PDA

View Full Version : Теснотия до шия...



BiGDoG
11-21-2011, 09:55
Такам... и на мен ми се наложи да задвам въпрос тук ... колкото и да не ми се искаше :-D просто не знам кой да попитам за съвет. Така де имам проблем със приятелката ми, прекалено е тясна.И тя и аз имаме огромното желание да го направим и се опитваме но не се получава в смисъл нея я боли адски много ... Успявал съм да си вкарам само до половината средния пръст и тя вече ревеше от болка .. и вярвам че наистина я боли понеже просто не е такова момиче да се преструва :) Пробвали сме и по традиционния начин да я отворя ... но дори и малко не може да влезе.А и друго нещо е че след като съм я лизал 2,3 пъти и е свършвала всеки път почва да я боли ... някакви идеи как мога да и помогна?Аз съм и казвал да изчакаме и да работи повече сама но тя настоява да го правим и ... така ще съм благодарен на всякакви съвети и ако може без тролене :) Благодаря предварително! :)
бтв. За протокола на по 17 сме и да обичам я истински много надявам се и тя мен :) ..

WILD__BOY
11-21-2011, 10:23
във всяко удоволствие има и малко болка, по-смело и да не писка много

Fibzproblem
11-21-2011, 10:28
Не я насилвай, ако трябва - използвайте лубрикант. Повече любовна игра също ще помогне, без притеснение използвай пръста :).

Mi6inka
11-21-2011, 11:04
пръсти, лубрикант..вече има такава тема.

svinqvtrastika
11-21-2011, 14:55
Баси лиглата . Боляло я , ми много ясно ,че ше я боли нали ѝ е първи път бря.

granger
11-21-2011, 15:05
Ми кво да ти кажа всички ни е боляло ,ама в един момент болката спира. Ако я е страх почакайте още ,като не- ще стисне зъби ,щом толкова я боли , и ще се приключи . След тва няма да я боли толкова.Кво да ти кажа, запаси се с лубрикант , презеративи и търпение!

DisappointedDreamer
11-21-2011, 15:20
Ми кво да ти кажа всички ни е боляло ,ама в един момент болката спира. Ако я е страх почакайте още ,като не- ще стисне зъби ,щом толкова я боли , и ще се приключи . След тва няма да я боли толкова.Кво да ти кажа, запаси се с лубрикант , презеративи и търпение!

+1

DragonLady
11-21-2011, 16:08
Баси лиглата . Боляло я , ми много ясно ,че ше я боли нали ѝ е първи път бря.

+1
Ако иска след време да изпитва удоволствие и оргазми от вагинален секс ще трябва да потърпи болката. Вземи лубрикант и действай с пенис, не със пръсти, ако трябва натисни повечко, но друга опция нямате, ако ви се прави секс ;)

Rebirthing
11-21-2011, 16:19
Повечко лубрикант и ще стане работата.

anonymous708973
11-21-2011, 16:24
във всяко удоволствие има и малко болка, по-смело и да не писка много

Начи, писна ми от "компенетентни".
Жена ли си?! Имаш ли идея кво е да те боли точно там? Цялото ти тяло се разкъсва, защото мозъкът ти не е свикнал на тази болка и не знае как да се справи с нея. Всичко живо пищи да махнеш проклетото нещо, което ти причинява болка.
Да не мислиш, че девствените "пискат", щот' така им е кеф?!

marilyn
11-21-2011, 16:33
Ми кво да ти кажа всички ни е боляло ,ама в един момент болката спира. Ако я е страх почакайте още ,като не- ще стисне зъби ,щом толкова я боли , и ще се приключи . След тва няма да я боли толкова.Кво да ти кажа, запаси се с лубрикант , презеративи и търпение!

Rabiosa0
11-21-2011, 18:38
Баси лиглата . Боляло я , ми много ясно ,че ше я боли нали ѝ е първи път бря.
Мда,от половин пръст "реве от болка"..хах.Като иска секс ще търпи,какво да кажа.

anonymous708973
11-21-2011, 18:39
Баси лиглата . Боляло я , ми много ясно ,че ше я боли нали ѝ е първи път бря.
Мда,от половин пръст "реве от болка"..хах.Като иска секс ще търпи,какво да кажа.

Мх, мх... Да дойда да ти навра едно дилдо отзад, искаш ли? Горе-долу е същото.

Rabiosa0
11-21-2011, 18:45
Баси лиглата . Боляло я , ми много ясно ,че ше я боли нали ѝ е първи път бря.
Мда,от половин пръст "реве от болка"..хах.Като иска секс ще търпи,какво да кажа.

Мх, мх... Да дойда да ти навра едно дилдо отзад, искаш ли? Горе-долу е същото.

Мм, само че аз съм момиче.И все пак-от половин пръст да реве от болка?Аз първия път почти нищо не усетих.Вярно,че хората са различни,но това ми се струва прекалено.
И пак казвам-щом толкова иска секс ще търпи,няма друг начин :)

adidaskataWE
11-21-2011, 18:46
И мене адски много ме болеше първия път,дори момчето ме пита "Добре ли си,ако искаш да спрем?"Просто си бях решила,че яе го направя и една "огромна" болка както казва приятелката ти не можа да ме спре.Вярно,че ме боля следващите 2,3 пъти,но след това е страхотно.Не знам какво да кажа,съфорумниците се изказаха по темата и ги подкрепям.

granger
11-21-2011, 19:23
Кво се прайте всички бе,проявете разбиране! Момичето го боли , не е толкова лесно бе ! Има го и момента , в който ти изтръпва цялото тяло ...ама търпиш.Защо обвинявате някого без да знаете. Може да има нисък праг на болка.Ще се повторя: презервативи , лубрикант и търпение.
ПП: Не натискай докато и изскочат очите,щото повярвай ми ...на нея не ѝ е лесно !

djipsito
11-21-2011, 20:33
Като каза тва с изтръпването е вярно.. не е задължително при всяка да го има, при мен го имаше.. Много е кофти, цялата не изтръпнах ами направо ми се схванаха ръцете, краката.. не можех да си изпъна пръстите...
Щеш не щеш изтърпява се, ама тука някои хора да не лопат много...