PDA

View Full Version : Какво му стана? Съвети?



stanimir4etooo
11-21-2011, 09:53
В продължение на близо 3 седмици си пишех с един съученик по 6-7 часа на ден. И изведнъж ония ден както си пишем и нали всичко беше супер..И вчера сутринта си писахме и изведнъж спря да пише и му казах като си свърши работата да пише, а той не ми писа и му казах ''няма да ти пиша повече, споко :) '' и той нищо не ми каза. Днеска на кафето ме поглеждаше, ама рядко..После като играхме на карти си се смееше, среден пръст ми показваше и рани такива всичко беше на бъзик и като си тръгнахме си подадох ръката и той ми я хвана и викам чао и той каза чао и замина. Свирнах му и му казах пиши, той нищо не каза и му казах '' Чу ли ? '' и той си дигна ръката и си мърдаше единия пръст като все едно няма да стане.. и все още не ми е писал..Не разбирам, как за един ден ддзн..всичко се прецака, защо стана така, как да разбера, какво да му кажа..Попринцип той много, много рядко пише първи..Дайте ми съвет. Кажете и какво мислите. Благодаря ви. :)

Слагай описателни заглавия!!

Titile fix'd by Sh@d0w

LambOfGod
11-21-2011, 09:59
Може би просто вече не иска да седи пред компютъра толкова... Защо не питаш дали ти е сърдит? Така всичко ще се разбере.

OnlyGirl
11-21-2011, 10:07
Прегледай чатовете ви, възможно е несъзнателно да си му намекнала нещо което да го е засегнало или нещо подобно.. и да, поговорете.

error92
11-21-2011, 10:10
:shock: на колко сте години :shock:

LadyDi
11-21-2011, 10:37
А може пък вече да не иска да ти дава надежди

LeprikonA
11-21-2011, 10:39
^ така си е.

TheBanzai369
11-21-2011, 15:24
Уооу, момчето не е за изпускане. Щом ти показва среден пръст за "довиждане" :-P

Footbalgirl
11-21-2011, 15:36
Прегледай чатовете ви, възможно е несъзнателно да си му намекнала нещо което да го е засегнало или нещо подобно.. и да, поговорете.

+1, при мен също се е случвало. а пък може да си разказала на някоя приятелка за това, което си пишете, тя пък да се е изпуснала пред някой друг и да е стигнало до него, което също не е много приятно. разбери какво се е случило и му се извини :-P

mimzchet0
11-22-2011, 07:04
Пробвай се да му пишеш,ако не ти отговори...обади му се .. ако и не вдигне... изчакай няколко дни .. а пък ако не поеме инициативата да ти се обади или да осъществи някакъв контакт с теб..значи каквото и да правиш,няма да се получи..имах подобен случай..писахме си ...говорихме за всякакви неща..и без дори да кажа нещо като обида...само го попитах,дали иска да излезем на кафе някой път..и до там ;д явно беше многооооооооооооооооо страмежлив .. :-P :lol: :lol: