PDA

View Full Version : Приятелят ми е по- малък от мен



Footbalgirl
11-21-2011, 15:16
На 18 години съм, но стана така, че си харесах момче, което е с 2 годи по- малко от мен... Заедно сме от 3 месеца, чувствам се добре с него, но като виждам как хората гледат на нас се чувствам неудобно. Толкова ли е странно, че съм по- голяма, грешка ли е, че съм с него?

sunman
11-21-2011, 15:18
Да не ти пука!!

Starless
11-21-2011, 15:19
Не мисля. Нали казват, че за любовта няма граници във възрастта, а и две години не за кой знае колко много. Стига привидно да не изглежда като много по-малък от теб. Аз също съм харесвала по-малки от мен момчета, но е ставало въпрос за 2-3 месеца.

loveca777
11-21-2011, 15:51
до 10 години разлика е нормално всичко ;)
Е , не в пубертет възрастта де :D

2miss4sixty8
11-21-2011, 15:57
какво те интересува какво мислят хората .. гледай ти да си щастлива

DragonLady
11-21-2011, 16:15
Да ни ти пука грам как ви гледат хората или какво казват. Майната му на тяхното мнение. Щом ви е добре заедно, бъдете си заедно :)

Footbalgirl
11-21-2011, 16:24
Всъщност да- много съм щастлива с него, нищо, че е по- малък, разбира ме прекрасно и тъй като се познаваме от доста време твърди, че ме обича. Даже се чувствам много по- добре с него, отколкото с предишното момче, което беше колкото мен. Благодаря Ви за мненията! :-)

BrokenKnight
11-21-2011, 16:27
няма нищо лошо в това, щом всичко е наред между вас !

успех 8)

valdesbg
11-21-2011, 16:32
Епа щом му се кефиш начи всичко е наред. 2 години не са много на вашата възраст :)

Azoria
11-21-2011, 16:34
Нали ти излизаш с него , не "хората"... :) Щом си щастлива - всичко е както трябва. :-)

OnlyGirl
11-21-2011, 16:37
В случая не можеш да направиш нищо, няма как да го накараш да стане 2 години по-голям. Щом се обичате къв е проблема? Какво ти пука какво мислят те, мислиш ли че ще се почувстваш по-добре ако скъсаш с него `щот е по-малък ? :-o

SMALLVILLE
11-21-2011, 16:37
Две години не са много. Пък и щом казваш, че си щастлива да не ти пука какво казват хората или как ви гледат.

LDto
11-21-2011, 17:39
Да не ти пука!!

и аз съм била с по-малък от мен.Аз на 18 той на 16 ... Да не ти пука ако ти е добре с него :)

funkey
11-21-2011, 17:40
Ужасно много се радвам на момичета които биха се навили да си имат приятел по малък от тях!!В тези времена момчето трябва да е минимум 3 години по-голямо от теб ;Х всички момичета от малки пораснаха много бързо - да.

Luidgie
11-21-2011, 17:44
Ужасно много се радвам на момичета които биха се навили да си имат приятел по малък от тях!!В тези времена момчето трябва да е минимум 3 години по-голямо от теб ;Х всички момичета от малки пораснаха много бързо - да. Най-тъпият пост в света.

Вие на колко сте?

cigarettekisses
11-21-2011, 17:49
Най-важното е на вас да не ви е проблем.
Мнението на другите е без значение.

LeprikonA
11-21-2011, 17:54
Най-важното е на вас да не ви е проблем.
Мнението на другите е без значение.

точно.

Rabiosa0
11-21-2011, 18:05
На 18 си и ходиш с 16 годишен?..Малко ми е странно,не заради самите години,просто мисленето на 18 годишно момиче би трябвало да е доста различно от това на 16 годишно момче..Все пак ако на теб не ти пречи и ти е приятно с него,защо не? :)

yorabbitt
11-21-2011, 18:42
не го мисли 8-) щом ви е яко заедно да не ти пука :-o

shaunaa
11-21-2011, 19:11
На 18 години съм, но стана така, че си харесах момче, което е с 2 годи по- малко от мен... Заедно сме от 3 месеца, чувствам се добре с него, но като виждам как хората гледат на нас се чувствам неудобно. Толкова ли е странно, че съм по- голяма, грешка ли е, че съм с него?

Да звучи странно, но какво е значението и ми е чудно защо изглежда странно момичета като е по-голяма,а като някой с 10 години по-голям, от 13годишното момиче с което излиза хич не има изглежда страннно незнам. Незнам как се нарича това отношение, но един вид леко прилича на дискриминация(да знамм, че не е такова, но не нз коя е думата за това и тази ми се стория най-подходяща) Моите родители имат 3 г разлика и мама е по-голяма. А щом си се обичате, да не ти дреме за другите, запомни, че ти неживееш за тях !! Ако те интересуваше мнението на всеки един, досега да си се гръмнала, затов а не се измъчвай и продължавай с глава нагоре !!!

shaunaa
11-21-2011, 19:11
На 18 години съм, но стана така, че си харесах момче, което е с 2 годи по- малко от мен... Заедно сме от 3 месеца, чувствам се добре с него, но като виждам как хората гледат на нас се чувствам неудобно. Толкова ли е странно, че съм по- голяма, грешка ли е, че съм с него?

Да звучи странно, но какво е значението и ми е чудно защо изглежда странно момичета като е по-голяма,а като някой с 10 години по-голям, от 13годишното момиче с което излиза хич не има изглежда страннно незнам. Незнам как се нарича това отношение, но един вид леко прилича на дискриминация(да знамм, че не е такова, но не нз коя е думата за това и тази ми се стория най-подходяща) Моите родители имат 3 г разлика и мама е по-голяма. А щом си се обичате, да не ти дреме за другите, запомни, че ти неживееш за тях !! Ако те интересуваше мнението на всеки един, досега да си се гръмнала, затов а не се измъчвай и продължавай с глава нагоре !!!

Beroobs
11-21-2011, 19:27
скъсай го и след 2 години пак се съберете ,тогава ще сте на една и съща възраст :)

Footbalgirl
11-21-2011, 19:34
На 18 си и ходиш с 16 годишен?..Малко ми е странно,не заради самите години,просто мисленето на 18 годишно момиче би трябвало да е доста различно от това на 16 годишно момче..Все пак ако на теб не ти пречи и ти е приятно с него,защо не? :)

мда, попринцип и на мен ми беше странно да чуя, че момиче на моя възраст ходи с по- малко от нея момче, но осъзнах, че от момче до момче има разлика- момче на 16 и момче на 18 могат да мислят по съвсем различен начин и плюсовете да са в полза на шестнадесетгодишния, уважавам мнението ти и благодаря, че го сподели :-)

tuzaro
11-21-2011, 19:37
хич нема да ти пука, аз ходих с кака 3 години по голяма от мене и всичко беше много добре

shadowcrew
11-21-2011, 19:57
Цитирам страница "Глава IV" от женската книга "Как да убием тези гадове - мъжете!":

"Абсолютно е забранено да бъдете с момче,по-малко от Вас.Това е недопустима грешка.Ако сте от Бургас следвайте следният стереотип - мускулест охранител в дискотека с татуси.Да е луд фен на марката "Adidas",да кара BMW и по възможност да е от Меден Рудник!"

Jessie
11-21-2011, 20:11
Ти какво - не си сигурна във връзката си ли ?

NambyPamby
11-21-2011, 20:23
^ Явно. Не си на 14 години, нито на 16, а на 18. На тия години би трябвало вече да си по-уверена в себе си, а не вечно да търсиш одобрението на другите и да се съмняваш в решенията си всеки път, когато те гледат с неодобрение.

Плюс-минус 3 години, на кого (трябва да)му дреме въобще? :-o Важни сте само вие двамата, хората ги остави да си живеят техния живот и не позволявай да ти казват как ти да живееш своя.

Footbalgirl
11-21-2011, 20:33
Не че не съм сигурна във връзката си. Исках да видя мнението на другите за такава връзка. Повече от сигурна съм в чувствата си, не ми пречи, че е по- малък от мен, притеснявах се дали няма да се подиграват на него... Харесвам отношенията ни и се старая да ги запазя! :)

tuzaro
11-21-2011, 20:41
Не че не съм сигурна във връзката си. Исках да видя мнението на другите за такава връзка. Повече от сигурна съм в чувствата си, не ми пречи, че е по- малък от мен, притеснявах се дали няма да се подиграват на него... Харесвам отношенията ни и се старая да ги запазя! :)ще му завиждат майна

Hilary_
11-21-2011, 20:50
Щом ти харесва, бъди си с него!
К'во ти дреме за мнението на околните? :?

Footbalgirl
11-21-2011, 20:50
Не че не съм сигурна във връзката си. Исках да видя мнението на другите за такава връзка. Повече от сигурна съм в чувствата си, не ми пречи, че е по- малък от мен, притеснявах се дали няма да се подиграват на него... Харесвам отношенията ни и се старая да ги запазя! :)ще му завиждат майна

силно се надявам да е така :oops: :-)

bReAk3R
11-21-2011, 21:02
Да не ти пука к`во мислят...

mimzchet0
11-22-2011, 06:52
Една позната ходи с момче,което е 2 години по-малко..но вече доста време ходят..може би 2 3 години..не мисля,че е от голямо значение на колко години е (е стига да не е 6 7 години по-малък) .. А и зависи дали си свикнала да ходиш с някви по 4 5 години по-големи от теб..тогава може да ти е странно в началото .. :)

CBETO3APA
11-23-2011, 17:37
Щом се обичате , да не ти пука какво мислят другите ... :)

CrazyBabyDoll
11-23-2011, 17:47
Не са важни годините,важно е какво чувствате двамата.А щом се обичате годините не са ви проблем :)

RisingStar
11-23-2011, 19:15
Щом се обичате , да не ти пука какво мислят другите ... :)

error92
11-23-2011, 19:16
На 18 години съм, но стана така, че си харесах момче, което е с 2 годи по- малко от мен... Заедно сме от 3 месеца, чувствам се добре с него, но като виждам как хората гледат на нас се чувствам неудобно. Толкова ли е странно, че съм по- голяма, грешка ли е, че съм с него?

Да звучи странно, но какво е значението и ми е чудно защо изглежда странно момичета като е по-голяма,а като някой с 10 години по-голям, от 13годишното момиче с което излиза хич не има изглежда страннно незнам. Незнам как се нарича това отношение, но един вид леко прилича на дискриминация(да знамм, че не е такова, но не нз коя е думата за това и тази ми се стория най-подходяща) Моите родители имат 3 г разлика и мама е по-голяма. А щом си се обичате, да не ти дреме за другите, запомни, че ти неживееш за тях !! Ако те интересуваше мнението на всеки един, досега да си се гръмнала, затов а не се измъчвай и продължавай с глава нагоре !!!

По темата - да не ти пука

По поста, който копирах горе - знаеш ли изобщо колко е 13+10 ? :shock: И кой точно те излъга, че това е нормално :o

fenkaaa
11-23-2011, 19:48
Ще свикнат,щом ти е добре с него - не го изпускай,а хората да си приказват каквото искат.Дори да е странно,важното е 2-мата да сте щастливи.Представи си след време когато ти си на 35,а той на 33 (примерно) тогава на кой ще му пука ?

TykaSePisheNick
11-23-2011, 19:53
А си спомням как в 4-ти клас 3-токласничетата бяха "лапета", а 5-токласничетата "батковци и каки".

fenkaaa
11-23-2011, 19:56
А си спомням как в 4-ти клас 3-токласничетата бяха "лапета", а 5-токласничетата "батковци и каки".

Хаха,да и им викахме "големите" еди кво си,еди що си :D

purplerainn
11-23-2011, 22:06
Аз също имах връзка с по-малко момче.Беше с 2 години по-малко от мен и бяхме заедно около 6 месеца.Наистина в началото е неприятно,да дочуваш шушукания и неуместни коментари,но след време ще приемаш всичко на шега.Поне така беше при мен.Бях пълен непукист,и с времето се отказаха.Така че , не си струва да се притесняваш от хорското мнение.Нищо грешно не правиш :P

RoCkSpOt
11-24-2011, 04:01
На 18 години съм, но стана така, че си харесах момче, което е с 2 годи по- малко от мен... Заедно сме от 3 месеца, чувствам се добре с него, но като виждам как хората гледат на нас се чувствам неудобно. Толкова ли е странно, че съм по- голяма, грешка ли е, че съм с него?

Според мен не го заслужаваш !

VaMpiRKaTaaa
11-24-2011, 05:08
Майка ми живее от 4-5години с приятелят си,а той е с 7години по-млад от нея.Хората до сега нищо не са казали,a и да кажат,те си решават.
Съветвам те да не ти пука за мнението на хората.Ако се обичате какво значение имат тия 2години?Хората нека си говорят.На хората устите не можеш да затвориш.