PDA

View Full Version : Проблемът е там,че....



mimzchet0
11-21-2011, 12:52
Проблемът е там,че когато правим секс с моя приятел,няма любовна игра преди секса...а пък аз искам друго...и като става така,аз не изпитвам удоволствие от секса,ами с една дума само той се задоволява...и съм го питала и той ми е казвал : Че когато се опознае много повече с някое момиче и не прави такива неща преди секс..и за това малко ме притеснява.. Какво може да се направи по въпроса???


:oops: :?: :x :? :( :(

mimzchet0
11-21-2011, 13:10
Да си отвориш устата и да му кажеш че на теб тази любовта игра ти е нужна, за да изпиташ удоволствие. Ние ли да дойдем да говорим с него?

Аз ако не съм говорила с него,нямаше да си направя труда да пиша тук...щом пиша,значи съм говорила и е нямало резултат... И също така може някои да има като моя проблем и ДА сподели!

dream1707
11-21-2011, 14:33
Предишната ами връзка беше по същия начин.

GrandProtector
11-21-2011, 14:49
Дръж се хладно и отдръпнато (не само в секса, но и по-принцип) колкото време е необходимо, за да ти обърно внимание и да създадеш предпоставка за сериозен разговор (Всъщност освен разговор с него не мисля че ние тук можем да ти помогнем по друг начин).

Вярно, сигурно не случайно си пуснала темата в този раздел, но съм склонен да вярвам че и ти самата не знаеш къде е проблема.
Ако искаш да ти дадем някой по еротични примери, чрез който би му грабнала вниманието и от там любовната игра да повиши своята продължителност, а защо не и качество.
Ето ти някой примери:
- играчки - като тук като време, задължително ще удължи играта, като време, аз лично не съм им фен.
- дръпнете си някой готин еротичен филм, запали няколко свещи (да ви дава як пауър :D ) и се забавлявайте.
- направи му стриптийз, пуснете музика, може да ти е малко нелепо в началото, но гаранция ще е различно от това което сте свикнали.
Успех...


Но защо ли си мисля че е другаде проблема....
Къде ли?
Ами простичко ще ти го кажа - искаш романтика, не виждам да искаш много, или пък нещо забранено, за Бога жени сте, това е толкова нормално, колкото и да станеш сутрин и да ти се иска да пиеш едно горещо кафе.
Явно просто с времето се е загубила оная магия от началото - нормално е според мен. Обеден съм че приятелят ти много добре е запознат с това, просто му го подскажи(по-женски) :-) знам че го можете, нека някоя колежка да се обади тука .
Нека някои с повече опит в дългогодишни връзки да пишат как е при тях.
Само аз ли си мисля че проблема не е само в секса, сподели ни този въпрос как го чувстваш ти самата...
Нека само да подчертая за горното, не му позволявай след сериозния разговор който ти препоръчвам да проведеш с него да мине с букет цветя и дотам. Дръж на мнението си и му кажи че искаш повече внимание, било то чрез повече общуване...знам ли.. дори и в най-дребните неща.
Успех :)

GrandProtector
11-21-2011, 15:15
Ее аз пък от написаното разбрах друго, нека авторката да опише, малко по подробно за връзката, нейната продължителност, общи отношения, чувствата и, за да не навлизаме в безсмислени писания кой какво разбрал и какво чул.
Ее лично аз съм имал, но кратки връзки(при тебе е друга бира както се вика), в който романтиката много бързо се е губила, от постоянната близост която се стремеше да имаме половинката ми. Не казвам че и аз не съм го искал, но просто по 12323213 обаждания на ден само за едното чуване някак си не ми понасяха.
Е и какво направих ли?
Разбрах че не е за мен.

granger
11-21-2011, 15:26
Майна , ваща история малко ръгай чушки в боба. Не е хубаво така,ама щом едно си баба знае, едно си бае.Ти си промени отношението.Отдръни се леко,говори с него за това. Не е редно в една връзка даняма комуникация и да имате проблеми относно секса.Промени си държаниетo и виж какво ще стане.Щом с думи не става,с дела!

DragonLady
11-21-2011, 16:06
По това, което си написала разбирам, че на въпросният човек грам не му пука, кое ти харесва на теб и кое не. не го е грижа ще ти доставили той на теб удоволствие и ще те задоволи ли, а действа като пълен кретен и егоист гледайки и задоволявайки само себе си.
Ако не видиш промяна скоро най-добре го разкарай. Егоисти в леглото нокому не са нужни.

GrandProtector
11-21-2011, 16:10
Майна , ваща история малко ръгай чушки в боба. Не е хубаво така,ама щом едно си баба знае, едно си бае.Ти си промени отношението.Отдръни се леко,говори с него за това. Не е редно в една връзка даняма комуникация и да имате проблеми относно секса.Промени си държаниетo и виж какво ще стане.Щом с думи не става,с дела!
Дай да се фръцкаме всеки път, когато нещо не ни харесва. Така само ще закърпят положението.
GrandProtector, въпросът не е в това дали постоянно си с половинката си.
не разбирам какво искаш да кажеш...

Rebirthing
11-21-2011, 16:18
Че романтика може да има и ако не си висите постояно на главите един на друг ?!

Колкото до темата, ами говори пак с него, ние какво може да направим ? Отговора му ми звучи супер малоумно.

mimzchet0
11-21-2011, 16:24
Благодаря на всички,които изразиха мнение... та да опиша по-подробно .. Заедно сме от почти 2 години.. 1 година,преди да тръгнем..той е ходил с друго момиче(3 години) .. също така ми е споделил,че и с нея е било така.. всякакъв друг вид отношения са ни перфектни.. нямам грижи за нищо друго,освен за това..много пъти сме говорили,но просто той няма логично обяснение..не много често,но все пак има моменти,в които той се държи коренно различно(в секса) , има някаква романтика..но може би идва и проблема от там,че аз съм свикнала на друг тип секс.. все пак ЖЕНА СЪМ! ..Искам си своето,нищо друго не ме е карало да си мисля,че нещо не е наред..миналата година,лятото бяхме заедно на морето,тази година пак..и от май месец не сме се разделяли,всичко върви перфектно...Но ето притеснява ме този факт,който не мисля,че е никак малък! Пробвали сме всякакви пози,просто началото не тръгва както трябва,и то както тръгне , така и продължава... ако има някой по-опитен във тази сфера,моля нека сподели,какво се е случило при него..:)

anonymous708973
11-21-2011, 16:27
Съжалявам за личния въпрос, ама как протича сексът между вас? От вратата ли се събличате?

DragonLady
11-21-2011, 16:31
DragonLady, най-големият проблем не е това че не иска да и прави орална любов (примерно), а че егоизмът в леглото говори за егоизъм като цяло. А такъв тип мъже наистина не са нужни никому.

И аз това имам в предвид :) Че малко или много отношенията в леглото са огледало на цялата връзка и отношението на партньорите един към друг.
Авторке, щом сте заедно от толкова много време и той пак ти се измъква с оправданието за опознаването, работата хич не е на добре. Трябва да се промени нещо преди тази липса на любовна игра да ти е нанесла още по големи емоционални щети и рани.

marilyn
11-21-2011, 16:37
Ами не всички обичаме романтиката и любовната игра. Аз съм жена и не съм романтична... често пъти съм както се изразява една приятелка "от вратата за краката". Просто така ми е кеф... и секса пак се получава страхотен! Може би просто той мисли по същия начин!

GrandProtector
11-21-2011, 16:42
Майна , ваща история малко ръгай чушки в боба. Не е хубаво така,ама щом едно си баба знае, едно си бае.Ти си промени отношението.Отдръни се леко,говори с него за това. Не е редно в една връзка даняма комуникация и да имате проблеми относно секса.Промени си държаниетo и виж какво ще стане.Щом с думи не става,с дела!
Дай да се фръцкаме всеки път, когато нещо не ни харесва. Така само ще закърпят положението.
GrandProtector, въпросът не е в това дали постоянно си с половинката си.
не разбирам какво искаш да кажеш...
Че може да се виждате веднъж в седмицата и да си омръзнете за два месеца, а може и да сте заедно всеки ден и да сте влюбени с години. Но, да, романтиката определено не е в това нон-стоп да висите заедно.
DragonLady, най-големият проблем не е това че не иска да и прави орална любов (примерно), а че егоизмът в леглото говори за егоизъм като цяло. А такъв тип мъже наистина не са нужни никому.
Съгласен :smt006
Ми мнението ми ще се препокрие с това от преди малко, относно секса за да раздвижите малко нещата в леглото. Ето ти още няколко варианта: секс на необичайни места. Според мен Ви е нужна повече динамика в секса. Тук по форума сигурно , ще има някъде такава тема. Кола, парк, асансьор, беседка или други нестандартни или по оживени места, др. като не визирам само секс, говоря и за едно натискане.
Чувството отново ще е различно, ако сте пробвали -ок. Пробвате пак кажи освен че е по странно - харесва ли ви(и на двамата - говорете за това).
Ако и това не помогне някой простак(който само това чака) да напише нещо извратено.

Още не чух да се дава някой женски съвет. Знам че повечето знаете как да си поискате това онова, точно това от това има нужда момичето.

GrandProtector
11-21-2011, 16:48
Ами не всички обичаме романтиката и любовната игра. Аз съм жена и не съм романтична... често пъти съм както се изразява една приятелка "от вратата за краката". Просто така ми е кеф... и секса пак се получава страхотен! Може би просто той мисли по същия начин!
:shock: леле
Това се казва огън момиче :D
Беше просто секс, нищо повече... та се сетих айде едно поздравче за всички http://vbox7.com/play:5f0b6f2bce
:)

anonymous708973
11-21-2011, 18:47
често пъти съм както се изразява една приятелка "от вратата за краката". Просто така ми е кеф... и секса пак се получава страхотен! Може би просто той мисли по същия начин!

На всички ни се е случвало, особено се е получил сух период, но в повечето случаи не е приятно партньорът ти да се възприема като дупка. :)
Още по-неприятно е да не желае да промени това.

adidaskataWE
11-21-2011, 18:56
подкрепям мнението на miminko

deni15
11-21-2011, 19:16
И на мен секс без прегръдки и целувки не ми харесва.Не изпитвам никакво удоволствие и не ми е хубаво :?

shadowcrew
11-21-2011, 19:41
Да си отвориш устата и да му кажеш че на теб тази любовта игра ти е нужна, за да изпиташ удоволствие. Ние ли да дойдем да говорим с него?

Идвам с теб!

marilyn
11-21-2011, 19:49
често пъти съм както се изразява една приятелка "от вратата за краката". Просто така ми е кеф... и секса пак се получава страхотен! Може би просто той мисли по същия начин!

На всички ни се е случвало, особено се е получил сух период, но в повечето случаи не е приятно партньорът ти да се възприема като дупка. :)
Още по-неприятно е да не желае да промени това.

Аз имах предвид, че не е като да ми се случва понякога, а винаги е така... просто исках да кажа, че може би не съм единствената на това мнение и нейния приятел може да харесва секса така-без особена любовна игра и без романтика. И това не значи, че я възприема като "дупка".

kremen4eto
11-23-2011, 11:53
Аз си мисля, че по начало мъжете не си падат много много по любовната игра, но това не означава, че я мразят или че не биха го направили заради половинката.
Моят приятел например казва, че ако чака прекалено дълго да го вкара, се изнервя и му минава желанието. Ние напоследък имаме същия проблем, но аз знам защо е така. Преди почти 3 години аз започнах да правя страхотен много по-различен секс от дотогавашния и не ми трябваше любовна игра, възбуждах се само при мисълта за него, но сега не е така и ми е необходимо да ме предразположи. Аз няколко пъти говорих с него, намеквах, показвах, дори му се разкрачвах над устата без да го питам :D и се получи. Търпение и настоявай ;)

К'во започнахте да говорите веднага, че не държал на нея ... просто малко неразбирателство, което може да се изглади :)

ludata90
11-23-2011, 12:35
Опитай пак да говориш с него. Кажи му, че не изпитваш удоволствие от секса и му кажи точно това, което искаш да направи за да ти хареса....и аз имах един такъв екземпляр, който беше егоист в секса(и не само там)

HapkoMaH
11-23-2011, 20:53
Да си отвориш устата и да му кажеш че на теб тази любовта игра ти е нужна, за да изпиташ удоволствие. Ние ли да дойдем да говорим с него?

NoMore
11-24-2011, 09:27
Ами не виждам логика в това.. като опознае жената до себе си да спре да го прави... по-логично е обратното като не те познава да си песни ласките и труда! Не може само единия да изпитва удоволствие от секса затова той трябва да се поправи намери начин да му покажеш, че така не става! Сещам се за една причина поради която може да не въздържа... когато започнах да правя секс в началото ме беше срам да му правя орална любов и за да ми покаже колко е гадно да правиш секс без подготовка спря да ми прави и ми доказа, че иначе секса е много скучен... дори и да се стараеш без началните ласки не е същото... затова ако и ти не го правиш може би е време да започнеш :)

VaMpiRKaTaaa
11-24-2011, 09:36
Ако питаш мен,бий му шута.
Да му правя свирки,a той да не ме лиже,това просто няма как да стане.
Или даваме двамата,или кой от къде е. :!:

Br0k3nM3L0dy
11-24-2011, 11:02
Любовната игра не се изразява само във френската любов.. както казаха по-напред.. може и да е от срам.. и мен ме беше срам и понякога все още ме е.. (= Предлагам ти когато той започне да настоява вече да започвате, просто му се дръпни... Това, естествено, ако не е някой прекалено груб индивид, който ще вкара малко повече сила и после ще се чувстваш едва ли не изнасилена... Ако се опита да те целуне по устата.. позволи му да стигне до някъде и се дръпни тогава той страшно много ще го иска... Просто поиграй си малко с него.. или ти го "нападни" ... застани отгоре и почни да го целуваш и всичко останало, но не му позволявай да го вкара.. Дразни го малко... ако пак няма реакция... хвани ръката му и я постави на лицето си, косата... няма значение.. някъде където ти е приятно да те гали например.. Не знам дали ще свърши работа, зависи колко е досетлив и какъв тип човек е, но ако все още е така, просто му откажи секса... покажи му, че не те задоволява и ако не го прави за теб няма смисъл да правите секс, че ти е все тая.. Може да ти каже, че си егоистична, но му напомни, че той няма право да използва този довод. (=

mimzchet0
11-24-2011, 17:06
благодаря на всички,за мненията им,мога да ви се похваля,че се получи доста добре,а аз останах най-удовлетворена... :Р

zooyork
11-24-2011, 19:34
кажи му че няма да правите секс докато не помисли малко и за теб.... все пак секса се състои от двама нали?

mimzchet0
11-24-2011, 21:17
кажи му че няма да правите секс докато не помисли малко и за теб.... все пак секса се състои от двама нали?

Споменах вече,че не е като преди ,... Иначе БЛАГОДАРЯ :Р