PDA

View Full Version : Как да отслабна най-вече в корема...???



daniela933
11-20-2011, 19:09
Здравейте аз съм момиче на 14 години. 50 Кг. съм дайте някакви предложения как да ги смъкна на 45 .. ;дИ .. искам сега най-вече да отслабна във корема просто ми омръзна да се съобразявам какво да облека да не е много тясно та да не ми очертава корема щото проблема най-вече ми е в корема предложете ми с какво да се храня някаква диета ли да спазвам или ... незнам ... от кои храни също да се огранича или какви упражнения да прави в домашна среда... Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете ... :-) :) :) :D :-)

Chemical
11-20-2011, 19:17
Има много такива теми.
Но иначе, след като спрях колата и белият хляб (ест. всички сладки и дюнери, чипсове и т.н)
свалих 6кг, по 2кг всеки месец. 8-)

mmm_sweet
11-20-2011, 19:20
коремни преси по 70 на ден,наикакви ограничения в храната,стига да не прекаляваш с чипсове,шоколад и др.

GrippingBosh
11-20-2011, 19:27
Споко ,мерките които си дала съвсем не са зле.Не се стреми на килограми ,а е важно как изглеждаш.За корема щом е ,спри газираното ,ако пиеш бира и нея - страшно много издуват, а полза никаква освен да те разсънят за момента.Хляба ти е нужен ,по 1-2 филии сутрин не е никакъв проблем.Коремните преси колкото можеш 70 са добре ,постепенно увеличаваш ,започни от по-малко докато свикнеш.Постоянството е най-важно ,опитай се всеки ден да ги правиш и ще се получи. :) Внимавай с диети и такива неща ,нуждаеш се просто от правилно хранене,ти сега растеш ,укрепваш :) Целувки :-) :-)

katii
11-20-2011, 19:30
^^ Е, с извинение ама т'ва беше везможно най-глупавия съвет, който съм чела. За да свалиш в корема, трябва да правиш кардио (тичане, скачане на въже и т.н) ако имаш мазнинки.. и да прави коремни преси, но не е нужно изведнъж да ги почнеш по 70.. + здравословно хранене и много скоро ще видиш резултат :)

bloodyF
11-20-2011, 20:14
имам чувството, че на стената говоря, ама за Н-ти път ще го напиша:
КОРЕМНИ ПРЕСИ НЕ СЕ ПРАВЯТ ВСЕКИ ДЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И се правят на серии, не 300 на 1 път, ами 4х75 или 5х60.
причината е, че се натоварва гръбнака и прешлени и всичко отзад и сега ако не го усещате, след години няма да можете да мърдате от болки в гърба..
айде сега фитнес маниачките и по-точно зарибените фенки на коремни преси ми скочете, съвета е получен от фитнес инструктор и ортопед..така че си правете сметката..

Rebirthing
11-20-2011, 20:18
Абе какви коремни преси бълнувате :-o ?
САМО КАРДИО !
С коремни преси не правите нищо друго, освен да натоварвате коремните мускули, не виждам по какъв начин мазните ще се изгорят ?! Плюс това ако не ги изпълнявате правилно, може да си травмирате гръбнака.