View Full Version : спешно моля ви !
shadowcrew
11-20-2011, 19:50
Не ми се е случвало,защото не съм го правил,но вместо да питаш във форума по - добре отиди при лекар веднага - това не шега работа.
Прекалявал съм ,но не съм имал този проблем
Случайно кожата, да е заседнала зад главичката и да не може да се върне ? Ако е това бързо бягай на лекар, че се получава при насилствено избутване на кожата назад при фимоза и е сериозна работа.
imamkrasivouho
11-20-2011, 21:20
Опиши подуването
Със снимков материал!
gandalfepi4
11-21-2011, 08:44
Претъркване да. Веднъж жената ме върза и започна да ме "мъчи" 15-20-ина минути и след това ми стана като камба пацата :D
Fibzproblem
11-21-2011, 10:26
Aко найстина неможеш да върнеш кожата зад главата, право при уролога - може да се получи парафимоза, и какви ли не други гадорий.
Ако не е нещо сериозно според тебе, просто изкъпи подутото място с риванол. :) И следващият път полека със злобарките, карай го спокойно! :D
BeHappYs
11-21-2011, 16:39
Опиши подуването
Със снимков материал!
Като балон братле надува се надува се и накрая БУМ !
Имало вече няма хахахахах :) и твоят ще стане така ....
По темата до Ножките ли опряхте или саби ....