Кофата е мястото, където изхвърляш боклук, а не изхвърляш опакован боклук. И не няма значение дали са пропити с кръв, сополи, смегма или сълзи.

FuCKkK13
11-23-2011, 15:54
Те поечето момичета ги мързи да се подмият , а вие искате да си увиват превръзките в салфетки, за кво говорим :o да обаче като не си ги увият го вижда половината училище :x .. а иначе за другото - лична хигиена и това си е тяхна работа,но поне нещата,които виждат околните да ги правят както трябва.. не е много приятно примерно чистачките като чистят тоалетните и точно минаваш и ядеш и да го видиш това :?

Права си..
ама какво търсиш в тоалетната с тая закуска? в наш'то даскало кенефите миришат ;х
и аз като хапвам гледам да не минавам покрай тях ;х не,не ме разбра.. имах предвид,че се е случвало точно чистачките да чистят и да го изнасят от тоалетната и през това време да мина по коридора.. иначе аз няма как да не мина през тях,защото тоалетните са там където е моята стая - отсреща

horacio
11-25-2011, 07:20
ОоОоОо Илко
как я караш
пардон, де.. Алекс :lol:
и това да имаш куче изобщо не е гнусно :x

ЕДИТ: къде изчезна коментара на Илко :shock:
така все едно сама съм си писала :razz:

LadyDi
11-25-2011, 07:35
Каква прекрасна тема.
Денят ми е обогатен.

Neon
11-25-2011, 07:47
Направо ми става жал, когато видя междучасията една редица момичета си чакат реда, а в мъжката тоалетна е толквоа спокойно и няма преръзки и други таквиа гадурий.+1 8-)

nirvana13
11-25-2011, 08:07
сега се сетих как преди време в една от стаите беше лепната иэполэвана превръэка на стената и как повечето от нашия клас се иэредиха да я гледат :lol: :lol: :lol:

TheManTheLegend
11-25-2011, 09:06
Баси в мъжките тоалетни няма такива проблеми, но пък женските сякаш са по-хубаво направени, наще има само 1 дупка и често като влезеш в кабинката трябва да внимаваш къде стъпваш че целия под е жълт :lol:

иначе в мазето дето са кабинетите по информатика кенефа е общ (нов е и е супер добре направен) там веднъж съм виждал превръзка с малко кръв ама не ми направи впечатление :D

Oy7ofCon7roL
11-26-2011, 15:35
току що имах дежа ву :shock:
имам чувството, че вече съм чел това мнение на Aleks***

KumchoValcho
11-26-2011, 15:44
И аз така правя. Прибирам си кървясалите тампони в едно пликче и после ги използвам за да ги правя на чайче и да си пия менструалните съсиреци :razz:

Иначе не знам какво се впрягате, голяма работа. Влизате в кенефа, вършите си работата и толкова, кой ви кара да гледате в коша? Това е кош за боклук, не чиния за ядене

KumchoValcho
11-26-2011, 15:45
само аз ли не разбирам кво му чак толкова гнусното

драматизирате сякаш са срали в кошаабсолютно.
драма кралици

machoka
11-26-2011, 16:21
Главата не ми побира защо никой още не е попитал използваната тоалетна хартия в кошчето ли отива или в чинията си правите купчинки :shock:

Мен пък от тва ме е гнус - в някоя тоалетна да има кошче, което е прозрачено .. или пък дори да не е, като го отвориш и вътре само лайняни хартии, отвратително е.

Епик Куесчън но2..

защо по дяволите тоалетните чинии се произвеждат в .. БЯЛО .. не може ли някой по не контрастиращ цвят.. некак си да не се запечатва в съзнанието на индивида подвизите му от близкото минало..

Miichelle
11-27-2011, 08:42
Ужасно е. В старото училище това го срещах всеки ден.
Кумчо, то може и да не погледнеш в коша, но ще усетиш, че го има по ужасната миризма :-o

baronet
11-27-2011, 09:13
изобщо не разбрах за ква кръв става въпрос и кво е тва

DaughterOftheDevil
11-27-2011, 09:14
изобщо не разбрах за ква кръв става въпрос и кво е тва

умник :-)

NomNomNom
11-27-2011, 14:32
Като гледам, повечето хора в този форум са кучкари. С какво това, за което говорите, е по-гнусно от това да имаш куче?
Честит 205ти акаунт.

SupermenBG
11-27-2011, 14:34
http://www.youtube.com/watch?v=tw5A6T0opD8

УЖАС УЖАС футболист обарва съдията УЖАС

NaOH
11-27-2011, 14:39
Кой бива банван без основание?

EinGutesKind
11-27-2011, 14:50
Пф ми то да вземем и лайната да си завиваме в хартийки по тая логика :lol: