PDA

View Full Version : Помощ!Спешно е плсссссс! + още нещо



terztaro
11-20-2011, 17:52
Как да тълкуваме това:"Ако днес си спомним за нашите народни будители,тода означава,че сме си дали сметка сред водовъртежа на хаоса кои сме и в какво е силата ни"?

Благодаря предварително. :smt007 :smt007 :smt007 :smt007




мн съм добър с инглишът до 8 клас ако някои ми помогне с тва може да му направя домашнато по англииски :D

fibichkaa
11-21-2011, 00:36
Егати тъпата мисъл (поне на мен ми е тъпа) Та означава ,че примерно .. дядо ти е взел участие във войната и ти го знаеш обаче не го помниш. И сега просто си спомняш ,че дядо ти e участваl в войната и почваш едва ли не да се гордееш с него . Е така може би по ще го разбереш . :D

LambOfGod
11-21-2011, 03:33
Егати тъпата мисъл (поне на мен ми е тъпа) Та означава ,че примерно .. дядо ти е взел участие във войната и ти го знаеш обаче не го помниш. И сега просто си спомняш ,че дядо ти e участваl в войната и почваш едва ли не да се гордееш с него . Е така може би по ще го разбереш . :D

Да, да... И водовъртежът на хаоса е олицетворение на това как баба е готви на дядо и ние мнол се гордеем.

Ако си спомним какво са ни дали народните будители това означава, че въпреки хаотичността на съвремието можем да се досетим какво можем да постигнем (взимайки пример от будителите).

gandalfepi4
11-21-2011, 08:46
Toва е баси наркоманското. Ако някой учител го е измъдрил всяка глупост ще мине за разсъждение пред него

HolyShit
11-21-2011, 13:28
Наистина тези неща се тълкуват по определен начин,а авторът ако е жив си го представям как седи в стаите като дух и се смее ли смее :D :D :D
Тълкуванията не ги е писал автора.