PDA

View Full Version : Нещо странно, което ми се случва от скоро.



martosz
11-21-2011, 15:52
Така аз съм на почти 14 и маст**бирам от 11 годишен. Преди 3 години самолетът подскачаше само от мисълта за жена(гъ**и,дупе и др.),а сега вече като видя женско дупе, дори и то да било хубаво не се вдига. На по*но вдигам самолетът, но на всичко останало не. Както споменах нито като гледам гъ*дите на мацките, нито от дуп*нцата(готините), нито от нищо. Надявам се да не е някакъв сериозен проблем. Обичам да масту*бирам често(прес ден,два), случвало ми се е и ден след ден да го правя. Чудя се дали е от това? Някой по-възрастен или пък някой на мойте години имал ли е такъв проблем, ходил ли е при доктор и помогнало ли му е нещо? Възможно ли е аз да си втълпявам, че немога да го вдигна и това да е проблема на психологическа основа? Отворен съм за коментари и мнения.

geography
11-21-2011, 16:03
Ъ, и ти какво, очакваш цял живот да се дървиш от всичко ли? :д Нормално е на 10-11 да ти става от подобни неща, защото тогава започваш да им обръщаш по-сериозно внимание.. Иначе си намери приятелка и ще се учудиш колко лесно ще го вдигнеш само от прегръщане.. 8-)

martosz
11-21-2011, 16:07
То това ми е ясно, ама искам да чуя дали вие го вдигате на апсолютно всичко или всичко това е нормално и вече няма да мога да вдигам само като погледна готините дупета през дънките. Аз миналата година страшно много мастурбирах всеки ден и... Надявам се при всички да е така да не е някакъв проблем. Иначе относно това за приятелка мисля, че на 14(още ги нямам) другия месец ще ги правя ми е рано за това, което имаше предвид. Но за сви***и може би не е вече едвам се сдържам :-D .

Monte
11-21-2011, 19:34
Като ти гледам аватара :-D
Иначе по проблема спокооойно бе добре си .. И аз съм на 14 преди бях същия, НО с възраста привикваш и някакси така е по - добре. :D
Всъщност на големите (така да се каже) след 10 мин. любовна игра още не им се е отлепил от пистата самолета .. :-D

granger
11-21-2011, 19:43
Ми на 14 не винаги на всички при вида на еди какво си им щръква бе :D Като пораснеш и си хванеш гадже и правите квото правите,не вярвам да имаш проблеми.